انتشار : ۱۸:۴۸ , ۱۳۹۹ مرداد ۴
کوبیدن پایگاه عین‌الاسد پایانی بر هیمنه آمریکا بود
darb سپاه پاسداران انقلاب اسلامی/ ملی 2نظر
کوبیدن پایگاه عین‌الاسد آمریکایی‌ها در عراق توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران پایانی بود بر هیمنه ابرقدرتی آمریکا و شروع قدرت نوظهور جمهوری اسلامی ایران در اوایل قرن جدید و این فقط یکی از برکات خون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش بود همه آنها شهیدانی بودند که هم به مقام معرفت و هم به جایگاه معنویت بزرگ بودند.

اقتدار جمهوری اسلامی ایران به سود هیچ کشوری در دنیا نیست از آمریکا و کشورهای اروپایی گرفته تا همین اکثریت همسایگان اطراف، در این میان هدف آمریکا هم فقط تضعیف حکومت ایران نیست آنها قصد براندازی حکومت ایران را دارند.

فقط مرحله به مرحله جلو می‌روند و بزرگترین اهرم‌شان هم تحریم است آنها مدام در جهان می چرخند تا رابطه کشورهای دنیا را با ایران قطع کنند فرمول آمریکا برای ایران بسیار روشن شده است وارد کردن فشار اقتصادی به مردم تا نارضایتی اقتصادی جای خودش را به نافرمانی مدنی بدهد.

ولی اگر بنا بود مردم مؤمن و موحد ایران با تحریم و تبلیغات کافران و جنایتکار آمریکا از صحنه خارج شوند که دیگر اثری از توحید و عدالت و مسلمانی و آزادیخواهی و عدالت‌طلبی در جهان باقی نمی‌ماند تاریخ پر از دیکتاتورانی است که در موقع ذلت، ضعف و شکست به تهدیدات توخالی پناه برده‌اند و آمریکا الان یک دیکتاتور ذلیل شده است نه دیکتاتور اصلاح شده.

انتهای پیام /ن

پایگاه عین‌الاسد شکست هیمنه آمریکا
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
13
انتشار: ۱۸:۴۸ , ۱۳۹۹ مرداد ۴
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
moalemmazlom ۱۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ https://www.farsnews.ir/my/c/28224 حمایت کردم،ازمن حمایت کنید
 
فدائیان امام خامنه ای ۲۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ هموطنان عزیز سلام و عرض ادب لطفا از کمپین ما در جهت خدمت رسانی بهتر شهرداری تهران حمایت کنید، ما هم از شما حمایت کرده ایم: https://www.farsnews.ir/my/c/35171
سوژه های در حال رشد