انتشار : ۱۱:۰۸ , ۱۳۹۹ بهمن ۲۳
چرا وزارت امور خارجه نسبت به اقدامات بنیاد آیکن سکوت نکند
جاویدان وزارت امور خارجه/ ملی 5
بارها شنیدیم که آیکن ican یا همان سازمان قانون و سیاستگذار حوزه دامنه‌های مصرفی در جهان که ساکن در آمریکاست مدعی است که این مجموعه کار سیاسی نکرده و تحت شرایط سیاسی قرار نمی‌گیرد و به قوانین تجارت جهانی و سازمان ملل متعهد است.
متاسفانه اخیرا آیکن ican پس از همکاری با رژیم سفاک آمریکا در غصب دامنه خبرگزاری‌هایی چون فارس در سطح دامنه com این‌بار به سمت دامنه‌های info رفته است و به صرف داشتن هویت خارجی نیز بسنده نکرده و بر اساس منطقه سرور که ایران باشد مسدودیت‌هایی را شروع نموده است و بسیاری از سایت‌های ایرانی یا مسدود شده یا در حال مسدود شدن هستند.
متاسفانه وزارت خارجه ایران که هیچ کاری در زمینه اطلاع‌رسانی و برخورد سیاسی با این قضیه که منافع ملت ایران است و اگر برخورد بین‌المللی نشود به یک ساختار منفی علیه ایران تبدیل می‌شود مانند همیشه سکوت پیشه کرده و انگار منتظر صبح جمعه‌ای هستند تا بیدار شوند و اون موقق بفهمند.
اگر وزارت خارجه رژیم تروریستی آمریکا بود الان چنان هیاهویی راه انداخته بود که نگو..
وقتی این بی عملی وزارت خارجه ایران را در این زمینه ها شاهد هستیم که فقط یکبار بیانیه می دهند و فکر می کنند کار بزرگی کرده اند یعنی منافع ملی در وزارت خارجه نادیده گرفته می شود و اهداف حزبی جایگزین منافع ملی شده است
این بهترین زمان برای هشدار به سایر کشورها بخصوص اعضای رسمی شورای امنیت چون روسیه و چین است که بدانند به زودی آنها نیز دچار این قاعده می شوند و کشورهای دیگری که در این زمینه از آمریکا تبعیت نکرده به زودی شاهد این خواهند بود که حتی مراکز غیر دولتی بین المللی به جای تبعیت از قوانین بین المللی از قوانین دولت آمریکا باید تبعیت کنند.
این زمان ها یعنی باید تکرار و اعتراض به صورت متوالی انجام شود زیرا وقتی اعتراض یکبار باشد یعنی مهم نیست ولی وقتی چندین بار باشد خیلی کشورها هوشیار می شوند.
ضمنا به هموطنان عزیز هشدار رسانی شود از خرید دامنه‌های بین‌المللی با هویت ایرانی خودداری کرده و سعی کنند اطلاعات سرورینگ خود را نیز مخفی نگه دارند.
این مورد رو امیدوارم خبرگزاری محترم فارس فارغ از این کمپین ملی به عنوان یک خبر مجزا هم کار کند که قطعا اثراتش را در سایر رسانه‌های بین المللی خواهیم دید.
دولت بایدن انگار در سکوت تحریم‌های جدید را فعال کرده است مواظب مکر دشمنان یهودی علیه ایران باشیم.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

بنیاد آیکن وزارت امور خارجه
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
25
انتشار: ۱۱:۰۸ , ۱۳۹۹ بهمن ۲۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
حسام فرهنگی قوچانی ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ سلام حمایت شد
 
قره‌داغی ۰۰:۲۹ ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ دولت فخیمه و بخصوص وزارت امور خارجه، در این هشت ساله بارها نشان داده است که اولویتهایش با اولویتهای نظام اسلامی متفاوت است و برای هر چیزی سینه چاک نخواهد کرد! کشور چاره‌ای ندارد جز اینکه این چند ماه را هم تحمل کند.
 
Ali NST ۰۳:۱۷ ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ سلام به همه ی عزیزان لطفا از دو کمپین زیر حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51824">https://www.farsnews.ir/my/c/51824</a> . <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51825">https://www.farsnews.ir/my/c/51825</a>
 
kambiz ۱۱:۰۳ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ باعرض سلام خدمت همه عزیزان دوستان بنده از کمپین شما حمایت کردم ممنون میشم از مطالبه بنده نیز حمایت کنید. <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52344">https://www.farsnews.ir/my/c/52344</a>
 
. ۲۱:۴۵ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52606">https://www.farsnews.ir/my/c/52606</a> حمایت شد لطفا حمایت کنید
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد