انتشار : ۱۲:۵۴ , ۱۳۹۹ شهریور ۱
تحول و پیشرفت کشور در گرو تفکر انقلابی جوانان
darb سازمان تبلیغات انقلاب اسلامی/ ملی 2نظر
انقلابی بودن یعنی کسی که به طور منطقی مطابق ضمیر ناخودآگاهش آتش به اختیار عمل می‌کند، کارهایی که یک انقلابی انجام می‌دهد از ضمیر ناخودآگاهش سرچشمه می‌گیرد و نشانه‌ای از محافظه‌کاری در آن دیده نمی‌شود، آنها معمولاً در انتخاب مسیر زندگی و اهداف‌شان به سطحی می‌رسند که غیرانقلابیون قادر به رسیدن به آن نیستند.
تفکر انقلابی در برگيرنده کلی از مفاهيم است، این تفکر که مقابل تفکر استعماری در دنیای امروز ما قرار گرفته، در واقع تداعی‌کننده دو نیروی متقابل خیر و شر هستند که وقتی يکی از آنها صعود می‌کند با نزول ديگری همراه است، به عنوان مثال تخاصم چهل ساله جريانات استعماری با انقلاب اسلامی دو نیروی متقابل حق و باطل هستند که هميشه در تاریخ با هم درگیر هستند.
تفکر انقلابی دارای اهداف، ابعاد و ویژگی‌های خاصی است که ‌پایه‌ها و ستون فقرات انقلاب و نظام را شکل می‌دهند، انقلابی بودن فقط یک وظيفه نیست، در این زمانه پر از ظلم و نفاق ما، شاید به نوعی یک تکليف هم به حساب بیاید.

بچه‌های انقلابی به رفتارهای خود مسلط بوده و به موقع می‌توانند از موقعیت‌ها بهره‌برداری کنند و چون موقعيت‌ها همواره در تغيير بوده این انقلابيون واقعی هستند که می‌توانند با مديريت درست اين تغييرات را به دست گیرند و از آنها بهره‌برداری کنند، آنها با تمرکز روی اقدامات دشمن به دنبال فرصتی برای موقعیت‌های بهتر هستند و در نهایت همیشه پیروزند.

به عنوان مثال کار دشمنان ایران این است که با دروغ و ریاکاری مسائل ساده هسته‌ای، موشکی و منطقه‌ای ایران را به مسأله‌ای پیچیده در جهان تبدیل کرده تا از آن سوءاستفاده کنند اما یک انقلابی واقعی تلاش می‌کند تا مسائل پیچیده و دشوار را به مفاهیم ساده و قابل فهم تبدیل کند. چون انقلاب اسلامی بر اساس استعدادهای فردی شکل گرفته، لذا منطق بچه‌های انقلابی منحصر به فرد است.
کارهایی که بچه های انقلابی انجام می دهند نشانه‌ای از تفکر لیبرال محافظه‌کاری در آن دیده نمی‌شود، آنها هیچ وقت خود را در فرهنگ مبتذل غربی و واقعیت‌های کاذبی که در اطراف زندگی آنها اتفاق می‌افتد درگیر نمی‌کنند، آنها اول به غرور خود غلبه می‌کنند چون می‌دانند بزرگترین دشمن هر کسی نفس اوست، آنها از طریق مبارزه با نفس‌شان می‌توانند ایمان خود را تقویت کنند، چون پایه و اساس تفکر بچه‌های انقلابی رسیدن به رضای خدا و به دست آوردن دعای خیر بندگان خداست.

انقلابی بودن یعنی مسؤولیت انقلابی داشتن و امروز کشور ما مسؤولان انقلابی می‌خواهد تا به مردم جرأت ایستادگی در برابر تهدیدات دشمنان را ببخشند، بچه های انقلابی روحیه مستحکم‌تری نسبت به لیبرال‌ها دارند، آنها قدرت‌طلب نیستند لذا همیشه نوآوری و خلاقیت دارند و تأثیر بسیار زیادی در تحقق آرمان‌های امام راحل و شهدا دارند، در کشور ما بچه‌های انقلابی کم نیستند، فقط باید آنها را پیدا کرد.
سردمداران کاخ سفید هم که تاکنون ناراحتی‌های خود را با قدرت خود می شُستند، اینک در مقابل تفکر انقلابی ایران ذلیل و درمانده شده‌اند، آنها از طرفی از این تفکر می‌ترسند و از طرف دیگر نمی‌خواهند ترس خود را علنی کنند، آنها مجبورند این ترس آمیخته به شرم را در پشت تهدیدات توخالی خود پنهان کنند.

انتهای پیام /ن

تفکر انقلابی
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
5
انتشار: ۱۲:۵۴ , ۱۳۹۹ شهریور ۱
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ابراهیم ۱۹:۲۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ توروخدا حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/37348
 
ن.کیانی ۱۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ سلام دوست عزیزم از مطلب شما حمایت کردم لطفا برای نجات زندانیان مهریه از کمپین من حمایت کنید با تشکر فراوان https://www.farsnews.ir/my/c/38603
سوژه های در حال رشد