انتشار : ۱۵:۴۷ , ۱۳۹۹ تیر ۲۳
بی‌قراری آمریکا در پی سند همکاری ایران و چین
مهدی حسن‌زاده وزارت امور خارجه/ ملی 5نظر
در این چند روزه مدام از این گونه پیام‌ها دیده می‌شود که قرارداد با چین ترکمنچای دیگر است و قرارداد ننگین و... چرا برخی هنوز از چیزی خبردار نیستند، اظهارنظر می‌کنند؟

صرف‌نظر از روال بستن قرارداد‌ها و تأیید مجلس و غیره چرا برخی از خودی‌ها به محض شنیدن این‌چنین قراردادهایی در جهت تکفیر می‌نویسند و فریاد می‌زنند؟

یکی از تصمیمات راهبردی نظام جمهوری اسلامی روابط گسترده با شرق به‌خصوص کشوری مانند چین بوده است که تصمیم تازه‌ای هم نیست و باید بسیار زودتر این روابط آن هم به‌صورت گسترده ایجاد می‌شد.

در مواجهه با تحریم‌ها و مشکلات، در کنار تکیه بر داخل و اقتصاد مقاومتی، روابط اقتصادی با کشورهای آسیایی در جهت واردات و صادرات بسیار حیاتی است.

واضح است زمانی که هنوز دو طرف در حال بررسی موضوعات هستند مفاد قرارداد مشخص نباشد. ممکن است بعد از نهایی‌شدن، اشکالاتی به مفاد قرارداد باشد اما اینکه بعضی از الان زبان انتقاد و تکفیر را شروع کرده‌اند صحیح نیست.

دشمنان نظام بسیار از این نوع قراردادها هراس دارند و در تلاش هستند تا جلوی آن را بگیرند. همراهان آن‌ها نیز در داخل کشور که فقط به‌ دنبال وابستگی کشور به غرب و آمریکا می‌‌باشند، واضح است که به مقابله با این گونه مسائل برآیند و باید مراقب بود که با دشمن و نوکران آن‌ها هم‌صدا نشویم.

انتهای پیام /ن

سند راهبردی ایران و چین
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
39
انتشار: ۱۵:۴۷ , ۱۳۹۹ تیر ۲۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
محمد ۱۹:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ سلام لطفاً از کمپین من هم حمایت کنید در رابطه با اینترنت را به نیروهای مسلح واگذار شود https://www.farsnews.ir/my/c/25279
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما مراحل اداری و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو امضا و منتشر کنید تا هر مطالبه ای به سرعت در همون شهر قابل پیگیری باشه و این همه مراحل اضافه لازم نباشه .
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه. کدوم عقل سالمی قبول میکنه عده ای به سختی کار کنن و عده ای اصلا کار نداشته باشن؟ تخصیص بودجه برای این تغییر بار اضافی نیست، چون تورم و فقر و عوارض جسمی کارکنان رو از بین میبره
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ باسلام و احترام دوست محترم من به سوژه بی نظیر شما رای دادم. لطفا شما هم به کمپین ما رای بدهید: https://www.farsnews.ir/my/c/2363
 
ناشناس ۱۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ https://www.farsnews.ir/my/c/33008 منتشر کنید
سوژه های در حال رشد