انتشار : ۱۴:۵۲ , ۱۴۰۰ فروردین ۲۸ آخرین پیگیری: 20 روز 8 ساعت قبل
درخواست تکمیل بیمارستان ۱۵ ساله شهرستان تکاب
تکاب‌من وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ آذربايجان غربي 138
سال ۱۴۰۰ هم آمد ولی خبری از افتتاح بیمارستان ۹۶ تخت خوابه شهرستان تکاب نشد که نشد، شهرستان تکاب محروم‌ترین شهر استان آذربایجان غربی، در جنوب این استان، غنی‌ترین شهر ایران با ۲ معدن طلای بزرگ شناخته شده در خاورمیانه، دارای بیش از ۸۰ معدن فعال سنگ و مواد معدنی، اما محروم از بیمارستان و تجهیزات درمانی

‍ وعده‌های واهی افتتاح بیمارستان ۹۶ تختخوابی تکاب بعد از ۱۳ سال انتظار اکنون با پیشرفت ۹۷ درصدی، همچنان معلق مانده و بارها وعده افتتاح آن از مناسبتی به مناسبت دیگر با سلب اعتماد عمومی همراه شده است.

فرسودگی و قدمت بالای بیمارستان ۵۰ساله فعلی تکاب در کنار کمبود تجهیزات درمانی ونبود پزشکان متخصص، سبب شده شهروندان این شهرستان محروم و کم برخوردار، جهت استفاده از خدمات درمانی عازم شهرهای همجوارشوند.

این در حالی است که با گذشت ۱۴ سال از کلنگ زنی این بیمارستان، هنوز بیمارستان جدید این شهر افتتاح نشده و این پروژه درمانی علیرغم ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی همچنان در گیر و دار تکمیل شدن وافتتاح است. بیمارستانی ۶۴تختی که بعدها به ۹۰تخت ارتقا یافت. ساخت این پروژه درمانی، مصوب دولت نهم با وجود معارض برای زمین، نوع مالکیت و نحوه تملک زمین محل احداث، عدم تخصیص به موقع اعتبارات مورد نیازو…بیش از یک دهه به درازا کشیده و هنوز هم زمان مشخصی برای افتتاح آن وجود ندارد و وعده‌ها پشت سر هم از سوی وزارت راه و شهرسازی برای ساخت یک بیمارستان ۹۰ تخت و خوابی همچنان ردیف می‌شوند.

وعده افتتاح بیمارستان تکاب تا پایان سال ۹۸

زمستان سال گذشته، معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از این پروژه درمانی در تکاب وعده تکمیل این بیمارستان را پایان سال ۹۸اعلام کرده بود اما وعده محقق نشد و پروژه با ۹۷درصد پیشرفت فیزیکی به سال ۹۹کشیده شد، علیرغم اینکه تجهیزات بیمارستان هم خریداری شده است!

بنا به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در اردیبهشت امسال؛ «تجهیزات پزشکی بیمارستان جدید تکاب بیش از ۲ سال است که توسط دانشگاه خریداری و در انبار نگه داری می‌شوند که در صورت تکمیل شدن این بیمارستان که توسط مسکن وشهرسازی ساخته می‌شود، تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرند».

وعده افتتاح بیمارستان در شهریور ۹۹ و انتظار برای تکمیل اعتبار!

اما این بیمارستان انگار قرار نیست افتتاح شود و دلیل آن هم مشخص نیست. فرماندار سابق تکاب اوایل تیر ماه از نواقصی در هریک از بخش‌های چهارگانه این بیمارستان خبر داد و تاکید کرد که باید به‌طور سریع از سوی مجری طرح به صورت مجزا تکمیل شده و به شبکه بهداشت جهت نصب تجهیزات تحویل داده شود.
پس از معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت تیر ماه جاری در جلسه بررسی مشکلات بهداشت و درمان استان آذربایجان غربی گفت: «از مجموع ۱۳ پروژه بیمارستانی درحال ساخت در استان، بیمارستان‌های شاهین دژ، اشنویه وپیرانشهر تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

در ادامه سید کامل تقوی نژاد افتتاح بیمارستان تکاب را منوط به تامین اعتبار مورد نیاز برای تامین نیروی انسانی و تجهیزات، دانست و گفت: «امیدواریم تا با تامین اعتبار شاهد افتتاح بیمارستان جامع زنان، تکاب و خوی نیز باشیم».

این چنین شد که دوباره بیمارستان تکاب برای تکمیل ۳درصد باقی مانده و نیروی انسانی در انتظار تامین اعتبار ماند!

در نیمه تابستان ۹۹، وزیر راه وشهرسازی در حاشیه بازدید از این بیمارستان بیان کرد: «بیمارستان در حال ساخت تکاب تا پایان شهریور تمام شده و تحویل دانشگاه علوم پزشکی می‌شود. اما شهریور به پایان رسید و بیمارستان تکاب همچنان به بهره برداری نرسید!»

سومین وعده و قرار افتتاح در مهر ماه!
اواخر شهریور ماه، استاندار آذربایجان غربی در حاشیه افتتاح ویدئو کنفرانسی بیمارستان ۲۵۹ تختخوابی آیت الله خوئی شهرستان خوی توسط رئیس جمهور اظهار کرد: «سرانه بهره‌مندی استان از تخت بیمارستانی از میانگین کشوری فراتر رفته است و بیمارستان تکاب نیز در ماه آینده آماده افتتاح خواهد بود».

مهر، آبان و آذر و دی هم به پایان رسید و خبری از افتتاح بیمارستان تکاب نشد که نشد. بیمارستانی که از ۱۴ سال پیش مردم چشم انتظار ساخت و افتتاحش هستند.

استاندار آذربایجان غربی: امیدوارم بیش از این شرمنده مردم تکاب نباشیم.

سال گذشته استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، تسریع در اتمام بیمارستان تکاب را خواستار شد و گفت: علیرغم وعده‌هایی که به مردم تکاب داده‌ایم اما متاسفانه تاکنون این پروژه به طور کامل به اتمام نرسیده و ضروری است هر چه سریعتر با تشکیل کمیسیون تحویل موقت نسبت به تجهیز و نصب ملزومات مورد نیاز اقدام شود تا بیش از این شرمنده مردم تکاب نباشیم.

دستور ویژه وزیر و راه و شهرسازی صادر شد
وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار برای تحقق درخواست‌های مطرح شده دستورات لازم را بویژه در خصوص تحویل هر چه سریعتر بیمارستان تکاب، از محل صندوق توسعه ملی را به معاونت‌های مربوطه صادر نمود.

این بیمارستان در زمینی به مساحت ۳۰ هزار مترمربع با زیربنای ۹ هزار و ۴۰۰ مترمربع آغاز شد و تا اواخر سال ۹۸، حدود ۲۶ میلیارد ریال برای آن هزینه شده بود همچنین برای تسریع در راه‌اندازی آن بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر به تصویب رسیده بود.

تحویل موقت این بیمارستان توسط وزارت مسکن و شهرسازی به دانشگاه علوم پزشکی در دهه فجر سال ۹۹ هم نتوانست دردی دوا کند و همچنان وضعیت این بیمارستان راکد و سه درصد باقی مانده معلوم نیست چه زمانی به پایان برسد.

این مطالبه عمومی از طرف رسانه‌های خبری محلی تکاب‌من، شاره‌که‌م تیکاب، هه‌وشار هه‌وال، شیز، تکابگرام، باشگاه خبرنگاران تکاب تنظیم شده و در وضعیت فعلی و بحرانی پاندمی کرونا که وضعیت شهر و بیمارستان این شهرستان بحرانی اعلام شده نیازمند تکمیل، تحویل و بهره برداری هرچه سریعتر از این بیمارستان هستیم.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

بیمارستان تکاب عدم تکمیل پروژه‌
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
1166
انتشار: ۱۴:۵۲ , ۱۴۰۰ فروردین ۲۸
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
شوکت شرق ۱۴:۵۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ باچندکلیک به سلامت ده ها هزارنفر کمک کنیم <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/58730">https://www.farsnews.ir/my/c/58730</a> حمایت ازساخت بیمارستان محله مهرشهربیرجندکه فاقدبیمارستان است.
 
شوکت شرق ۱۴:۵۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ ازشماحمایت شد.لطفاازساخت بیمارستان محله مهرشهربیرجندحمایت کنیدسپاس
 
ناشناس ۱۶:۳۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ حمایت شد لطفا شما هم از کمپین ما حمایت کنید <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/51905">https://www.farsnews.ir/my/c/51905</a>
 
ناشناس ۱۸:۱۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ شهرستان محروم تکاب در حالی که یکی از ارزشمندترین ذخایر معدنی ایران رو دارد ولی بیمارستان تکاب سالهاست در حسرت افتتاح مردم نجیب تکاب چشم انتظار افتتاح این بیمارستان هستند لطفاً حمایت کنین همگی .فارس من عزیز حمایت کنین تا بیمارستان تکاب هرچه سریعتر افتتاح شود ممنون
 
amin ۱۹:۳۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ حمایت شد لطفا از کمپین من حمایت کنید<a href="https://www.farsnews.ir/my/c/54657">https://www.farsnews.ir/my/c/54657</a>
 
ناشناس ۲۳:۰۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ لطفا اقدام به افتتاح کنید مردم گناه دارند
 
ناشناس ۲۳:۱۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ لطفن‌پیگیرباشید
 
ناشناس ۲۳:۱۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ شمارو بخدا وجدانتونو بیدار کنید دیگه تا کی محدومیت
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ مردم مظلوم تکاب نیازمند این بیمارستانن .ما حق داریم بعد ۱۴ سال بیمارستانی داشته باشیم که برای نیازهامون ب شهرهای دیگر نریم
 
ناشناس ۲۳:۲۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ لطفا پیگیری باشید
 
ناشناس ۲۳:۳۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ تکاب مظلوم....!!!!
 
ناشناس ۰۰:۰۲ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ انشالله که مشکلات تکاب هرچند کوچک بزودی حل بشه
 
ناشناس ۰۰:۰۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ملت تکاب شده بازیچه مسولین . چقدر بازی با فکر و منطق مردم شهید پرور تکاب
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تکاب محروم را دریابید
 
ناشناس ۰۰:۰۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ از وعده های دروغ مسئولین به ستوه آمدیم کاری کنید از این مردم نجیب خجالت بکشید
 
ناشناس ۰۰:۱۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ انشالله به زودی مشکل تکاب حل شه بعد۱۴سال بیمارستان تکاب باز شه تا دیگه شهرهای دیگه نریم
 
ناشناس ۰۰:۱۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ من حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ فقط خواستم حمایت کرده باشم برای شهر غریبانه ام
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ بعد 15سال باید کمپین راه بنداززیم تا تلنگری بشه برا مسئولین
 
ناشناس ۰۰:۲۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ انشالله که تکمیل بشه
 
ناشناس ۰۰:۲۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفاً بیمارستان را تمام کنید
 
ناشناس ۰۰:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ با سلام شهر تکاب سالهاست ک روی کاغذ به شهر طلا معروف شده ولی متاسفانه بالای ۲۰ سال که مردم نجیبش در حسرت این بیمارستان هستن ...
 
ناشناس ۰۰:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ از ساخت بیمارستان و تکمیل بیمارستان حمایت میکنم این حق همشهریان تکابی نیست کهمحروم بمانند
 
ناشناس ۰۰:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ شهرکوچک ما برای بیماران خودش به یک بیمارستان نیازداره که تمام امکانات رو داشته باشه خیلیا توهمین جاده های افتضاح جونشونو از دست دادن چون تو شهرخودمون یه بیمارستان با امکانات نداشتیم
 
ناشناس ۰۰:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تکاب همیشه مظلومم
 
ناشناس ۰۰:۲۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تنها چیز ناچیزی هست که میتوانند در حق تکاب انجام بدهند همین بیمارستان هست
 
ناشناس ۰۰:۲۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ .....
 
ناشناس ۰۰:۲۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ باید با پیگیری مردم بهدنتیجه رسید
 
ناشناس ۰۰:۳۲ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا تکمیل وافتتاح فرمایید
 
ناشناس ۰۰:۳۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا بیمارستانی که مردم ۱۵ ساله چشم به راهش هستن رو افتتاح کنید
 
ناشناس ۰۰:۳۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ از طراحان ممنون هستیم
 
ناشناس ۰۰:۴۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تکمیلی بیمارستان تکاب راخواهش مندیم
 
ناشناس ۰۰:۵۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۰:۵۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ بیمارستان فرسوده شد خجالت بکشید
 
ناشناس ۰۰:۵۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ من حمایت میکنم از بیمارستان ۱۴ ساله تکاب محروم
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ حمایت از تکمیل بیمارستان
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تکاب شهری غرق در معادن طلا و غرق فقر و کمبود امکانات
 
ناشناس ۰۱:۰۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مردم مظلوم تکاب، الان و در این شرایط سخت کرونا به این بیمارستان نیاز دارند. تکاب محروم را دریابید
 
ناشناس ۰۱:۱۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ به امید تکمیل شدنش ان شالله
 
ناشناس ۰۱:۱۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا بخاطر مردم مظلوم ی کاری بکنید
 
ناشناس ۰۱:۱۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ این مطالعه به حق بای. پیگیری شود
 
ناشناس ۰۱:۱۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ شهرستان تکاب یکی از شهرستانهای حاصل خیز با گیاهان متنوع ومعادن فراوان واز همه مهم تر مردم نجیب وزحمت کش ولی افسوس از داشتن بیمارستان بسیار ضعیف هست این حق مردم تکاب هست که بیمارستان هرچه سریع تر اماده استفاده شود انشاالله
 
ناشناس ۰۱:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تکاب فراموش شده را در یابید این حقش نیست
 
ناشناس ۰۱:۴۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ خیلی خوب میشه افتتاح کنید بیمارستان شهر تکاب رو
 
ناشناس ۰۲:۰۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ فقط میتونم بگم وااای بر مسئولین
 
ناشناس ۰۲:۰۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ از مسئولین محترم عاجزانه تقاضا داریم بیمارستان تکاب را برای حال عموم شهروندان تکمیل نمایند
 
ناشناس ۰۴:۱۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ بغیر از مسئولین و صاحب منسبان تکابی باید دست به دامن کی بشیم؟؟؟ اینجا نه از نماینده و نه سایر مسئولین دودی بلند نمیشه، تا کی باید تقاص ساده لوحی و کوته فکری اونا رو ما با خون عزیزانمون بدیم؟؟؟
 
Ali NST ۰۴:۲۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ سلام به همه ی عزیزان و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما ، لطفا در صورت امکان از کمپین زیر حمایت بفرمایید با تشکر از لطفتون <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/59091">https://www.farsnews.ir/my/c/59091</a>
 
ناشناس ۰۴:۲۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا برای یکبار هم که شده به فکر مردم باشید واین بیمارستان رو افتتاح کنید
 
ناشناس ۰۴:۳۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مردم تکاب حق دارن که بیشترین و بهترین امکانات رو در اختیار داشته باشن با توجه به معادن با ارزشش
 
ناشناس ۰۵:۲۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ اتمام پروژهء بیمارستان چشم به راه تکاب
 
ناشناس ۰۶:۳۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ شهرستان تکاب، میشه گفت تکاب مظلوم، پدره بنده چند روز پیش به علت کرونا در بیمارستان تکاب بستری شد، شاید باورتون نشه داخل بیمارستان چه خبره،بخش اطفال رو برده بودن داخل آشپزخونه، داخل سالن و نمازخونه و محل استراحت کارکنان تخت گذاشته بودن
 
ناشناس ۰۷:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ واقعا مسئولین تکاب افراد نالایقی هستند تکاب با این جاذبه های گردشگری و معادن طلا و سنگ نباید تو این وضع باشه
 
ناشناس ۰۸:۱۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ انشالله به امید حق علیه باطل پروژه عظیم بیمارستان بزرگ تکاب تکمیل و افتتاح گرد..اله برکته الله
 
ناشناس ۰۸:۱۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ان شاءالله
 
takab hospital ۰۸:۱۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ به خاطر انتخابات هم که شده این تیمارستان را تحویل ملت بدین هر چند نیمه و ناقص
 
ناشناس ۰۹:۱۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مسولین شهری که غریبه باشه انتظار خدمت نابجاست
 
ناشناس ۰۹:۳۲ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ سلام و درود متاسفا این حمایت ها هم به جای نمیرسه . بیمارستان جدیدالاحداث تکاب از پایه مشکل داره. امیدوارم مشکلات فنی ساختمان و مشکلات مالکیت زمین و.... اول حل بشه.
 
ناشناس ۰۹:۳۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ خواهشن پیگیر باشید
 
ناشناس ۰۹:۴۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ غنی تری معدن طلای کشور را در یابید.
 
eng ۰۹:۴۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ حمایت شد، شما که عدالت خواهی و توسه پیشرفت براتون مهمه و میخوای جلوی فرار مغزهارو بگیری، لطفا شما هم از کمپین ما حمایت کنید <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/59278">https://www.farsnews.ir/my/c/59278</a> تشکر
 
ناشناس ۰۹:۵۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ بنده به خاطر نبود امکانات سالهاست از خانواده شهرم دورم تقاضا دارم که حداقل بیمارستان روافتتاح کنید مردم شهرم خسته اند از وعده های توخالی
 
ناشناس ۱۰:۰۲ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ اگر خود مردم می‌ساختند 10 سال پیش شروع به کار می‌کرد ولی افسوس
 
ناشناس ۱۰:۱۲ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹
 
ناشناس ۱۰:۱۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ بسی جای تاسف است که در شهر طلا باشی ولی بر روی کلوخ های سرد زندگی به سربری...
 
ناشناس ۱۰:۱۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ سلام و خسته نباشید خدمت کسایی که خود را مسئول می دانند ولی فقط پست و مقام. شهر تکاب یکی از فقیر ترین شهر ها است بیمارستانی که ۱۵ سال این مردم انتظار دارن که افتتاح وتکمیل بشه لطفا فقط یکم حالتان برای ما بسوزه و پیگیری کنید عضوی از این ایران هستیم البته اگر باشیم
 
ناشناس ۱۰:۲۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ چرا باید با این همه شهید داده شده و درآمد کلان از خاک وطنم «طلا» در محرومیت بماند
 
ناشناس ۱۰:۳۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ کار تکاب از امید گذشته شما یه نگاهی به استان ما ارومیه بندازی می بینی ای بابا.....
 
ناشناس ۱۱:۰۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا بیمارستان را خیلی زود راه اندازی کنید تا شهرمان از این بحران کمبود امکانات بیمارستانی خارج شود
 
ناشناس ۱۱:۱۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ محض رضای خدا کمی هم بفکر مردم بیچاره تکاب بکنید اخه چه گناهی کردیم.با چه زبونی خاهش وباچه رویی التماس کنیم.
 
ناشناس ۱۱:۲۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ دیدگاه انسانی و اسلامی نسبت به این موضوع داشته باشید
 
ناشناس ۱۱:۲۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ب امید پیشرفت در شهر تکاب..
 
ناشناس ۱۱:۴۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ دیگر بس کنیدتاکی بدون تجهیزات بیمارستانی بمونیم
 
ناشناس ۱۱:۴۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ باتوجه به گذشت چند سال از زمان احداث این بیمارستان وباتوجه به نیاز امروز تکاب به مراکز بیشتر خدمات درمانی. اتمام این بیمارستان جهت خدمات به مردم این شهر کمترین کار ممکنه.
 
ناشناس ۱۱:۴۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ خیلی جالبه.بعد از 13سال باید التماس کنیم تا بیمارستان افتتاح بشه
 
ناشناس ۱۲:۰۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ وقتی که مسولین تکاب بلی قربانگو استان باشدوضع همین است از خودشان جسارت ندارند حرف بزنند
 
ناشناس ۱۲:۱۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مسئولین تکاب خودتون می خورید اصلان به فکر این مردم نیستید ببرید ولی هم یکم به فکر خدمت به مردم باشید آخ آخ آخ دل پره
 
ناشناس ۱۲:۵۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ به داد مردم مظلوم تکاب برسید
 
ناشناس ۱۳:۳۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ افتتاح بیمارستان تکاب
 
ناشناس ۱۳:۳۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ پایتخت طلا و زر بیمارستان تکاب
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ محرومترین شهر آذربایجانغربی، شهر من میسازمت
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ بیمارستان تکاب پایتخت طلا و محرومیت در انتظار مسولین بیخیال
 
ناشناس ۱۳:۴۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفاً پیگیری کنید شهروند های تکاب برای هر بیماری کوچک باید به شهر های اطراف سفر کنند که بسیار سخته لطفاً پیگیری کنید .تکاب محروم
 
ناشناس ۱۳:۴۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مطالبه برای محلی برای کمک به درمان و سهولت مردم
 
ناشناس ۱۳:۵۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ در طول ۱۵ امکان ساخت بیمارستان یاد شده با ۲ نفر کارگر هم وجود داشت آخه پس نماینده و مسئولین شهر چه کار میکنند بابا دیگه خیلی فرسایشی شده تمومش کنید دیگه یه کاری کردید که صدای همه مردم شهر بابت این کم کاری درآمده باید این رکورد تو کتاب گینس نوشته بشه
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا با توجه به نبود امکانات بهداشتی در شهرستان محروم تکاب نسبت به افتتاح هر چه سریعتر بیمارستان تکاب اقدام فرمایید
 
ناشناس ۱۴:۲۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ برای حمایت ازمردم مظلوم شهرم
 
ناشناس ۱۴:۲۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا حامی خودتون ،خانوادتون و شهرتون باشید تا زمانی که خودتون دلتون برای خودتون نسوزه هیچ مسئولی کاری نخواهد کرد به امید آبادانی وطنم تکاب
 
ناشناس ۱۴:۳۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ از ماست که برماست اگه جلوی تریلی های که معدنهایمان رو به تاراج میبرند رو بگیریم و ایناهم کاری برایمان میکنند
 
ناشناس ۱۴:۵۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ واقعا کارتون بیسته
 
ناشناس ۱۵:۰۲ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ حرفی ندارم. فقط متاسفم.
 
ناشناس ۱۵:۴۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ واقعا من از زندگی در تکاب میترسم ،بدون هیچ امکاناتی ،اگه یه روز اتفاقی برام بیفته فک نکنم تکاب با این امکاناتش زنده بمونم ☹
 
ناشناس ۱۶:۳۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفابیمارستان تکاب را در اولویت قرار دهید متشکرم
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ازطلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده مارا مس کنید
 
m ۱۸:۱۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لغو آزمون نظام مهندسی در اردیبهشت 1400 و پیشگیری از انشار کرونا لطفا حمایت کنید <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/60358">https://www.farsnews.ir/my/c/60358</a>
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ امیدوارم نتیجه بخش باشد. ب امیدخدا ویاری شما
 
ناشناس ۱۹:۳۷ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ تکاب به بیمارستان نیاز دارد توروخدا کمکمان کنید
 
ناشناس ۱۹:۴۳ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ لطفا به داد این مردم ضعیف استثمار شده و نجیب برسید
 
ناشناس ۲۰:۰۸ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ممنون ازپیگیریتان
 
ناشناس ۲۰:۱۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ به مردم رحم کنین بیشتراین فوت شدگان از ترس از کروناییا و پرستاراس چرا بیمارستانو جدا نمیکنین ماها بکنار بچه ها گنادارن بخدا میرن بیمارستان کروناییارو میبینن میترسن بیماریشون بدتر میشه مسئولین مثلا محترم از خدا بترسین همه چی پول نیس به فکراون دنیاتونم باشین
 
ناشناس ۲۰:۵۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ آدمی به امید زنده است ما هم امیدمان خداست به امید افتتاح بیمارستان جدید
 
ناشناس ۲۱:۰۵ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ شهرستان تکاب باوجود معادن بزرگ طلا و سنگ یکی از ثروتمندترین شهرهای ایران ولی مردمی محروم ازلحاظ امکانات رفاهی بطوری که بیمارستان این شهر ۱۵ سال است که درحال ساخت میباشد اما افتتاح نمیشود
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ این بیمارستان شد مشکل بزرگی برای شهر تکاب برای سونوگرافی و دکتر متخصص باید به شهر دیگر رفت بااینکه تکاب شهر طلا ولی افسوس نمیدانم چرا عقب مانده ایم از شهرهای دیگر مسئولین محترم کاری انجام بدهید
 
ناشناس ۲۳:۱۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مردم شهر ما چه گناهی دارن که نمیتون ی بیمارستان داشته باشن چرا باید برای ی دکتر متخصص اعزام شهر های دیگه بشیم تو این وضعیت لطفا پیکری کنید
 
ناشناس ۲۳:۵۶ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ حمایت شد ، لطفا پیگیر باشین
 
ناشناس ۰۰:۳۱ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ از مردم مظلوم تکاب حمایت کنید.
 
ناشناس ۰۰:۴۴ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ راه اندازی بیمارستان فوق از اساسی ترین نیازهای این شهر محروم میباشددوری از مرکز استان و طی مسیر ه ساعته از تکاب به ارومیه با جاده های غیر استاندارد و غیر ایمن عملا اعزام مریضهای بد حال را عیر ممکن نموده در اکثر موارد نتیجه مطلوب را بدنبال ندارد
 
ناشناس ۰۱:۳۷ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ وعده تا کی؟ ما خواهان تکمیل هرچه سریعتر بیمارستان ۱۵ تکاب هستیم
 
ناشناس ۰۱:۴۵ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ شهری مظلوم وقانع حمایتش کنید
 
ناشناس ۰۴:۰۸ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ هرچه زود تر اقدام کنید تا کی باید چشم انتظار باشیم. چرا کسی نیست مردم و درک کنه
 
ناشناس ۰۴:۰۹ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ هرچه زود تر اقدام کنید تا کی باید چشم انتظار باشیم. چرا کسی نیست مردم و درک کنه
 
ناشناس ۰۴:۱۱ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ هرچه زودتر اقدام کنید، چرا کسی نیست حال مردم و درک کنه، انسانیت کجا رفته
 
ناشناس ۰۹:۰۱ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ تکاب با اینهمه ثروت دو معدن طلا چندین معدن سنگ و اثرباستانی تخت سلیمان ...واقعا بدور از انصافه اینچنین محروم بمونه
 
ناشناس ۱۰:۳۶ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ بیمارستان تکاب باید به سرعت تکمیل گردد.
 
جستجوگر عدالت ۱۲:۵۵ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/57878">https://www.farsnews.ir/my/c/57878</a> سلام دوست عزیز از کمپین شما حمایت شد ممنون میشم از ما هم حمایت کنید
 
ناشناس ۱۴:۴۱ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ هرچه زودتر این مسولین بی کفایت. برا تکمیل بیمارستان اقدام کنند که ما هم از آورگی ودربدری نجات پیداکنیم
 
ناشناس ۱۷:۵۱ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ تکاب شهرمحروم اماثروتمندترین خاک من دلم آتش میگیرداین همه سوددهی به دولت امامحروم تمرین شهر ایران من هستی
 
ناشناس ۱۷:۵۵ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ تکاب شهرمحروم اماثروتمندترین خاک من دلم آتش میگیرداین همه سوددهی به دولت امامحروم ترین شهر ایران من هستی
 
ناشناس ۱۸:۵۶ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ چه مردم بدبختی هستیم ما
 
ناشناس ۲۰:۳۲ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ مراقب باشید، در محضر خدا چطور میخوایید جواب این مردم مظلوم رو بدید
 
ناشناس ۲۰:۳۹ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ درخواست حمایت از افتتاح بیمارستان تکاب
 
ناشناس ۲۰:۵۷ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ شهرستان تکاب شهری محروم با وجود معدن طلا از فقیر ترین شهرهای ایران در اذ بایجان غربی است هیچ امکانات وتجهیزاتی دراین شهر وجود ندارد الان چندین سال است یک بیمارستان نییمه کاره ساخته اند میگن امروز تموم فردا تمومه لطفا پی گیری کنید
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ باسلام واقعا مردم مظلوم تکاب تا کی باید انتظار بکشند که بیمارستان افتتاح شود با وجود اینکه بیمارستان جدید هم دیگه فرسوده میشه بعد از سالها انتظار
 
ناشناس ۲۱:۵۲ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ آقا تکمیل کنید بهداشت و پزشک متخصص و بیمارستان تخصصی حق مردم در مناطق محروم میباشد جای تاسف داره شهری که بزرگترین معدن طلای خاور میانه رو داشته باشه بعد مردمش محروم باشن از امکانات عادی
 
ناشناس ۲۲:۲۱ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ تکاب محروم را دریابید
 
ناشناس ۲۲:۴۰ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ لطفا پروژه بیمارستان تکاب را تکمیل کنید البته از همچین مسئولان از خدا بی خبر نباید اینقدر انتظار داشت
 
ناشناس ۲۲:۴۷ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ لطفا حمایت از ساخت بیمارستانی که از ۱۰ سال پیش تا الان راکد مانده بخاطر جان چندین هزارنفر که مجبور هستن بخاطر یه بیماری ساده راهی یک سفر خطر ناک دیگر برای سلامتی خود باشن
 
ناشناس ۰۰:۵۵ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ انشالله که زودتر مشکلات رفع شود۸
 
رضا ۰۲:۴۸ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ بیمارستانی که حق مردم تکاب هست. ۱۵ سال به انتظار گذاشتند. کاش دلیل این انتظار دردناک مردم رو بهشون بگویند.
 
ناشناس ۰۹:۵۶ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ من حمایت می کنم از مردم مظلوم تکاب که تحت سلطه ی مسئولین ظالم و بی کفایت هستند.
 
ناشناس ۱۱:۵۵ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ از اندک مسوولین دلسوز میخوام که به خاطر خون پاک شهیدان این دیار همیشه مظلوم ، قدم در راه توسعه و تکمیل این بیمارستان نهاده و نام نیک خود را تا ابد ماندگار کنن .
 
ناشناس ۲۲:۰۶ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ پیگیری در صحن مجلس
 
ناشناس ۱۳:۴۹ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ من حمایت کردم شماهم حمایت کنید بچه های دوازدهمی و نهمی از کمپین حمایت کنین <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/57616">https://www.farsnews.ir/my/c/57616</a>
 
daneshjoo ۱۵:۱۰ ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/57030">https://www.farsnews.ir/my/c/57030</a> لطفا از ما هم حمایت کنید لطفا از ما هم حمایت کنید
 
ناشناس ۲۳:۱۲ ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ میخواهند فرزندانمان را به کام کرونا بفرستند. حمایت شد لطفا حمایت کنید. جز یکدیگر کسی را نداریم <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/62122">https://www.farsnews.ir/my/c/62122</a>
 
ناشناس ۱۰:۳۱ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ سلام تکاب تو این روزای سخت کرونایی که هم تردد به شهرهای هم جوار ممنوعه نیاز مبرم به شروع بکار بیمارستان جدید داره
 
ناشناس ۱۹:۳۹ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ چرا کاری نمیکنید این حق مردم تکاب نیست تا کی کوتاهی، تا کی بی توجهی ،برسید به داد این مردم مظلوم
 
ناشناس ۱۱:۲۹ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ farsnews.ir/my/c/57742 هم وطن برای نجات جان دانش اموزان به یاری شما نیاز داریم. از کمپین شما حمایت کردیم لطفا از ما حمایت کنید farsnews.ir/my/c/57616
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد