انتشار : ۱۴:۲۱ , ۱۴۰۰ اردیبهشت ۲
ارز دیجیتال برای چه کسانی و چه دولت‌هایی خطرناک است؟
hallaj بانک مرکزی/ ملی 1
دولت آمریکا و دیگر کشورهای با ارزش بالای ارزی دلار، پوند، یورو و. . به خاطر به خطر افتادن ارزش ارزی و سلطه آن‌ها بر اقتصاد جهان حق دارند که در مقابل ارزهای دیجیتال مواضعی منفی بگیرند. هدفی بزرگ برای تمرکززدایی دولتهای استعمارگر بر ملتها.

هدف بزرگی که دلیل اصلی به وجود آمدن ارزهای دیجیتال آن را دنبال کرده است، درک اینکه دولت آمریکا و دیگر کشورهای جهان سلطه در قبال این اقدامات جبهه بگیرند زیاد سخت نیست اما متاسفانه ستون پنجم آن‌ها با در دست داشتن رسانه و پول در کشورهایی چون ایران که سالهاست تهت تاثیر سیاست سلطه بوده است سعی در عقیم کردن این پروژه بزرگ در کشورهایی چون ایران هستند!
در حالی که ایران شدیدا تهت تاثیر تحریم‌ها و البته انتقال بین بانکی در تنگنا قرار دارد با این ارزهای دیجیتال به راحتی هر فرد ایرانی می‌تواند اقدام به خرید ارز دیجیتال و طبیعتا خرید در هر گوشه‌ای از جهان نماید بدون کمترین رد و نشانی.

متاسفانه همان کسانی که صنایع ایران را به ورشکستگی کشانده‌اند و به خاطر همان پول و رانت و نفوذی که در دستگاه‌ها اجرایی کشور ریشه دوانده‌اند همان‌هایی که در صنایع فلزی ایران در صنعت خودروی ایران و در تمام بخشهای اقتصادی ایران سنگ‌اندازی و ایجاد رانت به نفع منافع شخصی کرده‌اند امروز مخالفان سرسخت ارزهای دیجیتال هستند! و به بهانه‌های حمایت از بانک‌ها و بورس در قالب منافع ملی دست به کار شده‌اند! همانها مخالف اصلی ارزهای دیجیتال هستند.

کدام بانک‌ها و کدام بورس؟
بانکهایی که اکثرا به خاطر اختلاس‌های نجومی بدهکار بانک مرکزی شده‌اند و بانک مرکزی که خود به خاطر نوسان‌گیری‌ها دلاری، به خاطر تأمین کسری بودجه جامعه را درگیر نوسانات شدید دلار کرده است! دقت کنید نوسانات قیمت دلار و یا یورو ودیگر ارزهایی که کلید آن در دست دولتهای متخاصم با ایران است!

و کدام بورس، بورسی که تماماً تخلف است و قیمت‌سازی و دلالی کدام سهم و کدام کارخانه در حالی که صنایع غذایی چون کارخانجات مینو و…صنایع دارویی و صنایع زیردستی پتروشیمی چون اکتیو پاکشو که اکثر زیرمجموعه چون گلرنگ هستند با افزایش تولید و قیمت و البته صادرات طی دو الی سه سال گذشته روبرو بوداند.

سهم سهامداران خرد آن‌ها جز مظلومیت و ورشکستگی چه بوده است کدام سهم سهامی چون ایران خودرو که چون گوشت قربانی طی سالهای اخیر بی‌سرو صدا در حال انتقال به کارتلهایی چون کروز هستند چگونه می‌توان صنعتی به بزرگی خودرو و کارخانه‌ای به بزرگی ایران خودرو را به مفت صاحب شد؟ با پایین نگهداشتن قیمت سهام آن کارخانه چگونه می‌توان اقتصاد یک کشور را تا مرز ورشکستگی پیش برد؟

مخالفان اصلی ارزهای دیجیتال به خاطر منافع شخصی و در سطح کلان منافع کشورهای سلطه در ایران تحت پوشش و توجیهات غلط ملی نمی‌خواهند هر آنچه در این سال‌ها کاشته‌اند یک شبه از دست بدهند. ارزهای دیجیتال تا مادامی که آمریکا اقتصاد مردم ایران را هدف قرار داده است بهترین راه برای رونق بخشیدن به سفره زخم خورده مردم ایران هستند.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

ارزهای دیجیتال تحریم‌ها بانک مرکزی
در حال پیگیری تحلیل
50000حمایت برگزاری مناظره حول موضوع
25000 حمایت انتشار در کانال ها و اینستاگرام فارس
10000 حمایت انتشار در صفحه یک خبرگزاری
1000 حمایت انتشار در گروه مربوطه
11
انتشار: ۱۴:۲۱ , ۱۴۰۰ اردیبهشت ۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
amin ۱۹:۳۷ ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ حمایت شد لطفا از کمپین من حمایت کنیدhttps://www.farsnews.ir/my/c/61574
سوژه های در حال رشد