انتشار : ۱۵:۰۲ , ۱۳۹۹ آبان ۲۶
پنجمین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کشوری کدکاپ در راه است
ناشناس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات/ ملی 2
کدکاپ اولین مسابقه‌‌ برنامه‌نویسی کشور و منطقه است که به صورت همزمان ده‌ها زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی پرکاربرد را در‌بردارد. این مسابقات به صورت سالانه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود ضمن اینکه تاکنون 4 دوره از این مسابقات برگزار شده است. quera و مرکز نوآوری شریف برگزارکنندگان مسابقات کدکاپ هستند.

کدکاپ در چهار دوره با شرکت بیش از ۷۰۰۰ نفر از دانشجویان، دانش‌آموزان و برنامه‌نویسان آزاد سرتاسر کشور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و برنامه‌نویسان در هر سطحی از دانش فنی و تجربه‌‌ کاری می‌توانند در این سلسله مسابقات شرکت و علاوه بر محک ‌زدن مهارت‌های برنامه‌نویسی خود و رقابت با سایر برنامه‌نویسان کشور، فرصت کار در بهترین شرکت‌های کشور را پیدا کنند.

تمامی مراحل مسابقات کدکاپ، از ثبت‌نام تا شرکت در مسابقات و اعلام نتایج در quera اعلام می‌شود بنابراین مسابقات به صورت آنلاین بوده و کدهای ارسالی شرکت‌کنندگان توسط سامانه‌ داوری خودکار quera تصحیح می‌شوند.

همچنین در صورتی که کد ارسالی دارای خطایی بود، شرکت‌کنندگان فرصت دارند چندین بار کد خود را تصحیح کرده تا به پاسخ درستی برسند.

یادآوری می‌شود پنجمین دوره‌ مسابقات کدکاپ از 30 آبان تا 28 آذر ۹۹ برگزار می‌شود و تنها شامل مسابقات برخط هست.

با توجه به شرایط این روز‌های کشور و برای حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان، مجبور شدیم بخش حضوری کدکاپ را حذف کنیم، اما امیدواریم کدکاپ سال آینده‌ مانند ۴ دوره‌ اول همراه با بخش حضوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شود.

حامی این دوره از مسابقات ویستا سامانه آسا خواهد بود و جوایز این دوره 50 میلیون تومان می‌باشد.

الهام‌بخش زندگی ما، شرح حال کسانی بوده که استعدادها و توانایی‌های خود را به کار می‌گیرند تا به موفقیت‌ها و نتایجی تازه چه برای خود و چه برای دیگران و کشور دست یابند.

انتهای پیام /ن

مسابقه برنامه‌نویسی کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
19
انتشار: ۱۵:۰۲ , ۱۳۹۹ آبان ۲۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
mahdi ۱۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ اعتراض حواله‌داران راناپلاس به افزایش قیمت نامتعارف https://www.farsnews.ir/my/c/44186 حمایت کنید تراخدا حمایت شد 92تا دیگ میخایم تا 1000کمکمون کنید حمایتم شدید
 
mahdi ۱۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ اعتراض حواله‌داران راناپلاس به افزایش قیمت نامتعارف https://www.farsnews.ir/my/c/44186 حمایت کنید تراخدا حمایت شد 37تا دیگ میخایم تا 1000کمکمون کنید
سوژه های در حال رشد