انتشار : ۱۸:۴۵ , ۱۳۹۹ آبان ۲۸
بازنگری در علل و عوامل شیوع کرونا
manso سازمان ستاد ملی مبارزه به کرونا/ ملی 0
آیا کرونا دراصل برای آبدیت کردن بدن انسان برای سازگاری با دوره آلوده صنعتی است؟به دلایل ذیل به نظر میرسد کرونا ذاتا بیماری نیست بلکه برای نجات بشر برای ادامه حیات آمده گرچه به ناچار بایستی تلفات بدهیم. ما در عصری هستیم که علاوه برآلودگیهای جوی و بر هم خوردن تناسب اکسیژن با گازهای گلخانه‌ای و تغییرات اقلیمی با هجمه انواع امواج مصنوعی از رادیو تلویزیون ماهواره و موبایلی و مکروویو تا انواع امواج رادیو اکتیو و هسته‌ای در بخش پرتونگاری پزشکی و...هستیم از طرفی خوراکمان حاصل کودهای شیمیایی تراریخته هرمونی و مواد نگهدارنده شده ،استفاده از نور مصنوعی و تغییر در رفتارها و افزایش فعالیت در شب همه ما را به دوره آلوده صنعتی سوق داده است.
1-معمولا بیماریهای واگیرداراز افراد مسن و بیماران وخردسالان تلفات میگیرد ولی در این مورد به جز موارد استثنا وخیلی کم که قابل تحقیق هست خردسالان حذف شده‌اند و تلفات در قشر مولد در حال حاضر و یا آینده بسیار کمتر از قشر غیرمولد است.
2-دوره درمان و بروز شدت علایم بیماری تقریبا با مدت سن افراد ارتباط مستقیم دارد و از قشری بیشتر تلفات میگیرد که بخشی از عمر اولیه خود را در دوره پاکتری گذرانده‌اند.همانگونه که تلفات بیشتر از مهاجرین سیاهپوست آفریقایی است که نژاد یا بخشی از عمر خود را در هوای پاک گذرانده‌اند.
3- به نظر میرسد ورژن قدیمی انسان با هر جان‌کندنی بوده با بروز بیماریهای جدید و یا تشدیدکننده مانند گرفتگی عروق،کبد چرب،چاقی، بیماریهای روحی،سرطان و.. کم کم خود را به اینجا رسانده و خود را تا حدوی وفق داده است .همانطوریکه اگر یک پیرمرد روستایی در هوای پاک را به تهران آلوده بیاورید، دوامی نخواهد آورد.حال دیگر زمان آن رسیده نسلی درست شود که خود را بایست با آلودگی بشتر در آینده مهیا کند.
4-شاید بتوان گفت سرطان نیز در راستای همین آبدیت کردن بوده و قصد ارتقا سلولها را دارد تا بدن با امواج و مواد آلوده را سازگار کند ولی در این پروسه با افزایش دوز زیاد از این مواد به بدن به تولید نامتعارف بافتهای سلولی افراد معدودی منجر شده و تلف میشوند و در اصل همه افراد آلوده سرطان هستند ولی مانند کرونا که در بعضی به خصوص کودکان که بدون علامت هست، این پروسه به طور مفیدی در حال سپری شدن هست.برای همین هم هست که بشر قادر به درمان قطعی سرطان مثل بیماریهایی مثل وبا و طاعون نیست چون ذاتا سرطان بیماری نیست بلکه به دلیل اشتباه بشر در دریافت دوز اضافه از مواد سرطان‌زاست.

انتهای پیام /ع

کرونا کرونا و طب سنتی
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
8
انتشار: ۱۸:۴۵ , ۱۳۹۹ آبان ۲۸
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
سوژه های در حال رشد