انتشار : ۱۳:۴۶ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۸
برنامه‌های پایگاه بسیج خیبر اندیمشک در هفته دفاع مقدس
ناشناس سازمان بسیج/ سازمان تبلیغات اسلامی/ خوزستان 1نظر
فرمانده پایگاه بسیج خیبر اندیمشک استان خوزستان از برگزاری برنامه‌های ویژه و متنوع با در نظر گرفتن شرایط بیماری کرونا در هفته دفاع مقدس خبر داد.
ابوذر سهرابی‌فر مسؤول گروه جهادی خیبریون پایگاه مقاومت بسیج خیبر اندیمشک افزود: با توجه به اینکه پایداری این نظام اسلامی مرهون رشادت رزمندگان و خون شهدای دفاع مقدس بوده، وظیفه ما بزرگداشت این ایام است.
وی برگزاری شب خاطره مجازی،حضور در منزل رزمندگان، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا و نشست روشنگری هفته دفاع مقدس را از برنامه‌های این پایگاه در هفته دفاع مقدس با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد.
پایگاه بسیج خیبر از پایگاه‌های تابع ناحیه اندیمشک است که در سالهای اخیر توانسته در حوزه امورات جهادی و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت گامهای مثبتی در محله بردارد.

انتهای پیام /ن

هفته دفاع مقدس
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
4
انتشار: ۱۳:۴۶ , ۱۳۹۹ شهریور ۲۸
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
علی پارساپور ۱۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ لطفاً حمایت کنید آمار فوتی‌های کرونا به تفکیک استان‌ها اعلام شود وزارت بهداشت آمار فوتی ها و مبتلایان کرونا را به تفکیک استان و به صورت یک لیست واحد منتشر کند https://www.farsnews.ir/my/c/40486 و لزوم جلوگیری از سفر مسافران به استان‌های شمالی https://www.farsnews.ir/my/c/41969 و چرا آمار فوتی های کرونایی پایین نمی‌آید https://www.farsnews.ir/my/c/41267 و پیشنهاداتی برای کاهش آمار کرونا https://www.farsnews.ir/my/c/40779
سوژه های در حال رشد