اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 13:26 , 1400 اردیبهشت 4 آخرین پیگیری: 1 ماه 28 روز 20 ساعت قبل

کرونا و کنکور با دانش‌آموزان چه کرد؟

a_m_w وزارت آموزش و پرورش/ ملی 3
در زمان نبود ویروس منحوس کرونا دانش‌آموزانی بودند که از شرایط بد آموزشی در برخی از مدارس رنج می‌بردند. دانش‌آموزانی هم بودند که از کیفیت آموزشی رضایت داشتند اما استرس بسیار شدیدی بر دانش‌آموز و خانواده آن‌ها وارد می‌شد.
بعد از شیوع ویروس کرونا، کنکور استرس بیشتری به دانش‌آموزان داد. به گونه‌ای که برخی از دانش‌آموزان ناامید شدند، درس نخواندند، آموزش و مدرسه را کنار گذاشتند.
سطح پایین کیفیت آموزشی در راستای آموزش مجازی و برنامه شاد که ما دانش‌آموزان تا امروز توان ورود به این برنامه را نداشتیم باعث شده کنکور و درس و مدرسه را به کل فراموش بکنیم.
الان اردیبهشت ماه هست، امتحانات ۲۰ روز دیگر و کنکور ۷۰ روز دیگر برگزار می‌گردد. این در صورتی اتفاق خواهد افتاد که دانش‌آموزان آمادگی کافی برای آزمون دادن را ندارند و ویروس کرونا با گونه‌هایی جدید در کشور جولان می‌دهد.

بهتر است زمان برگزاری کنکور و نهایی از همین الان از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به عقب بیفتد، نه آنکه چند روز مانده به امتحانات، به تعویق بیفتد که دانش‌آموزان بیشتر استرس بگیرند. از مسئولان کشوری می‌خواهم به جای ناامیدی به دانش‌آموزان امید دهند.
سؤال از رئیس جمهور دارم اینکه مگر شما نبودید که می‌گفتید به مردم باید امید داد؟!
حال که با وضعیت بد اقتصادی ما دانش‌آموزان یک خواسته کوچک از شما داریم. وقتی کسی دست کمک به سوی شما دراز می‌کند، به آن‌ها کمک کنید.

آقای نمکی وزیر بهداشت: از هر جهت تلاش‌های شما از دید ما مردمی که باید عقلانی فکر کنیم نه سلیقه‌ای، قابل تقدیر است.
تلاش‌های کارشناسانه شما در حوزه سلامت و بهداشت به جِد مشهود است. آقای دکتر نمکی، ما دانش آموزان از شما می‌خواهیم کنکور و امتحانات خرداد یک ماه به عقب افتد، می‌دانید برای یک دانش‌آموز خوب چقدر مهم است که در کنکور، رشته خوبی را قبول شود و یک سال پشت کنکور نماند. در شرایط کرونایی ما دانش‌آموزان و دانشجویان باید ۱۶ روز به حوزه امتحانی بیاییم و آزمون دهیم. آیا کرونا آنجا نیست؟
وجود کرونای انگیسی، آفریقایی، برزیلی و ترکیه‌ای شرایط بدی در کشور وجود دارد. خواهشاََ به ما دانش‌آموزان استرس ندهید. ما قرار است آینده این مملکت را به دست بگیریم و برای مملکتمان رویا به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کنکور کرونا امتحانات دانش‌آموزان
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
ناشناس 14:48 , 1400 اردیبهشت 4 farsnews.ir/my/c/57616 کمپین اصلی اینجاست هم وطن. برای نجات جان فرزندانمان حمایت کنم farsnews.ir/my/c/57742
فعال بازار سرمایه 13:29 , 1400 اردیبهشت 4 دوست عزیز سلام من از کمپین شما حمایت کردم ، ممنون میشم از کمپین مردمی نیز حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/58389
amin 13:29 , 1400 اردیبهشت 4 حمایت شد لطفا از کمپین من حمایت کنیدhttps://www.farsnews.ir/my/c/61541
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد
مختومه شده مطالبه
50000 پیگیری در صحن مجلس
10000 پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 پیگیری از مسئول مربوطه
64
انتشار: 13:26 , 1400 اردیبهشت 4 این سوژه مختومه شده