انتشار : ۱۰:۲۸ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۴
شکایت از محمد‌بن‌سلمان به خاطر حمایت مالی از خواننده ایرانی لس‌آنجلسی
حمید رابعی قوه قضاییه/ سازمان بین‌الملل/ ملی 5
ادامه حیات ساختارشکنانه‌ یک خواننده ایرانی لس‌آنجلسی با پولهای بن سلمان وهابی صورت می‌گیرد.

یک سال از پارتی شاهزاده سعودی برای خوانندگان لس‌آنجلسی ایرانی می‌گذرد. دقیقا یک سال قبل در روزهای پانزدهم و شانزدهم اسفند ماه گروهی از خوانندگان لس‌آنجلسی برای نخستین بار در عربستان سعودی در جریان فستیوال طنطوره دو کنسرت با عنوان «موسیقی بدون مرز» برگزار کردند که حضور ساسی‌مانکن در شب دوم این برنامه در ۱۶ اسفند از شبکه mbc persia پخش شد. این نخستین بار بود که با هزینه‌های چند میلیون دلاری جشنواره زمستانی طنطوره که در شهر العلا در نزدیک مدینه برگزار می‌شود برنامه‌هایش را به اجرای خوانندگان فارسی زبان اختصاص می‌داد.

اما حضور یک خواننده ایرانی لس‌آنجلسی از این جهت در این پارتی متفاوت بود که محمد بن سلمان با ۱۰۰ هزار دلار بیشتر نسبت به سایرین برای اجرای ۷ قطعه موسیقی هفتصد هزار دلار به او پرداخت.

نکته مهم دیگر حضور این خواننده ایرانی لس‌آنجلس‌نشین در این کنسرت این بود که در پشت صحنه این برنامه با بن سلمان دیدار خصوصی داشته و به‌ واسطه هنجارشکنی در متن ترانه‌هایش در کانون توجهات قرار گرفته است.

حالا در سالگرد واریز دلارهای سعودی به حسابش، دُمی برای اربابان وهابی خود تکان داده و در اقدامی جنایتبار نسبت به روح لطیف کودکان و مقام والای زنان مسلمان آهنگ تهران توکیو معروف به سمیه نرو را روانه بازار پو نوگرافی کرده است.

جا دارد سریعاً قوه قضاییه با استناد به استنادات قانونی زیر:

1. ماده ۶۳۹ قانون مجازات در خصوص تشویق به فساد

2. ماده 640 قانون مجازات در خصوص تولید محتواهای منافی عفت عمومی

3. ماده ۷۴۲ و 743 قانون مجازات در خصوص انتشار محتوای مستهجن

4. ماده 34 کنوانسیون حقوق کودکان در خصوص تشویق کودکان به فحشا

5. ماده 10 قانون حمایت از اطفال در خصوص آزار جنسی اطفال

در دادگاه‌های داخلی و بین‌المللی از محمد بن سلمان به عنوان حامی مالی و ساسان حیدری به عنوان عمله جریان وهابی به دادگاه‌های بین‌المللی شکایت اقامه دعوا نموده و پیگیر حقوق عامه باشد.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

خواننده لس‌آنجلسی محمد‌بن‌سلمان حمایت مالی از خواننده ایرانی لس‌‌آنجلس‌نشین عربستان
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
59
انتشار: ۱۰:۲۸ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
حسام فرهنگی قوچانی ۱۰:۵۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ سلام حمایت شد
 
Ali NST ۰۵:۵۸ ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ سلام به همه ی عزیزان لطفا از کمپین های زیر بازدید کرده و از آنها حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52805">https://www.farsnews.ir/my/c/52805</a> . <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52716">https://www.farsnews.ir/my/c/52716</a> . <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/52862">https://www.farsnews.ir/my/c/52862</a>
 
amin ۱۰:۵۳ ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ حمایت شد از کمپین من حمایت کنید<a href="https://www.farsnews.ir/my/c/54224">https://www.farsnews.ir/my/c/54224</a>
 
عماد ۱۴:۳۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ حمایت کردم شما هم لطف کنید از من حمایت کنید <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/53426">https://www.farsnews.ir/my/c/53426</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/53631">https://www.farsnews.ir/my/c/53631</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/53356">https://www.farsnews.ir/my/c/53356</a> <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/53346">https://www.farsnews.ir/my/c/53346</a>
 
سیامک متوسلیان پویا ۰۰:۵۶ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ میاد ایران میره کسی نمیتونه دستگیرش کنه این کمپین ها در مقابل تلفن باباش هیچی نیست
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد