انتشار : ۰۹:۴۴ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۳
تخلف در تنظیم قرارداد هواپیماهای برجامی بررسی شود
حسام فرهنگی قوچانی وزارت راه و شهرسازی/ ملی 3
بعد از تصویب برجام تبلیغات فراوانی جهت امکان خرید هواپیما صورت گرفت اما پس از مدتی هواپیماهای استفاده شده سایر کشورها وارد ایران شد. در تنظیم قراردادهای هواپیماهای وارداتی دسته دوم ATR پس از توافق برجام تخلف صورت گرفته است.

در تنظیم این قراردادها به خدمات پس از فروش توجهی نشده است و الان مشکلاتی را ایجاد کرده است. از ۱۳ فروند هواپیمای مذکور، ۵ فروند ساعات پروازشان به پایان رسیده که باید از نظر فنی موتورهایشان چک و بررسی شوند؛ اما تحریم‌ها مانع از تعمیر موتورها از سوی خدمات دهنده و خدمات پس از فروش شده است. از سوی، یکی از این هواپیماها هم در روز نخست هنگام فرود دچار مشکل شد و نمی‌تواند پرواز کند. خرید این گونه هواپیماها و تنظیم قراردادها توسط مجلس بررسی و تخلف صورت گرفته اعلام گردد.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

هواپیمای ATR تحریم خدمات پس از فروش هواپیماهای برجامی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
95
انتشار: ۰۹:۴۴ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
کاظم ۱۴:۱۶ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ دولت مبنا و روشش اینه که همه چی آرومه من چقدر خوشحالم . دولتی که میگه من حقوقدانم ولی گافهای خیلی عجیبی داده.
 
ناشناس ۱۴:۵۵ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ حمایت شد برای حمایت از شبکه اجتماعی ایرانی امیگو به کمپین رفته و امیگو را حمایت کنید <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52991">https://www.farsnews.ir/my/c/52991</a>
 
Ali NST ۰۰:۵۱ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ سلام به همه ی عزیزان لطفا از کمپین های زیر بازدید کرده و از آنها حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52805">https://www.farsnews.ir/my/c/52805</a> . <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52716">https://www.farsnews.ir/my/c/52716</a> . <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52862">https://www.farsnews.ir/my/c/52862</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد