انتشار : ۱۱:۱۵ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۸
اسرائیل ۲۱ سال آینده را نخواهد دید
محسن سیفی مقدم حماسه و مقاومت/ ملی 0دیدگاه
صهیونیسم جنبش سیاسیِ طرفدار بازگشت یهودیان به سرزمین فلسطین و ایجاد کشور اسرائیل است. این جنبش در اواخر قرن نوزدهم توسط تئودور هرتسل بنیان نهاده شد و توانست با همکاری قدرت‌های جهانی، در سال ۱۹۴۸م کشور اسرائیل را تأسیس کند.
تئودورهرتسل روزنامه‌نگار یهودی در کنفرانس بال‌سوئیس اعلام کرد: دولت صهیونیزم جهانی و مناطقی مثل آرژانتین، سپس آفریقای جنوبی و بعد سودان را به وجود خواهد آورد. تا وقتی که قرارداد سایس‌پیکو منعقد شد و کشورهای عربی برای به دست آوردن قدرت به جان هم افتادند و در پیدا و پنهان با هم نبرد کردند.
و در نتیجه فلسطین را برای آژانس یهود خوب دیدند و سپس انگلستان بر اساس بیانیه بالفور موافقت خود را بر تأسیس یک حکومت مستقل یهودی در خاک فلسطین اعلام نمود.
انگلستان براساس بیانیه بالفور موافقت خود را بر تأسیس یک حکومت مستقل یهودی در خاک فلسطین اعلام نمود و کوجه به مدینه فاضله برای یهودیان سرازیر شد تا اینکه یهودیان در سراسر دنیا توسط آژانس یهود به فلسطین آمدند و در سال 1948 سازمان ملل متحد دولت صهیونیزم را تصویب کرد.
آمریکا جای انگلیس را در فلسطین اشغالی گرفت و چند دقیقه بعد از اعلام موجودیت یوم‌النکبه، آمریکا اولین کشور اسرائیل را به رسمیت شناخت و کمک‌های 10 میلیارد دلاری در سال را به صهیونیزم کرد.

با این اوصاف:

مقام معظم رهبری فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و با توجه به این سخنان ارزشمند تا نابودی اسرائیل ۲۱ سال مانده است. ما عاشق مبارزه با رژیم صهیونیستی هستیم و گوش به فرمان رهبرمان می‌باشیم و پرچم محور پرافتخار مقاومت را به اهتزاز در هر جا نیاز باشد انشاءلله در خواهیم آورد.
القدس لنا
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
21
انتشار: ۱۱:۱۵ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۸
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها