انتشار : ۱۱:۵۶ , ۱۳۹۹ تیر ۲۴
انقلابی‌گری نوعی دشمن‌شناسی است
darb وزارت امور خارجه/ ملی 2نظر
بعد از خروج آمریکا از برجام اروپاییان مدام شرایط خود را به این دولت تحمیل کرده‌اند و دولت نقشی در قواعد بازی ندارد و بر سر یک دو راهی مبهم قرار گرفته و نمی‌‌داند نقطه انتهایی این شبه ‌برجام‌‌ها کجاست، دولت باید به رفتار آمریکایی‌ها دقت می‌کرد نه به مواضع آنها.
برای مبارزه با آمریکا اول باید خودرأی و تسویه حساب‌های سیاسی را کنار گذاشت و بعد به سراغ مذاکره با آمریکا رفت. اکنون تدبیر، شاخص و نماد، رفاه اقتصادی مردم است «...»
آمریکائیان با نیرنگ زنده‌اند، آنان قومی ناباور هستند که در کینه‌توزی یگانه عالمند، سران کاخ سفید بندگان ترس و طمعند و خُلق و خوی وحشی و چپاولگری و تفرقه‌اندازی آنها اصلا قابل اصلاح نیست.
از همین رو زبان قاطعِ یک سیاستمدار انقلابی برای مذاکرات با آنها لازم بود چون انقلابی‌گری به نوعی دشمن‌شناسی است که در برابر دشمن معنا می‌‌يابد «...»

انتهای پیام /ن

انقلابی‌گری دشمن‌شناسی
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
17
انتشار: ۱۱:۵۶ , ۱۳۹۹ تیر ۲۴
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما مراحل اداری و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو امضا و منتشر کنید تا هر مطالبه ای به سرعت در همون شهر قابل پیگیری باشه و این همه مراحل اضافه لازم نباشه .
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه. کدوم عقل سالمی قبول میکنه عده ای به سختی کار کنن و عده ای اصلا کار نداشته باشن؟ تخصیص بودجه برای این تغییر بار اضافی نیست، چون تورم و فقر و عوارض جسمی کارکنان رو از بین میبره
سوژه های در حال رشد