انتشار : ۱۹:۴۶ , ۱۳۹۹ مرداد ۴
هراس آمریکا از ارزش‌های انقلاب اسلامی
darb سازمان اسناد انقلاب اسلامی/ ملی 1نظر
استعمارگران نظام سلطه در جهان آن زمان برای سلطه بر کشورهای مسلمان سالها زبان عربی آموختند تا بتوانند بر مفاهیم کتاب مسلمانان مسلط شوند آنها فهمیده بودند که در زمانهای مختلف آیات این کتاب را گروهی از عالمان و روحانیان تفسیر می کردند آنها دریافتند روحانیون آگاه و مبارز هوشیاری لازم را برای مبارزه علیه کافران غاصب و اجانب سلطه گر دارند.

این سلطه‌گران با دست بردن در جیب کشورهای جهان سوم به پیشرفت و ثروت رسیدند و با نفوذ در آن کشورها ادعا کردند اگر این کشورها می خواهند مثل ما پیشرفته شوند باید اول فرهنگ ما را بپذیرند، سالهای سال است که آنها با ادعاهای واهی حقوق بشر، دموکراسی، امنیت جهانی و بی‌حجابی خود را برتر از انسانهای دیگر نشان داده‌اند تا اراده برخی انسان‌های ضعیف را تحت فرمان خویش بگیرند هر زمانی هم که با تهدید، وابستگی و قدرت نظامی نتوانستند به این اهداف خود برسند با حیله‌گری از طریق مذاکرات و توافقات به خواسته خود رسیده‌اند.

آمریکاییان از بمب اتم نمی‌ترسند آنها از ارزشهای انقلاب اسلامی می‌ترسند این ارزش‌ها اینقدر محبوب اند که می‌توانند دنیا را فتح کرده و نظام استکباری آنها را از بین ببرد، ارزش های انقلاب اسلامی برخلاف آنچه که عمده دشمنان ما تصور کنند به قلوب انسان‌ها راه باز کرده و با فطرت آنها ارتباط گرفته است و در این چهل سال به تجربه ثابت شده که هر اندازه ملت ایران در نیل به اهداف انقلابی خود با ملت‌های دیگر وجه اشتراک داشته‌اند به همان نسبت استقبال از این انقلاب گسترده‌تر بوده است، اتهامات دولت آمریکا علیه مردم ایران و متحدانش دیگر نمی‌تواند حتی ذره‌ای موجب تشکیک و تردید مردم جهان از جمله مردم غیور ایران باشد.

انتهای پیام /ن

ارزش‌های انقلاب اسلامی هراس آمریکا از مردم ایران
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
12
انتشار: ۱۹:۴۶ , ۱۳۹۹ مرداد ۴
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۰۸:۵۴ ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ https://www.farsnews.ir/my/c/5841 آیا پرونده تخلفات پالادیوم منطقه1 تهران قابل پیگیری نیست؟! از ما حمایت نمائید
سوژه های در حال رشد