انتشار : ۱۹:۲۸ , ۱۳۹۹ مرداد ۱۱
لزوم حمایت از کادر درمان بیمارستان طالقانی ارومیه
ن.کیانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ آذربايجان غربي 0نظر
تلاش شبانه‌روزی پرسنل بخشICU بیمارستان طالقانی ارومیه
پزشکان و پرستاران به عنوان سرداران سلامت در ماه‌های اخیر در جبهه جنگ با کرونا، ایثارگرانه جانفشانی کردند و برخی در مناطق مختلف کشور هم به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
کادر بهداشت و درمان در خط مقدم سلامت ایستاده‌اند و برخی از آنها با تیرهای نامرئی و ویروسی کرونا مجروح و مبتلا شدند؛ اما عشق خدمت به همنوعان‌شان را از دست ندادند و ایثارگرانه در میدان دفاع از بیماران در مقابل این ویروس وحشی ایستادند و از بیماران مراقبت کردند.

بیمارستان شهید طالقانی ارومیه و بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان؛ از خستگیِ پرستاران ارومیه‌ای و زحمات بی‌شائبه آنها در کمک به بیماران را در این تصاویر ملاحظه می‌کنید.
پرستاران این فرشتگان سپیدپوش و سرداران سلامت که جانفشانی‌های‌شان را در مراقبت از بیماران دیده‌ایم، اما برای تجهیزات حفاظت شخصی مناسب و مورد نیاز و... نیازمند حمایت هستند، حقوق‌شان متناسب با سختی کارشان نیست و قانون مشاغل سخت وزیان آور برایشان اجرا نشده است، برخی از آنها که پس از سال‌ها اشتغال نیروی رسمی نیستند و در ماه‌های اخیر که به کرونا مبتلا شدند، بالاجبار از مرخصی استحقاقی به جای استعلاجی در زمان قرنطینه و درمان استفاده کردند تا برای پرداخت حقوق و... با سازمان‌های بیمه‌گر با مشکل مواجه نشوند که نیاز است در این حوزه تدابیر لازم اندیشیده شود.
جا دارد بار دیگر از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر پرسنل زحمتکش بخش مراقبهای ویژه بیمارستان ارومیه تشکر و قدردانی کنیم.


انتهای پیام /ن

پرستاران سرداران سلامت بیمارستان طالقان ارومیه
مستندات
در حال پیگیری عکس
50000حمایت شرکت در جشنواره عکس
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در صفحه عکس
2
انتشار: ۱۹:۲۸ , ۱۳۹۹ مرداد ۱۱
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
سوژه های در حال رشد