اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 19:57 , 1400 اردیبهشت 26 آخرین پیگیری: 30 روز 4 ساعت قبل

بی‌آبی مرکز شبانه‌روزی جامع سلامت ایرندگان خاش

ناشناس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور/وزارت نیرو/ سيستان و بلوچستان 1
جناب دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت
آقای هاشمی شهری ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
جناب دکتر رضا کرد ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش
ما کادر درمان مرکز شبانه روزی بخش ایرندگان متشکل از پزشک مرکز، مسئول آزمایشگاه، مسئول بهداشت محیط، مسئول داروخانه، روانشناس مرکز، و زایشگاه و کارکنان زایشگاه، سرایدار، راننده مرکز که همراه با خانواده‌هایمان در پانسیون‌های تخریبی زمان حکومت سابق درحال زیستن هستیم با مشکل جدی کم آبی و در واقع بی‌آبی مطلق مواجه هستیم.
چه معنی دارد که یک ارگان دولتی از چاه خودگردانی که توسط مردم یک روستا حفر و اداره میشود با منت آبرسانی شود و باتوجه به اینکه چاه خودگران است در صورت ریزش و یا خرابی پمپ ما تا چندین روز و گاهی هفته‌ها بی‌آبیم و اداره آب و فاضلاب شهرستان هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. و جالب‌تر اینکه همین آبی هم که به ما می‌رسد قبل از رسیدن به منازل ما وارد حوض انباری با وضعیت بسیار غیر بهداشتی و وحشتناک که محل زندگی انواع و اقسام موجودات موزی من جمله سوسمار، عنکبوت، قورباغه و…می‌شود و با توجه به اینکه آب یکی از اساسی‌ترین و اولی‌ترین نیاز ادامه حیات هر جنبنده‌ای است ما نیز بسان سایر مو جودات نیازمند آبیم.
در ماه مبارک رمضان مثل همین الانمان بیش از دو هفته مطلقا آب نداشتیم که شکر خدا از رودخانه‌ای که در همین حوالی هست با کوزه برای رفع نیازهایمان آب تهیه می‌کردیم.
با توجه به اینکه درمانگاه و علی الخصوص زایشگاه با بودن آب فقط قابل استفاده هستند و اینکه مراکزبهداشتی باتوجه به مراجعه انواع و اقسام بیماران شدیدا نیازمند شست و شوی مداوم دست‌ها و اتاق هاست. لذا با توجه به مطالب گفته شده مشکل بی‌آبی مرکز سلامت ایرندگان را حل بفرمایید.
کارکنان همیشه بی‌آب مرکز سلامت ایرندگان

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آبرسانی خاش مرکز سلامت جامع سلامیت
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
ناشناس 22:00 , 1400 اردیبهشت 26 حمایت شد هموطن گرامی، لطفا شما نیز از کمپین ما حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/58687
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000 پیگیری در مجلس
10000 پیگیری از سازمان مربوطه
1000 بررسی کارشناسی موضوع
100 انتشار در سایت
22
انتشار: 19:57 , 1400 اردیبهشت 26