سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

استانها

بسته انتخاباتی فارس

ثبت‌نام 25 نامزد برای انتخابات خانه ملت از دماوند و فیروزکوه/ انصراف زودهنگام یک کاندیدا

ثبت‌نام از کاندیداهای انتخاباتی در حالی روز پنجم را سپری کرد که تاکنون 25 نفر از حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه برای رسیدن به صندلی سبز خانه ملت ثبت‌نام کرده‌اند.

ثبت‌نام 25 نامزد برای انتخابات خانه ملت از دماوند و فیروزکوه/ انصراف زودهنگام یک کاندیدا

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، صبح امروز پنجمین روز ثبت‌نام داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه همزمان با سراسر کشور در محل فرمانداری شهرستان دماوند آغاز شد.

ثبت‌نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت 17 و به صورت الکترونیکی در فرمانداری‌های مراکز حوزه انتخابیه سراسر کشور انجام خواهد شد.

در چهار روز نخست زمان پیش‌بینی شده ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، 20 نامزد برای شرکت در انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه ثبت‌نام کردند.

در روز پنجم تا این لحظه نیز یک مرد و یک خانم برای شرکت در انتخابات پیش‌روی خانه ملت با حضور در محل وزارت کشور از حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه ثبت‌نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن اصلانی که در روز یک‌شنبه 29 آذرماه در محل فرمانداری دماوند ثبت‌نام کرده بود، انصراف خود را اعلام کرد.

شاهرخ جهانشاهی افزود: بر این اساس، تاکنون 22 نفر برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه شرکت کردند که با انصراف یک نامزد، جمع داوطلبان ثبت‌نام شده این حوزه به 21 عدد می‌رسد.

وی تصریح کرد: از جمع ثبت‌نام کنندگان 18 مرد و سه زن هستند که تاکنون حضور خود را برای شرکت در انتخابات اسفندماه امسال اعلام کردند.

اسامی ثبت‌نام کنندگان سه روز نخست نامزدان انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه به تفکیک روز به شرح زیر است:

*روز نخست، شنبه 28 آذرماه؛

1- محمد سراج متولد 1344 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

2- مرتضی همتی متولد 1349 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

3- حسین هداوند متولد 1358 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

4- حسین‌علی ‌جعفری متولد 1350 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

*روز دوم، یک‌شنبه 29 آذرماه؛

5- مصطفی چراغی متولد 1364 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

6- مصطفی خانزادی متولد 1337 با مدرک تحصیلی دکتری

7- حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن حاجی‌حیدری متولد 1341 با مدرک حوزوی سطح چهار

8- حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن اصلانی متولد 1346 با مدرک حوزوی سطح دو (انصراف داد)

9- سارا خدامرادی متولد 1361 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

*روز سوم، دوشنبه 30 آذرماه؛

10- علیرضا فخاری متولد 1339 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

11- سیداحمد رسولی‌نژاد متولد 1342 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

12- یدالله باطبی مطلق متولد 1328 با مدرک تحصیلی دکتری

13- عزت‌الله محمدغفوری متولد 1339 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

14- احمد دماوندی‌نژاد‌منفرد متولد 1349 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

15- احمد اتابکی‌مهر متولد 1339 با مدرک تحصیلی دکتری

16- داوود آهنگران متولد 1356 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

* روز چهارم، سه‌شنبه 30 آذرماه؛

1-محمد رضا یوسفی متولد 1348 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

2-عهدیه حنیفی متولد 1353 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

3-عسگر جلالیان متولد 1346 با مدرک تحصیلی دکتری

4-حسین علی‌ ایلکا متولد 1362 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

به گزارش فارس، داوطلبان ثبت‌نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم مطابق با اطلاعیه شماره (4) ستاد انتخابات کشور به فرمانداری شهرستان دماوند مراجعه و آمادگی خود را برای کاندیداتوری اعلام کنند.

از جمله حاشیه‌های ثبت‌نام داوطلبان دهمین دوره انتخابات خانه ملت حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌توان به ثبت‌نام جوان‌ترین نامزد با 30 سال سن و ثبت‌نام تنها یک خانم و ثبت‌نام دو روحانی در این خصوص اشاره کرد.

ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان روز جمعه، پنجم دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

14:15 شاهرخ رامین ثبت‌نام کرد

در پنجمین روز از ثبت‌نام داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، شاهرخ رامین، نماینده سابق مردم این دو شهرستان در خانه ملت نیز ثبت‌نام کرد.

نماینده سابق مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس را برای ثبت‌نام در دهمین دوره انتخابات خانه ملت، شماری از مؤثران همراهی می‌کردند.

14:50 حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی؛ در گرو اعتمادسازی

امام جمعه آبسرد با اشاره به اهمیت توجه به عملکرد درست و مطلوب مسئولان گفت: حضور حداکثری مردم در عرصه انتخاب در گرو اعتمادسازی سازنده از سوی مسئولان است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد میرشریفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران با اشاره به لزوم تحقق حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات اظهار داشت: هدف انتخابات، حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم است و باید شرایط ایجاد شود که مردم بتوانند پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

وی ادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نیاز به لوازمی همچون ایجاد اعتماد در میان مردم دارد تا مسئولان با عملکرد صحیح اسباب حضور مردم در عرصه انتخابات را فراهم کنند و با هم‌دلی، وحدت و هم‌زبانی با یکدیگر شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی باشیم.

امام جمعه آبسرد با اشاره به فعالیت‌های دشمنان در تمام عرصه‌ها ضد نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان با حضور در مباحثی همچون پسابرجام و همچنین ایجاد ناامنی در اطراف کشور، شرایطی را ایجاد کرده‌اند تا مردم جمهوری اسلامی ایران جایگاه، موقعیت و امنیت خود در کشور را بدانند که این موضوع و شناخت در حضور حداکثری مردم بی‌شک تأثیرگذار خواهد بود.

17:13 پایان پنجمین روز ثبت‌نام با 6 داوطلب

به گزارش فارس، پنجمین روز ثبت‌نام داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با نام‌نویسی 6 نفر در محل فرمانداری شهرستان دماوند به پایان رسید.

اسامی داوطلبان امروز به شرح زیر است:

1- نصرالله هادیان متولد 1350 با مدرک تحصیلی دکتری

2-محسن جمالی پور متولد 1349 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

3- شاهرخ رامین متولد 1346 با مدرک تحصیلی دکتری

4- داوود حیدری متولد 1349 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

5- محمدرضا ابراهیمی متولد 1342 با مدرک تحصیلی دکتری

6- فهیمه میهنی متولد 1349 با مدرک کارشناسی ارشد

بنابراین تا امروز ثبت‌نام 25 نفر برای شرکت در دهمین دوره انتخابات خانه ملت از حوزه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/67015/ل/ق40/پ3003

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

    پر بحث ترین ها

      بیشترین اشتراک

        همراه اول