انتشار : ۱۴:۴۵ , ۱۳۹۹ آبان ۲۴
کرونا کام قنادان را تلخ کرد
ناشناس وزارت صنعت، معدن و تجارت/ ملی 1
در این روزهای کرونایی و پس از ۹ ماه از شیوع ویروس کرونا بسیاری از اصناف با مشکلات بسیاری روبرو شده‌اند؛ شیرینی‌فروشی و کافی‌شاپ‌ها نیز از این قاعده مستثی نیستند.

به گزارش تحریریه فارس جوان، در روزهای کرونایی و محدویت‌های اعمالی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بسیاری از اصناف با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند که باعث تعطیلی و ورشکستگی این واحد های صنفی می‌شود. صنف قنادان و کافه‌داران نیز از این قاعده مستثی نبوده و به خاطر برخی مشکلات با ورشکستگی روبرو هستند.

علی بهرمند رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی پزان در گفت‌وگو با تحریریه فارس جوان، به مشکلات اصناف قنادان اشاره کرد و گفت: در این روزها وضعیت شیرینی‌فروش‌ها اصلاً مناسب نیست. نبود فروش شیرینی اعیاد، چک‌های برگشتی و عدم پرداخت اجاره‌بها باعث ورشکستگی برخی از کارگران و شاغلین در این صنف شده است.
رئیس اتحادیه قنادان ادامه داد: افزایش قیمت تخم‌مرغ، شکر و کمبود روغن نیز مشکلات‌ شیرینی‌فروشان را دو چندان کرده است. این در حالی است که در شرایط فعلی قنادان شکر را با قیمت آزاد تهیه می‌کنند.

بهرمند اظهار داشت : در این ۹ ماه با نظارت نهادهای بهداشتی و اتحادیه قنادان، به جرأت می‌توان گفت که این صنف جزو صنوفی بوده که پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کرده و هیچ گونه تخطی صورت نپذیرفته است.

رئیس اتحادیه قنادان در پایان عنوان کرد: کافی‌شاپ‌ها نیز از این موضوع مستثنی نبوده و به خاطر محدودیت‌های کرونایی و نبود مشتری و افزایش قیمت برخی از کالاها مجبور به تعطیلی و در نهایت ورشکستگی شدند. این در حالی است که هیچ گونه حمایتی از جمله وام حمایت از مشاغل آسیب‌دیده صورت نگرفته است.

انتهای پیام /ن

کام تلخ قنادان کرونا گرانی ورشکستگی
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
5
انتشار: ۱۴:۴۵ , ۱۳۹۹ آبان ۲۴
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۸:۵۴ ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ من نمیخام عامل انتقال کرونا به پدر و مادرم شوم. جلوگیری از گسترش کرونا لغو آزمون https://www.farsnews.ir/my/c/43648 دعوت برای حمایت از کمپین درخواست تعویق آزمون وکالت دادگستری 99 به علت شیوع کرونا
سوژه های در حال رشد