انتشار : ۱۲:۲۳ , ۱۴۰۰ فروردین ۱۰
تحلیل بلومبرگ بر افزایش قیمت بیت‌کوین
فوآد شبانی بانک مرکزی/ ملی 1
استراتژیست ارشد بلومبرگ bloomberg می‌گوید با توجه به افزایش درخواست موسسات مختلف برای محافظت سرمایه‌ها در برابر تورم و کاهش ارزش دلار، بیت کوین می‌تواند به هشت برابر قیمت فعلی برسد. گزارش ­های جدید در ارتباط با تخصیص بخشی از خزانه شرکت‌های بزرگ به بیت کوین، به طور مکرر ارائه می ­شود، این موضوع نشان‌دهنده افزایش استقبال‌ها از بیت کوین است.
به گزارش کوین تلگراف، در حالی که بیت کوین هنوز به دلیل بی ­ثباتی مورد انتقاد قرار می­ گیرد، یکی از تحلیل گران بلومبرگ معتقد است که با وجود این بی ثباتی ­ها بیت کوین در حال تبدیل شدن به گزینه ­ای با ریسک حداقلی برای سرمایه ­گذارن است.
مایک مک‌گلون mike mcglone، استراتژیست ارشد بلومبرگ، در توییتی گفته است امسال سالی درخشان برای بیت کوین خواهد بود.
مک‌گلون با ترسیم نموداری برای میانگین قیمت بیت کوین، شاخص­ های نقدینگی بیت کوین را بارگذاری کرد. در این نمودار قیمت علامت ­گذاری شده، مخصوصا برای استفاده های سازمانی ایجاد شده است.
وی گفته است: «بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ به یک ارز ذخیره جهانی، به عنوان یک دارایی مطمئن با ریسک مناسب تبدیل شود.»
این نمودار نشان می دهد که اوج احتمالی قیمت در سال جاری، با در نظر گرفتن رفتارهای قبلی، می‌تواند تا ۴۰۰,۰۰۰ دلار برای هر سکه باشد.
این نمودار نشان می‌دهد سایر الگوها، مانند الگوی انباشت به عرضه s2f، قیمت ۲۲۸,۰۰۰ دلار را برای سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کنند.
گزارش ­های جدید در ارتباط با تخصیص بخشی از خزانه شرکت‌های بزرگ به بیت کوین، به طور مکرر ارائه می ­شود، این موضوع نشان‌دهنده افزایش استقبال‌ها از بیت کوین است.
در حالی که بانک مورگان استنلی mgan stanley هفته ­ی آینده به عنوان اولین بانک بزرگ فراهم کننده امکان سرمایه‌گذاری در صندوق­ های بیت کوین مطرح می‌شود، هنوز منتقدان به استدلال ­های تکراری و قدیمی خود در مواجه با بیت کوین می ­پردازند.

پیتر شیف peter schiff اخیراً گفته است:
«محدود کردن میزان اختصاص سرمایه مشتریان به ۲.۵ درصد از سوی مورگان استنلی، آن هم برای حساب‌هایی که بیش از ۲ میلیون دلار موجودی دارند و بیش از ۶ ماه فعال بوده‌اند، نشان می‌دهد که این بانک متوجه شده است که سرمایه‌گذاری در بیت کوین بسیار خطرناک بوده و می‌خواهد مسئولیت قانونی خود را در قبال سرمایه‌گذارانی که دارایی خود را از دست می‌دهند محدود کند.»
متوسط بازده بیت کوین از زمان راه‌اندازی این ارز دیجیتال به سالیانه ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

بیت کوین ارز جهانی سرمایه
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
9
انتشار: ۱۲:۲۳ , ۱۴۰۰ فروردین ۱۰
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
جستجوگر عدالت ۲۰:۴۷ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ سلام دوست عزیز من از کمپین شما حمایت کردم ، ممنون میشم از کمپین ما حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/57878
سوژه های در حال رشد