انتشار : ۱۰:۴۶ , ۱۳۹۹ بهمن ۱۸
درخواست افزایش شهریه طلاب هم‌پایه حقوق وزارت کار
فوآد شبانی حوزه علمیه قم/ ملی 1
بسمه تعالی
مستدعی است اقدامات عاجل لازم را جهت بالابردن حقوق طلاب حوزه علمیه برابر با حداقل حقوق وزارت کار مبذول فرمایید.
مقوله معیشت و مظلومیت سربازان امام زمان عج
باید توفیق پیدا کنید تا چند روزی مهمان خوان این بزرگواران شوید. حقیر هرچند توفیق نیافت که در این لباس مشغول به خدمت به اسلام عزیز باشد اما به لطف خداوند و بنا به شرایطی خاص مدتی همدم یکی از همین عزیزان بود و این حسن همجواری باعث شد تا با زندگی و معیشت این افراد از نزدیک بیشتر آشنا گردم.
هر چند ساده‌زیستی از اصول جدا نشدنی سبک زندگی این قشر می‌باشد اما به واقع گاهی شخصا با خود می‌اندیشیدم که در دل جامعه مهدوی اگر قرار به سربازی برای امام زمان عج است بر ماست که آنان را تکریم کنیم و آنگونه که شایسته حمایت.
همیشه می‌گفت شهریه ما برکت دارد. هر چند آن بزرگوار هرگز از میزان شهریه‌اش با من سخن نگفت و هیچ وقت از کمی آن لب به شکایت باز نکرد، به شخصه همیشه فکر می‌کردم چقدر خوب می‌شد که میزان دریافتی آنها برابر با رشد تورم در جامعه مقداری منطقی‌تر باشد. به جد می‌گویم اگر بدانید میزان شهریه طلاب چقدر است باور نمی‌کنید! شهریه ای مابین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان بسته به سطحی که در آن در حال تحصیل هستند. نباید فراموش کرد، طلاب امروز یعنی آینده‌سازان جبهه اسلام در ایران اسلامی.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

حقوق طلاب حوزه‌های علمیه
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
28
انتشار: ۱۰:۴۶ , ۱۳۹۹ بهمن ۱۸
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
Ali NST ۰۱:۴۵ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ سلام به همه ی عزیزان لطفا از دو کمپین زیر بازدید کنید و در صورت صلاحدید از آنها حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/51824 https://www.farsnews.ir/my/c/51825
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد