انتشار : ۰۸:۰۴ , ۱۳۹۹ تیر ۱۷
به جای نقد بی‌دلیل، نقد تخصصی و مبنایی به دولت کنیم
مهدی حسن‌زاده دولت/ مجلس/ ملی 4نظر
خیلی خوش‌حال هستیم که مجلس شورای اسلامی دغدغه نظارت و معیشت مردم را دارد و از این بابت از نمایندگان محترم تشکر می‌کنیم.این چند روزه که رفت و آمد وزراء به مجلس زیاد شده است، نکته‌ای به نظرم رسیده و اینکه آیا این انتقادها و طرح سؤال‌ها، نقد دقیق و تخصصی است و مشکلات فنی بررسی می‌شود یا خدایی نکرده خالی‌کردن عقده‌های چندین ساله می‌باشد.
حتما این‌طور نیست که نماینده مردم بخواهد به خاطر عقده‌ها و مشکلات شخصی خود با وزیری، او را به صحن مجلس بکشاند و هرچه از دهنش دربیاید به او بگوید و خود را راحت کند، بعید می‌دانم این‌طور باشد.
اما باید بگویم که اگر نقدی به وزراء و یا رئیس‌جمهور این دولت می‌باشد که حتما هم هست، باید نقد اساسی باشد، بسیار نقدها می‌باشد که نمایندگان مردم و یا متخصصان می‌توانند بر این دولت و افکار و اندیشه‌اش بگیرند، از اجرای سیاست‌های غلط گرفته تا جهل مرکب نسبت به غرب و...
متفکران با زبان و قلم‌های خود باید به نقد مبانی و اصولی که باعث این مشکلات شده است بپردازند نه موضوعاتی مانند اینکه آیا فلان وزیر اخبار داخل را بیرون برده است یا خیر؟ که اثباتشان سخت و بی‌فایده و تفرقه‌انگیز می‌باشد.

انتهای پیام /خ

نقد دولت تدبیر و امید
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
21
انتشار: ۰۸:۰۴ , ۱۳۹۹ تیر ۱۷
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
سلام هی ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ احسنت
 
شهروند ۰۷:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ الان وقت این روشنفکری بازی ها نیست، ملت نان ندارند بخورند! اول جلوی مرگ را بگیرید بعد به درمان بپردازید!
 
mohammad ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ نقد بی مبنا نکردن
 
ناشناس ۰۸:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ سواره از پیاده خبر ندارد افسوس
سوژه های در حال رشد