انتشار : ۱۱:۴۱ , ۱۴۰۰ فروردین ۱۷
انقلاب اسلامی نمایش عظمت قدرت پروردگار
darb ملی 1
مبارزه هشت ساله مردم ایران با 38 کشورهای طراز اول جهان به رهبری صدام و پشتیبانی دولت های قدرتمند و استعمارگر جهانی آن زمان با حمایت از حزب بعث صدام تنها جنگ ایران و عراقِ حزب بعث صدام نبود بلکه داستان دفاع مقدسی بود علیه سلطه و چپاول سیصد ساله استعمارگران جهانی که در ایران و در تمامی نقاط عالم همراه بود.
دفاع مقدس یا بهتر بگویم جنگ ایران و حزب بعث صدام داستان یک مبارزه تاریخی و شگفت انگیز جهانی ست که توسط یک انقلاب خارق العاده با رهبری خارق العاده و مردمی به پا خاسته ای که رخوت و سستی قرون را کنار گذاشته اند ظهور و بروز یافته تا درخشش یک حقیقت جادوانه را در جهان معاصر رقم بزند.
در حقیقت ما مردم ایران الان هر چه داریم از برکات خون شهدا در دفاع مقدس است اگر امنیت داریم و در حال پیشرفت های خیره کننده دیگر در همه نوع آن از صنعتی و پزشکی و هسته ای و موشکی و نانو و غیره هستیم همه را از دفاع مقدس داریم.
امروز ما ایرانیان مسلمان شیعه که دوستدار خاندان اهل بیت پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی صلوات اله علیه هستیم دارای قدرتی هستیم که هیچ دشمنی را یارای سرکشی در برابر ما نیست و انقلاب اسلامی ایران نمادی از قدرت و اراده خداوند برای بزرگی مسلمانان دوستداران خاندان اهل بیت پیامبر خاتم ص شده است تا جهانیان ببینند که انقلاب اسلامی هم الگوست و هم یادگاری برای تاریخ بشریت تشنه عدالت و آزادی تا در تارخ معاصر جهان نمادی از اراده انسانها باشد بر سرنوشت شان.
آمریکائیان می گویند تحریم هائی که علیه ایران به کار بردیم در تاریخ جهان بی سابقه است و هر کشوری را از پا در می آورد با منطق معمول حرف آنها درست است اما انقلاب اسلامی با خواست و اراده خداوند و بر اساس الهام او شکل گرفته و قرار نیست نشان دهنده حداکثر توان یک کشور چپاولگر زورگو باشد بلکه برای نمایش عظمت قدرت پروردگار شکل گرفته است اینک زمانی است که خداوند لطف و رحمت خود را شامل انقلاب اسلامی ما کرده است تا نشانه هائی از عظمت خود را بر ما نمایان سازد.
برعکس سران آمریکا که تحریم را تنها راه چاره خود می دانند و همه مؤلفه های قدرت خود را به حوزه جنگ اقتصادی کشانده اند اما ما ایرانیان معتقدیم با داشتن دومین ارتش سایبری جهان و قدرت موشکی و دفاعی و از همه مهمتر با داشتن تفکری انقلابی و روحیه جهادی که اکثریت حوزه های ما را فرا گرفته و مقاومت مقدس مردم ایران به عنوان نمادِ پیروزی حق بر باطل در دوران معاصر جلوه گر شده و روز به روز بر جهانی تر شدن و عظمتش افزوده می شود.
ما مردم ایران در مکتب خانه مولای خود حضرت علی علیه السلام آموخته ایم همواره رویکرد ظلم ستیزی خود را ادامه دهیم و در سایه قدرتِ مقام معظم رهبری که اولویت های هر مرحله از نبرد را به خوبی می شناسد باعث شده دشمنی های خائنانه و ناجوانمردانه آمریکا تفرقه را در میان مردم ایران از بین ببرد و ترس را در دل دشمنان ایران بیاندازد مردم ایران در مسیر تحولی بزرگ برای تکامل انقلاب خود قرار گرفته اند.
استکبار و دیکتاتوری قدرتش را با زورگوئی و جنایت و حیله گری به دست می آورد نه با مذاکره و توافق ، آمریکائی ها پیام مذاکره و رابطه از طرف هر دولت و جریانی را نشانه ضعف و ناتوانی طرف مقابل می دانند.
مسئولان دولت روحانی باید بپذیرند که مذاکره و رابطه با آمریکا با پیشرفت ایران در یک جا نمی گنجد، مذاکره با آمریکا با استقلال ایران جور در نمی آید سربلندی مردم ایران بی تردید از گذر مقاومت رقم خواهد خورد نه مذاکره، امروز آمریکا دشمن بالفعل ماست و مذاکره با آمریکا دشمن بالقوه ماست .
دشمنان ایران بعد از اینکه پی بردند خون شهدای ما از خودِ شهدا برای آنها خطرناک تر است به فکر مذاکره با ایران افتادند چون این خون ها بود که باعث تکثیر تفکرِ فرهنگ انقلابی مردم ایران و افزایش روحیه و مقاومت مقدس آنها می شد و همین تفکر انقلابی مردم ایران است که از همه بمب های اتمی برای آمریکائیان خطرناکتر است.
آنها می دانند طرفشان در ایران چه کسانی هستند، چه می خواهند و چگونه به آن می رسند آنها اول انقلاب اسلامی را خیال می کردند بعد از مدتی باورش کردند و حالا زمانش است که مغلوبش شوند.
آمریکائیان از فکر، توان و اعتقادات مردم انقلابی ایران وحشت دارند چون خودشان، افکارشان و اعتقاداتشان پوشالی هستند پس این طبیعی است که روی ترس خود از ایرانیان نگرانی از ساختن بمب اتم، امنیت جهانی، حقوق بشر و تنش زدائی و .... بگذارند، آمریکائیان از بمب اتم نمی ترسند آنها از ارزش ها و تفکر انقلاب اسلامی می ترسند این ارزش ها اینقدر محبوب اند که به قلوب مردمان منطقه راه باز کرده، به افکار آنها نفوذ کرده و با فطرت آنها ارتباط گرفته است.
امروز اسلام و ایران نیازمند اتحاد و همدلی هستند و این روح حقیقی قرآن است که با افکار آزادیخواهانه و عقاید مترقی انقلاب اسلامی تطبیق میکند این بی نظمی ها، بی ربطی ها و بی تدبیرها در کشور ربطی به قوانین اسلام ندارد این مقرراتی ست که تفسیر کنندگان و سازش پذیران دولتی از اسلام توصیف می کنند که نتیجه اش چه می شود؟ سلطه استعمار آمریکائی صهیونیستی در قالب fatf و 2030 و cft و امثالهم، این سایه شوم را یک مشت یهودی نژاد پرست اداره می کنند که روحیه عصیان گری دارند و مدام می گویند ما برترین انسانها هستیم در حالی که فرمان سوم حضرت موسی ع چه بود؟ خضوع و خشوع و نشان بندگی و استغفار ، ولی آیا اینان این چنین اند؟ اگر قرآن نبود قداست تورات و انجیل بقائی نداشت، خداوند به بنی اسرائیل فرمود: شگفتی در کفر و انکار شماست که نشانه های قرآن و خاتمیت را که در کتاب آسمانی تان آمده تحریف و پنهان می کنید، طبق گفته قرآن دشمن ترین انسانها را برای مسلمانان و مومنین در قوم یهود می یابیم، ایران برای نابودی استعمار و استبداد و پرورش آزادگی و عزتمندی بشریت، همه امت اسلام را به اتحاد و همبستگی و به ظلم ستیزی و آگاهی دعوت می کند، آمریکائیان با هر لباس و به هر صورتی که جلوه کنند خائن هستند و این تفکر انقلابی و روحیه ای جهادی و خودکفائی هاست که حقانیت ایران و اسلام و انقلاب اسلامی را در جهان گسترش داده و می تواند توطئه های شوم آمریکا و اسرائیل را در نطفه خنثی کند.
منطقه ما امروز در برابر صف بندی های جدیدی قرار دارد ولی این محور مقاومت است که از فلسطین و لبنان و سوریه و یمن و عراق و تا بحرین و جمهوری اسلامی ایران امتداد دارد.
در آخر سخنم را با سخن گهربار امام خمینی رضوان اله تعالی علیه به پایان می برم که فرمودند: امام خمینی ره : تمام کارهای خود را با نیت خدایی انجام دهید چرا که هرکاری که برای خدا بکنیم شکست نخواهیم خورد چون دشمن ما دشمن خدا می شود اگر مکر کند به خدا مکر کرده و طرف حساب او خداست.

انتهای پیام /ح

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
26
انتشار: ۱۱:۴۱ , ۱۴۰۰ فروردین ۱۷
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
شوکت شرق ۱۰:۵۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ باچندکلیک به سلامت ده ها هزارنفر کمک کنیم https://www.farsnews.ir/my/c/58730 حمایت ازساخت بیمارستان محله مهرشهربیرجندکه فاقدبیمارستان است.
سوژه های در حال رشد