چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

استانها

رئیس جهاد کشاورزی استان سمنان خبر داد

کسب رتبه برتر جهاد کشاورزی سمنان در امور مالی

رئیس جهاد کشاورزی استان سمنان از کسب رتبه برتر جهاد کشاورزی استان سمنان در تهیه صورت‌های مالی دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

کسب رتبه برتر جهاد کشاورزی سمنان در امور مالی

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان سمنان، سیدحسن میرعماد اظهار داشت: کسب رتبه برتر سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در تهیه صورت‌های مالی دستگاه‌های اجرایی بر اساس بررسی‌های انجام شده در استان ثبت شد.

وی گفت: با عنایت به تکلیف قانونی بند یک ماده 26 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مبنی بر تهیه صورت‌های مالی وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی و سایر دستگاه‌های اجرایی بر اساس مجموعه نظام حسابداری بخش عمومی و با عنایت به بررسی‌های به عمل آمده و اعلام از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان از وضع پیاده‌سازی و اجرای این نظام در واحد گزارشگر، سازمان جهاد کشاورزی استان جزو دستگاه‌های برتر در این زمینه قرار گرفته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان کسب این موفقیت را حاصل تلاش و همکاری مسئولانه و مجدانه همه بخش‌های سازمان و مدیریت‌های تابعه به ویژه حوزه ذی‌حسابی سازمان بیان کرد.

انتهای پیام/2249/ق

رئیس جهاد کشاورزی استان سمنان خبر داد کسب رتبه برتر جهاد کشاورزی سمنان در امور مالی رئیس جهاد کشاورزی استان سمنان از کسب رتبه برتر جهاد کشاورزی استان سمنان در تهیه صورت‌های مالی دستگاه‌های اجرایی خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان سمنان سیدحسن میرعماد اظهار داشت: کسب رتبه برتر سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در تهیه صورت‌های مالی دستگاه‌های اجرایی بر اساس بررسی‌های انجام شده در استان ثبت شد. وی گفت: با عنایت به تکلیف قانونی بند یک ماده 26 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مبنی بر تهیه صورت‌های مالی وزارتخانه‌ها مؤسسات دولتی و سایر دستگاه‌های اجرایی بر اساس مجموعه نظام حسابداری بخش عمومی و با عنایت به بررسی‌های به عمل آمده و اعلام از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان از وضع پیاده‌سازی و اجرای این نظام در واحد گزارشگر سازمان جهاد کشاورزی استان جزو دستگاه‌های برتر در این زمینه قرار گرفته است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان کسب این موفقیت را حاصل تلاش و همکاری مسئولانه و مجدانه همه بخش‌های سازمان و مدیریت‌های تابعه به ویژه
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

    پر بحث ترین ها

      بیشترین اشتراک

        همراه اول