انتشار : ۱۷:۳۰ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۵
سرمایه‌گذاری در حوزه رمز ارزها شفاف‌سازی شود
فوآد شبانی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران/ ملی 4
مستدعی است نسبت به شفاف سازی قوانین مربوط به موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارز دیجیتال از طریق اجاره ماینر برای ملت شریف ایران اسلامی در کنار روشنگری معایب و مضررات آن و مشخص نمودن درگاهی مشخص در فضای مجازی برای شناساندن مجموعه های قانونی و دارای مجوز فعالیت اقدامات عاجل لازم را مبذول فرمایید.
پولی که پرکشید!
شاید بگویید رییس بانک مرکزی که حجت را تمام کرد، در مورد خرید و فروش ارز دیجیتال و ممنوعیت آن؛ ولی دنیای رمزارزها محدود به خرید و فروشش نیست! گاهی نه میخری و نه میفروشی! فقط سرمایه گذاری میکنی و قرار است سود کنی.
این روزها صحبت از رمزارز دیجیتال و بیت کوین نقل همه محافل است اما اینکه چگونه میتوانیم انتخابی درست و آگاهانه داشته باشیم شرط عقلی بودن تصمیمات ماست. اگر کمی اخبار را زیر و رو کنید متوجه میشوید که همچنان جریان رمزارز دیجیتال دارای اما و اگرهای زیادی است! نمونه اش سوالات و قوانین مربوط به همین مساله در وب سایت پلیس فتاست! با خواندش متوجه می‌شوید همچنان فضای کار آن در جامعه ما شفافیت لازم را ندارد و میطلبد که اتفاقات بهتری در این حوزه بیوفتد!
متاسفانه عده‌ای هم پیدا می‌شوند و از سادگی خلق الله سوء استفاده می‌کنند. این میان متولیان قانونگذار و دولت و مجلس در کنار الباقی ساز وکارهای مربوطه و بالاخص بانک مرکزی باید پای کار بیایند تا قبل از پر کشیدن پول مردم ناآگاه بدست کلاه برداران شیاد حوزه رمزارز با بالا بردن اگاهی مردم در کنار مشخص نمودن رویه فعالیت قانونی باعث ایجاد فضایی بهتر در حوزه کسب و کارهای دیجیتال نوپا گردند.
بلاشک آینده حوزه پولی مالی به رمزارزهای دیجیتال گره خورد و این امری غیرقابل انکار است. اگر ما برای آن چاره جویی نکنیم شک نکنید سود جویان این حوزه نسخه ما را آنگونه خواهند پیچید که دلشان می خواهد!
کف جذب سرمایه اش 24 میلیون است. فرض اینه که قانونیه هر چند من بدلیل خصلت شخصی ام نسبت به ساز وکارهای اینطوری باور ندارم مگر اینکه عکس اش ثابت بشه. تو این زمینه ها کلا بدبینم!

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

رمز ارز بانک مرکزی ارز دیجیتال
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
33
انتشار: ۱۷:۳۰ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۵
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
amin ۲۳:۳۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ حمایت شد لطفا از کمپین من حمایت کنیدhttps://www.farsnews.ir/my/c/54224
 
Ali NST ۰۰:۲۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ سلام به همه ی عزیزان لطفا از کمپین های زیر بازدید کرده و از آنها حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/52805 . https://www.farsnews.ir/my/c/52716 . https://www.farsnews.ir/my/c/52862
 
abc ۰۳:۴۵ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ سلام به همه ی عزیزان لطفا از کمپین زیر حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/54186
 
irany ۱۶:۴۷ ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ از کمپین شما حمایت میکنم لطفا شما هم از من حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/54712 https://www.farsnews.ir/my/c/53025 https://www.farsnews.ir/my/c/52751 https://www.farsnews.ir/my/c/53444
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد