انتشار : ۱۲:۵۷ , ۱۳۹۹ مرداد ۱۱
نماز عید قربان در بخش یزدان آباد کرمان برگزار شد
خورشید ستاد اقامه نماز جمعه کشور/ كرمان 2نظر
نماز عید قربان در صحن امام صادق امامزاده شهید بهاءالدین (ع) بخش یزدان‌آباد کرمان به امامت حجت‌الاسلام حسن ایزدی یزدان‌آبادی برگزار شد.
لازم به ذکر است که برگزاری نماز عید قربان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقامه شد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن ایزدی‌ یزدان‌آبادی امام جمعه یزدان‌آباد، گفت: ارزش انسان در کارهای نیک و عمل نیکو است نه پست و ثروت بنابراین پست، ثروت و قیمت انسان را عمل نیکو بالا می‌برد.
وی ادامه داد: در این روزهایی که شک، تردید و استرس همه را فرا گرفته و این نعمت آرامش از ما زدوده شده است باید ببینیم کجا ناشکری و اشتباه کرده‌ایم. این شاید آزمایش الهی است و بهتر است که بندگان از خواب بیدار شوند.
حجت‌الاسلام یزدان‌آبادی افزود:جای سؤال دارد که برنامه‌های تجمعاتی زیاد است و خبری از تعطیلی آنها نیست اما تعطیلی تجمعات مذهبی از جمله دعای روز عرفه را تعطیل اعلام می‌کنند، مسؤولین پاسخگو باشند. ان‌شاءالله خداوند ریشه منحوس ویروس کرونا را ریشه‌کن کند وگرنه با دشواری‌هایی همراه خواهیم شد.
وی اشاره‌ای به دیدار نخست‌وزیر عراق با مقام معظم رهبری کرد و گفت: از جمله نکات مهم این دیدار اشاره به ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود، ایشان این عملیات جنایت‌بار آمریکایی‌ها را محکوم کرده و وعده انتقامی سخت نسبت به این جنایت دادند.
حجت‌الاسلام یزدان‌‌آبادی در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت رهبر فرزانه باعث نابودی آمریکا و غرب و پیروزی و سربلندی مسلمانان است و با این مدیریت بی‌نظیر توانستیم از تحریم‌ها عبور کنیم و به اوج قله عزت برسیم.

انتهای پیام /ن

نماز عید قربان
مستندات
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
5
انتشار: ۱۲:۵۷ , ۱۳۹۹ مرداد ۱۱
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ سلام هموطنان خوبم لطفا از کمپین های :https://www.farsnews.ir/my/c/35020 و https://www.farsnews.ir/my/c/35171 حمایت کنید.
 
ناشناس ۱۶:۳۶ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ https://www.farsnews.ir/my/c/34923 مجلس برای استیضاح وزیر علوم اقدام کند به خاطر حفظ جانتان از این کمپین حمایت کنید جان ما مهم تر است
سوژه های در حال رشد