انتشار : ۱۸:۴۰ , ۱۳۹۹ آذر ۱
برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان زرند تشریح شد
خورشید ستادکل نیروهای مسلح/ كرمان 0
‍ سرهنگ کردی فرماندهی سپاه ناحیه زرند برنامه هفته بسیج را تشریح کرد.

سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه ناحیه زرند در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک به مناسبت سالگرد تأسیس بسیج مستضعفین، اظهار داشت: هفته بسیج از 30 آبان ماه با شعار بسیج پیشرو خدمت و امیدآفرین آغاز و تا 6 آذرماه ادامه دارد.

وی به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با کمک خیرین در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی، اهدای کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان طی هفته بسیج نیز در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه زرند به طرح صنعت‌یار برای کسانی که در روزهای کرونایی با مشکل مواجه شده‌اند اشاره کرد و گفت: ضمن عطرافشانی قبور مطهر شهدا طرح دیدار 12 هزار رزمنده دفاع مقدس نیز از جمله کارهای مهم در هفته بسیج است.

وی از حضور سپاه و بسیج ناحیه زرند از زمان شیوع ویروس کرونا در کنار مردم این شهرستان گفت و افزود: این حرکت همچنان ادامه دارد. بسیج هیچ وقت تعطیل‌بردار نیست و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی رزمایش و آموزش‌ها ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه ناحیه زرند با بیان اینکه گروه‌های جهادی بسیج طی سال گذشته 8 واحد مسکونی را با ارزش 80 میلیون تومان برای خانواده‌های نیازمند ساختند، گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا 7 هزار بسته معیشتی، 30 هزار غذای گرم و 136 ویژه برنامه طی هفته بسیج از جمله اقدامات در دستور کار این شهرستان بوده است.

وی در پایان گفت: احداث قنات ملک یادمان شهدا را به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی را شروع کرده‌ایم.

انتهای پیام /ن

هفته بسیج شهرستان زرند استان کرمان کمک‌های مؤمنانه آزادی زندانیان غیرعمد کارهای خیر
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
1
انتشار: ۱۸:۴۰ , ۱۳۹۹ آذر ۱
پیگیری های مرتبط
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
سوژه های در حال رشد