انتشار : ۱۶:۳۵ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۶
تدابیری برای مواجهه با اینترنت ماهواره‌ای اندیشیده شود
مهدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ شورای عالی فضای مجازی/ ملی 5
آمریکا تلاش بسیاری می‌کند با راه‌اندازی اینترنت ماهواره‌ای کشورهای مستقلی مانند ایران را در عمل انجام شده قرار دهد، با توجه به دانش فضایی موجود در کشور، راه‌اندازی اینترنت ماهواره‌ای ایران کاملا در دسترس قرار دارد.

1. مدیریت فضای مجازی: مدیریت فضای مجازی یک ضرورت جهانی است، آمریکا در زمان اغتشاشات طرفداران ترامپ تمام شبکه های اجتماعی را مدیریت کرد چه بسا اگر این اقدامات نبود آمریکا هم اکنون درگیر جنگ داخلی بود، در روسیه شاهد اعتراضات طرفداران غرب‌رای ناولنی هستیم که توسط پلتفرم‌های آمریکایی حمایت می‌شوند.

2. افکار عمومی: افکار عمومی برای کسب خبر به اینترنت نیاز دارد و اگر اینترنت ایران توسط آمریکا مدیریت بشود طبیعتاً حجم خبرهای ضدایرانی صد برابر خواهد شد.

3 مدیریت اغتشاشات: تصور کنید در زمان اغتشاشات، اغتشاشگران به صورت لحظه‌ای با سراسر کشور ارتباط داشته باشند و اقدامات ضدامنیتی را با یکدیگر هماهنگ کنند! این کار با اینترنت آمریکایی امکانپذیر است.

4. ضرورت خودکفایی در اینترنت فضایی: در هر صورت ایران به عنوان یک قدرت فرامنطقه‌ای دشمنان زیادی دارد، از اسرائیل و عربستان گرفته تا آمریکا و انگلیس، دشمنانی که به دنبال نابودی ما هستند. با خودکفایی در اینترنت فضایی آینده ایران تضمین خواهد شد و گام به گام به یک ابرقدرت جهانی تبدیل خواهیم شد.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مدیریت فضای مجازی اینترنتف فضایی اینترنت ماهواره‌ای
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
30
انتشار: ۱۶:۳۵ , ۱۳۹۹ اسفند ۱۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
شوکت شرق ۱۷:۲۱ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ گره_گشا_باشیم بیرجند مرکز سومین استان پهناور کشور تنها دو دستگاه ام آر آی دارد، معطلی مردم گاهاً یک ماه تا 45 روز در نوبت ام آر آی ! لینک کمپین مردمی اختصاص دستگاه ام آرآی به بیمارستان رازی بیرجنددرخبرگزاری فارس https://www.farsnews.ir/my/c/53326
 
حسام فرهنگی قوچانی ۱۷:۳۳ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ سلام حمایت شد
 
Ali NST ۲۰:۵۶ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ سلام به همه ی عزیزان لطفا از کمپین های زیر بازدید کرده و از آنها حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون https://www.farsnews.ir/my/c/52805 . https://www.farsnews.ir/my/c/52716 . https://www.farsnews.ir/my/c/52862
 
ناشناس ۱۳:۳۱ ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ سلام حمایت شد لطفا از کمپین های زیر با موضوعات حمایت از نیازمندانhttps://www.farsnews.ir/my/c/51412، معضل آب و پسماند آن https://www.farsnews.ir/my/c/52633 و داروی امام کاظم عhttps://www.farsnews.ir/my/c/53014 حمایت فرمایید با تشکر
 
سجاد ۱۱:۴۱ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ حمایت نمیکنم چون کشورم ستر مناسبی برای ارائه اینترنت نداره وقتی که از قصد عقب نگه میدارن ما رو چون به خیال خودشون نظارت بکنن به اینترنت من اینترنت کشور خودمون رو نمیخوام . بذار ماهواره ای بیاد که راحت بشیم از دستورات من درآوردی و صد من یه غاز آقایون.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد