انتشار : ۱۷:۲۹ , ۱۳۹۹ تیر ۲۱
ایران روز به روز به قطع دستان آمریکا در منطقه نزدیک‌تر می‌شود
مهدی حسن‌زاده وزارت امور خارجه/ ملی 2نظر
چیزی که جبهه استکبار و به‌ خصوص آمریکا به‌ خاطر آن به دشمنی با جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد، ظلم‌ستیزی نظام است که دشمن از هر راهی استفاده می‌کند تا بتواند این نظام و راهی را که طی می‌کند را از بین ببرد.

اما با همه تلاش‌هایش در طول ۴۱ سال قبل، نه‌تنها نتوانسته این نظام را تضعیف نماید بلکه امروز این کشورمان به جایی رسیده است که ظلم‌ستیزیش را به آن گوشه جهان صادر کرده است و کشوری مانند ونزوئلا جرأت مقابله با آمریکا را پیدا کرده است.

امروز کشوری مثل سوریه هزینه سازش با آمریکا را بیشتر از هزینه مقاومت اعلام می‌کند و این همان شعاری است که رهبری بصیر و آگاه جمهوری اسلامی سال‌ها تکرار می‌کردند و برخی در داخل...
این یعنی آزادشدن بشریت از یک‌جانبه‌گرایی کشوری ظالم به نام آمریکا. در این زمینه می‌توان به مثال‌های زیادی اشاره کرد.

قطع دست‌های کثیف آمریکا و به چالش کشیدن مبانی لیبرالیستی و غربی، هدفی است که جمهوری اسلامی ایران روزبه‌روز به آن نزدیک‌تر می‌شود. مؤلفه‌های قدرت در این اهداف مشخص می‌شود که برخی در داخل با نامه‌های سرگشاده خود، پس از سال‌ها هنوز درک نکرده‌اند و یا درک کرده‌اند و به خاطر دشمنی خود، چاره‌ای جز آدرس غلط دادن به مردم پیدا نکرده‌اند.

انتهای پیام /ن

مبارزه با استکبار ظلم‌ستیزی
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
24
انتشار: ۱۷:۲۹ , ۱۳۹۹ تیر ۲۱
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما کلی بروکراسی اضافه و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو برای هموار شدن راه برای مطالبات حداقلی امضاء کنید.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه
سوژه های در حال رشد