انتشار : ۰۸:۵۳ , ۱۳۹۹ مرداد ۲۳
بهسازی و ایمن‌‌سازی راه‌های جاده‌ای شهرستان زرند
خورشید اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ كرمان 0نظر
علی صادق زاده فرماندار زرند به همراه یحیی پورحبیبی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سروان اثنی عشری رئیس پلیس راه شهرستان زرند از عملیات خط‌کشی ترافیکی محور زرند کرمان بازدید کرد.

علی صادق زاده در این بازدید از جذب اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی از اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مساعدت این اداره کل در استان کرمان برای خط کشی ترافیکی بیش از ۱۸۰ کیلومتر از راه‌های اصلی و برون شهری در حوزه استحفاظی زرند خبر داد.

علی صادق‌زاده با بیان اینکه 500 میلیون تومان برای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در استان کرمان در نظر گرفته شده است، گفت: هم اکنون با مجاهدت‌های شبانه‌روزی عوامل سخت‌کوش اداره راهداری زرند، عملیات رفع نقاط حادثه‌خیز، بهسازی و ایمن‌سازی راه‌های اصلی و روستایی شهرستان با قوت و شدت بیشتر ادامه دارد و تا پایان امسال تمامی نقاط حادثه‌خیز و راه‌های اصلی شهرستان ایمن‌سازی می‌شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیز در ادامه این بازدید با بیان اینکه با آغاز عملیات خط کشی ترافیکی راه‌های اصلی شهرستان از محور زرند کرمان، تا پایان شهریور ماه سال جاری در حوزه استحفاظی زرند خط‌کشی ترافیکی خواهند شد، تصریح کرد: محور های زرند - رفسنجان، زرند - راور، کمربندی شرقی، زرند - کوهبنان و زرند - سیریز خط‌کشی خواهند شد.

پورحبیبی گفت: همچنین با یک دستگاه لودر عملیات اصلاح شیب شیروانی در باند برگشت کرمان به زرند از اوایل تیرماه شروع و تا پایان مهرماه تمام مسیر کرمان - زرند در حوزه استحفاظی این شهرستان ایمن می‌گردد.

سروان اثنی عشری رئیس پلیس راه زرند نیز با اشاره به اینکه اکثر حوادث ترافیکی در بزرگراه زرند-کرمان و بالعکس بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه است، بر رعایت سرعت مجاز در این بزرگراه تأکید ویژه کرد.

انتهای پیام /ن

ایمن‌سازی جاده‌ای
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
11
انتشار: ۰۸:۵۳ , ۱۳۹۹ مرداد ۲۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
سوژه های در حال رشد