انتشار : ۱۰:۴۰ , ۱۳۹۹ شهریور ۲
تحریم‌های آمریکا علیه ایران نشان از ضعف آنها است
darb وزارت امور خارجه/ ملی 3نظر
این ما نیستیم که آمریکا را متهم می‌کنیم بلکه تاریخ است که آمریکا را متهم می‌کند و مرگ بر آمریکا را برای همه انسانها واجب کرده است. چون مرگ بر آمریکا فرمولی مطمئن و خطاناپذیر است برای در هم کوبیدن سلطه‌گران و نجات ستم‌دیدگان جهان.
ماهیت دو کشور آمریکا و اسرائیل در جهان بر تهدید و ظلم بنا گردیده است زیرا از زمان تشکیل این دو کشور اینها همیشه یا در حال ظلم کردن و تهدید کردن هستند، یا همیشه ادعا می کنند مورد تهدید و ظلم واقع شده‌اند.
حضرت امیرالمؤمنین (ع) به شیعیانش یاد داد هرکس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمنانش بیدار می‌شود. همان‌گونه که امام خمینی رضوان اله علیه فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند، آمریکا ام‌الفساد قرن است، آمریکا تروریست بالذات است، ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم و هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، در نظر امام راحل و ملت ایران اینها هیچ کدام تنها شعار نیستند، اینها برای مردم ایران یک خط هستند، یک عقیده و یک شعور سیاسی و فرو ریختن خط دفاعی آمریکا و ضربه زدن به سلطه‌گری مزدورانه آنهاست.
مرگ بر آمریکا فریاد و دعایی است که از آه دل مظلومان عالم به خصوص مردم مظلوم ایران در طول تاریخ برخاسته است و نماد نفرت و بی‌اعتمادی مردم به دولتمردان آمریکاست چون آزادی و حقوق بشر در آمریکا یعنی تأیید اعمال اسرائیل در فروختن اعضای بدن نوجوانان فلسطینی.
مرگ بر آمریکا اراده‌ای راسخ و درایتی عمیق همراه با عشق به حُریت و آزادگی، عشق به خدا و میهن، عشق به پاکی و حقیقت طلبی می‌طلبد چون اگر سران کاخ سفید آمریکا و سران رژیم کودک‌کش اسرائیل در روی زمین وجود نداشتند جهان خیلی زیباتر از این و جایی بهتر برای زندگی کردن بود.
اینک دشمنی و تحریم ایران و سپاه پاسداران، ناتوانی آنها را در قدرت، ظرفیت، عقلانیت و مظلومیت مردم ایران نشان می‌دهد، آنها از نبرد با ایرانیان می ترسند و اینک مجبور شده‌اند در سخنرانی‌های خود، تهدیدات توخالی کنند و ترس خود را در پشت حقارتی آمیخته به شرم پنهان کنند.

انتهای پیام /ن

آمریکا تهدیدات توخالی ضعف و زبونی آمریکا
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
9
انتشار: ۱۰:۴۰ , ۱۳۹۹ شهریور ۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ن.کیانی ۱۶:۱۴ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ سلام از مطلب شما حمایت کردم لطفا شما هم از کمپین من حمایت کنید با تشکر https://www.farsnews.ir/my/c/38179
 
ن.کیانی ۱۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ سلام دوست عزیزم از مطلب شما حمایت کردم لطفا برای نجات زندانیان مهریه از کمپین من حمایت کنید با تشکر فراوان https://www.farsnews.ir/my/c/38603
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۵:۰۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ فقط 5تا رای دیگه لازم داریم، لطفا ما را یاری فرمائید: https://www.farsnews.ir/my/c/4019
سوژه های در حال رشد