انتشار : ۱۶:۴۳ , ۱۴۰۰ اردیبهشت ۲
«نکوفر» به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی کاتا انتخاب شد
ناشناس وزارت ورزش و جوانان/ ملی 1
رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا از انتخاب جمال الدین نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا خبر داد.
محمد علی مردانی رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: یکی از مواردی که در چند جلسه اخیر شورای فنی و راهبردی کاتا مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت انتخاب مدیر فنی تیم‌های ملی کاتا بود که در نهایت با رأی اعضای شورای فنی و راهبردی کاتا جمال‌الدین نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی کاتا انتخاب شد..

وی افزود: جمال الدین نکوفر سال ها سرمربی تیم ملی کاتای ایتالیا بوده و شاگردان ایشان در کاتای جهان عنوان‌دار هستند. از نظر فنی ایشان یکی از بهترین ها در کاتای کشور است و به همین دلیل شورای فنی پیشنهاد معرفی ایشان به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا را به فدراسیون داد و در نهایت حکم ایشان از سوی رئیس فدراسیون صادر شد.

رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا درباره قطع همکاری برخی از اعضای شورای راهبردی کاتا در چند هفته اخیر عنوان داشت: با توجه به یکسری مشکلات تعدادی از اعضا شورا تصمیم به کناره‌گیری گرفتند و ترجیح دادند که در شورا نباشند. ما دوست داشتیم در خدمت این عزیزان باشیم منتها آن تصمیم گرفتند از شورا کناره گیری کنند. خدمت تمام علاقه‌مندان به کاتا باید عرض کنم که تصمیمات در شورا مبتنی بر خرد جمعی است و یک یا دو نفر تصمیم نمی‌گیرند بلکه نظرات تمام اعضا در نظر گرفته می‌شود. از سوی دیگر انتظار می رود در کار گروهی همه اعضا تحمل شنیدن نظرات منفی را داشته باشند و به تصمیمی که یک جمع می گیرد احترام بگذارند.

مردانی در پایان خاطرنشان کرد: انصافاً در این مدت فدراسیون کاراته حمایت بسیار خوبی از کاتا داشته و تقریبا با تمام مصوبات شورا موافقت کرده است. امید داریم همین شرایط ادامه داشته باشد و با حمایت فدراسیون بتوانیم ریل‌گذاری درستی برای کاتا کشور داشته باشیم. در کاتا ظرفیت‌های بسیاری موجود بوده که متاسفانه در سالهای گذشته کمتر به آن توجه شده است.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نکوفر مردانی مدیر فنی تیم‌های ملی کاتا رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا
در حال پیگیری خبر
50000حمایت انتشار در تیتر یک خبرگزاری
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه اول خبرگزاری
500 حمایت انتشار در گروه مزتبط
6
انتشار: ۱۶:۴۳ , ۱۴۰۰ اردیبهشت ۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
amin ۱۹:۴۲ ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ حمایت شد لطفا از کمپین من حمایت کنیدhttps://www.farsnews.ir/my/c/61574
سوژه های در حال رشد