انتشار : ۱۴:۴۳ , ۱۳۹۸ اردیبهشت ۴ آخرین پیگیری: 1 سال 10 ماه 14 روز 21 ساعت قبل
فیلتر کردن شبکه های اجتماعی یعنی خالی کردن میدان جنگ به نفع دشمن
Alireza شورای عالی امنیت ملی/ قوه قضائیه/ نمایندگان مجلس/ رییس جمهور/ وزیر ارتباطات/ ملی 4
دشمنان ملت و نظام ما نشان داده اند که از فعالیت جریان انقلابی در فضای مجازی بشدت نگران و هراسان هستند و با اقدامات اخیر در بستن بعضی صفحات در فیسبوک،اینستاگرام،توییتر و یوتیوب ترس و ضعف خود را آشکار نموده اند.
حال بعضی در داخل ندای فیلتر شبکه های مجازی را سرداده و تصور می کنند با فیلتر کردن این شبکه ها پاسخی کوبنده به دشمن می دهند درصورتی که کاملا اقدامی غلط و نشان دهنده ضعف می باشد و اتفاقا هدف دشمنان ما خالی شدن این بسترها از جریان تفکر انقلابیست.حال از فعالین فرهنگی،امامان جمعه،امامان جماعت و همه دلسوزان فرهنگی انقلابی انتظار می رود که نیروهای انقلابی را به فعالیت در این بسترها تشویق نمایند.
هرجا که از نیروهای فرهنگی ارزشمند خالی شود بستر مناسب جهت رشد و توسعه افسار گسیخته فساد بدون هیچ مقاومتی ایجاد می شود.این موضوع در کف جامعه هم مطرح است وقتی پارک ها،مناطق گردشگری،سینماها،رستوران ها و ... از حضور خانواده های مذهبی خالی باشد فضا جهت رشد ابتذال فراهم تر می شود.
هیچ عقل سلیمی خالی کردن میدان جنگ به نفع فعالیت اسوده دشمن را تایید نمی کند.
لذا از مسئولین انتظار می رود با رفع فیلتر بسترهای دیگر نیز مسیر فعالیت نیروهای انقلابی را فراهم تر نمایند.
ضمن اینکه فیلتر موجب استفاده از فیلتر شکن توسط اکثریت جامعه می شود که این موضوع دسترسی نوجوانان به محتواهای خطرناک را بیشتر نی نماید و در نهایت فیلترینگ جز تبلیغ منفی برای کشور در جوامع بین الملل و ایجاد اسیب های اجتماعی عمیق تر چیزی به همراه ندارد

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

ایران کشور جوانان فرهنگ حقوق عدالت
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
93
انتشار: ۱۴:۴۳ , ۱۳۹۸ اردیبهشت ۴ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
sambkalah ۰۰:۱۱ ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ سلام فیلتر کردن یعنی جداسازی میدان جنگ باید فیلتر شود و هر کس از راه رسید نرود توی میدان جنگ، فقط رزمنده های آموزش دیده باید بروند توی این میدان جنگ
 
ناشناس ۲۳:۱۲ ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ عدم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و عدم حمایت از پیام رسان ها و نرم افزارهای ایرانی و استفاده از فضای مجازی که کنترل آن دست ما نیست و زمین دشمن است یعنی خسارت محض.... آقایان فضای مجازی رها شده جان میگیرد!
 
ناشناس ۱۳:۴۷ ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ آیا فعالیت در بستری که کنترل آن دست دشمن است نه ما معنی دارد؟ اگر دارد چرا از آشوب و فتنه ها از بستر همین نرم افزارها هماهنگ و اجرایی می شود؟ تا کی میخواهید به جای مطالبات اصلی شبکه ملی اطلاعات و حمایت از تولید داخل با بازی در زمین دشمن خودتان را گول بزنید؟
 
ناشناس ۰۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ تا کی قراره اسیر این کج فهمی ها باشیم؟!
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد