اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 12:44 , 1400 اردیبهشت 18 آخرین پیگیری: 1 ماه 8 روز 4 ساعت قبل

درخواست تعویق امتحانات نهایی و کنکور ۱۴۰۰

اناهیتا وزارت آموزش و پرورش/ستاد ملی مبارزه با کرونا/ ملی 4
ما دانش‌آموزان از وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا درخواست تعویق کنکور سراسری و امتحانات نهایی را داریم. جناب وزیر بهداشت و ستاد مبارزه با کروناد آیا حقوق ما در این میان در نظر گرفته می‌شود ؟ همه آزمون‌های ارشد را به تعویق انداختند اما آزمون ما سر جای خودش ثابت قدم مانده مگر ما آنتی‌کروناییم یا جنسمان از کروناست؟! تنها گناه ما دوازدهمی بودن است. قرار است هیچ کس حتی با رعایت پروتکل به مسافرت نرود چون جان همه در خطر است اما ما دانش‌آموزان آزمون می‌دهیم در هر جای ایران و بر فرض مثال در استان‌های جنوبی که فاقد امکانات هستند، سالن‌هایی که حتی برای دمای آن کولر و بقیه وسایل سرمایشی ندارند و پنکه‌های مندرسی در سقفشان آویزان است.

همچنین اجتماعات اولیا بر در حوضه‌ها و گاه گریزی که هر چه از دست دوستان گریز کنی باز تو را از فاصله‌ای که هنوز مقیاسی جز نانو برایش تعریف نشده از در حوضه تا انتهای خیابان شاید گاهی هم در خود حوزه ملاقات می‌کنند و گاها پروتکلی که شیطنت‌های دوستانه نقصش می‌کند آن هم ناخواسته.

امتحانی که در برخی نقاط کشور در مناطقی که فاقد امکانات هستند و در برخی کلانشهرهای شلوغ قرار برگزاری دارد آن هم در چند روز متعدد؛ آیا آنها که آزمون ارشد می‌دهند با دانش‌آموزان فرق دارند؟ آیا کرونا وعده سمت دانش‌آموز نیامدن را داده است؟ ای کاش تصمیم‌ها دقیق‌تر گرفته شود تا نه با جانی بازی شود و نه در آینده چشم کسی برای از دست رفتن عزیزی خیس شود و نه جمله و هشتگ‌های ای کاش را بشنویم و ببینیم و ای کاش وقتی تضمین اجرای صد در صدی پروتکل را می‌دهید به احتمال رعایت نشدن حداقل ۲۰ الی ۳۰ درصد آن فکر کنید و این معادل جان چند نفر می‌شود ؟! امیدارم ما دوازدهمی‌ها را هم ببینید و جانی که صد ارزو به کف دارد.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

لغو امتحانات حضوری ستاد ملی کرونا
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
رضا 09:45 , 1400 اردیبهشت 24 شماره رئیس کمیسیون آموزش مجلس 09143154762 لطفاً جهت اعتراض پیامک دهید.
ناشناس 00:31 , 1400 اردیبهشت 22 حاجی میرزایی به درخواست تعویق تاریخ آزمونها ترتیب اثر نمی دهی؟ تمام آزمونها به تعویق افتادندبجز پایه نهم و دوازدهم حاجی میرزایی کفن و دفن را برای فرزندان خودت بگذار برای مصلحت طلبی یک عده با روح و روان دان دانش آموزان بازی می کنی روزی هم دنیا و کائنات برعلیه تو خواهند بود
فدائیان امام خامنه ای 15:03 , 1400 اردیبهشت 18 https://www.farsnews.ir/my/c/65564 سلام علیکم حمایتتون کردیم، حمایتتون رو میخواهیم.
amin 12:46 , 1400 اردیبهشت 18 حمایت شد لطفا از کمپین من حمایت کنیدhttps://www.farsnews.ir/my/c/61541
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد