انتشار : ۱۲:۳۶ , ۱۳۹۹ تیر ۲۴
حقانیت انقلاب اسلامی بر جهانیان آشکار است
darb وزارت امور خارجه/ ملی 2نظر
ای آقای ما آیت الله العضمی سید علی خامنه‌ای روحی فدا، ای پیشوای دین، ای پرتو درخشان انوار ائمه اطهار، ای زبان گویای شریعت، پروردگار نیابت امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف را به شما اختصاص داده و از میان طایفه شیعه، شما را به رهبری ما برگزیده و حفظ حقوق ملت را به شما واگذار کرده است، مردم ایران و ملت‌های مسلمان منطقه، کوچک و بزرگ، شهری و روستایی، دارا و ندار به این عظمت اقرار نموده و در برابر این بزرگی، آن مقام عالی را تکریم می‌کنند.
ملاک برتری انسانها چیست؟ خداوند انسانها را بر اساس ایمانشان نسبت به یکدیگر برتری می‌دهد، نشانه‌های ایمان چه هستند؟ اطاعت از خداوند و انجام دستورات الهی که توسط پیامبران به انسانها ابلاغ شده‌اند و ایمان به روز جزا.
خواست خدا انتخاب برترین مردم برای رهبری آنهاست و اگر کسی تقوی، شجاعت و درایت بیشتری از کسی که کمتر دارای این صفات هستند را دارا بود قطعاً به رهبری مردم لایق‌تر است.
مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها خصوصیت خدایی بودن و الهی بودن این انقلاب است، چون امام خمینی رضوان اله تعالی با نگاهی الهی در این راه قدم برداشتند و سختی‌های زیادی را متحمل شدند.
احترام هر انسانی در بین مردم بستگی به هویت آن فرد دارد و هویت ما به دو چیز است مذهب و ملیت، ريشه تعصب در جهل است و ریشه دانش در بصيرت و اولين شرط رسيدن به بصيرت برای یک ملت خودباوری و خودآگاهی است.
امروز مردم ایران نیازمند داشتن تفکری انقلابی و روحیه جهادی‌اند اگر تفکر انقلابی در مردم ایران شکوفا نشود نام اسلام و ایرانی کمرنگ خواهد شد.
امروز اسلام و ایران نیازمند اتحاد و همدلی هستند و این روح حقیقی قرآن است که با افکار آزادیخواهانه و عقاید مترقی انقلاب اسلامی تطبیق می‌کند این بی‌نظمی‌ها، بی‌ربطی‌ها و بی‌تدبیری‌ها در کشور ربطی به قوانین اسلام ندارد. این مقرراتی است که تفسیرکنندگان و سازش پذیران از اسلام توصیف می‌کنند که نتیجه‌اش چه می شود؟ سلطه استعمار آمریکایی صهیونیستی در قالب FATF ، CFT و سند 2030 و امثالهم، این سایه شوم را یک مشت یهودی نژادپرست اداره می‌کنند که روحیه عصیان‌گری دارند و مدام می‌گویند ما برترین انسانها هستیم در حالی که فرمان سوم حضرت موسی (ع) چه بود؟ خضوع و خشوع و نشان بندگی و استغفار ، ولی آیا اینان این چنین‌اند؟
خداوند به بنی اسرائیل فرمود: شگفتی در کفر و انکار شماست که نشانه‌های قرآن و خاتمیت را که در کتاب آسمانی‌تان آمده تحریف و پنهان می‌کنید، طبق گفته قرآن دشمن‌ترین انسانها را برای مسلمانان و مؤمنین در قوم یهود می‌یابیم، ایران برای نابودی استعمار و استبداد و پرورش آزادگی و عزتمندی بشریت، همه امت اسلام را به اتحاد و همبستگی و به ظلم‌ستیزی و آگاهی دعوت می کند، آمریکاییان با هر لباس و به هر صورتی که جلوه کنند خائن هستند و این تفکر انقلابی و روحیه ای جهادی و خودکفایی‌هاست که حقانیت ایران، اسلام و انقلاب اسلامی را در جهان گسترش داده و می‌تواند توطئه‌های شوم آمریکا و اسرائیل را در نطفه خنثی کند.

انتهای پیام /ن

حقانیت انقلاب اسلامی
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
18
انتشار: ۱۲:۳۶ , ۱۳۹۹ تیر ۲۴
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ https://www.farsnews.ir/my/c/30518 لزوم پاسخگویی مسئولین به انتقادات در حضور مردم. گاهی اوقات مطالبات حداقلی و ساده ای داریم اما مراحل اداری و عدم پاسخگویی شفاف مانع از نتیجه گیری میشه. لطفا این کمپین رو امضا و منتشر کنید تا هر مطالبه ای به سرعت در همون شهر قابل پیگیری باشه و این همه مراحل اضافه لازم نباشه .
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ https://www.farsnews.ir/my/c/29072 مرخصی مشاغل سخت و زیان‌آور افزایش یابد. لطفا این کمپین رو امضا کنید تا هرچه سریعتر بیکاری فعلی رفع بشه و از فاجعه کمبود نیروی کار در آینده جلوگیره بشه. کدوم عقل سالمی قبول میکنه عده ای به سختی کار کنن و عده ای اصلا کار نداشته باشن؟ تخصیص بودجه برای این تغییر بار اضافی نیست، چون تورم و فقر و عوارض جسمی کارکنان رو از بین میبره
سوژه های در حال رشد