اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 12:37 , 1398 خرداد 12 آخرین پیگیری:

محقق در زمینه هوش مصنوعی را حمایت کنید

9**0190 پارک علم و فناوری استان کردستان واقع در بهاران/ كردستان 1
پارک علم و فناوری استان کردستان واقع در بهاران/
با توجه به اینکه در استان کردستان و در زادگاهم جوانان بااستعداد زیادی مشاهده میگردد که نیاز به کار و حمایت دارند در سال 97 بنده به همراه یکی از جوانان موفق این شهر طرحی را به پارک علم و فناوری ارایه دادم اینکه طرح پذیرفته شد یا نشد اصلا به این موضوع کاری ندارم و نیتم هم چیزی بدی نیست فقط در جلسه پیش رو کسانی را برای پرزنت ما آورده بودند که هیچ سواد و تخصصی از بازی های الکترونیک و هوش مصنوعی و iot نداشتند و جالب اینکه با مطرح کردن طرح شروع به خندیدند در جلسه کردند و داشتند از ایین اداری و مکاتبات حرف می زدند و با آرامش چیزی می خوردند.
بدون اینکه روی موضوع حداقل یک دقیقه فکر کنند یا فکر نه یک دقیقه از اینترنت موصوع را سرچ کنند از خودآقای دکتر سعیدی خیلی تعجب می کنم که باوجود اینکه ذهنیت مثبتی نسبت به جوانان دارند و خود ایشان شخصیتی علمی هستند چگونه از این افراد بازنشسته و یا کسانی که اصلا فکر نمیکنند استفاده می کنند و برای من جای بسی تعجب است ایا ارائه طرحی از سوی دو جوان در رشته رباتیک خنده دار است ؟
چیزی که کشورهای آسیایی و اروپایی در حال انجام آن بودند.
می شود از جوانان شهرمان کشورمان بیشتر پرسید نه اینکه بدون شناخت از موضوع به طرح آنها خندید.

مخاطب دیگری نوشت:
این چالش فراخوانی است برای ایده‌یابی‌،‌ محصول‌یابی و اقدامات برتر در حوزه بهداشت و درمان، آسیب‌های اقتصادی، اجتماعی، و مدیریت کلان کرونا. این چالش، یک «مسابقه» با تکیه بر قدرت هوش جمعی در جهت مردمی‌سازی فرایند حل مسائل پدیده کرونا است. جوانان دانش‌بنیان کشور موفق به طراحی و راه‌اندازی سامانه هوشمندی شده‌اند که مردم و نخبگان می‌توانند از این طریق ایده خود را ثبت کنند و پیرامون مساله، ایده‌،‌ جمع‌سپاری و اقداماتی که برای حل مساله نیاز است پیش بروند و حمایت‌های لازم نیز از آنها صورت می‌پذیرد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

iot بازیهای الکترونیک رباتیک
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
shang 04:55 , 1398 خرداد 13 اجرکم عندالله دلسزد نشید ما امیدمون به شما جووناست
پویش های پیشنهادی
پویش های در حال رشد
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد