چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶

استانها

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان خبر داد

قهرمانی تیم سپاهان در سوپر لیگ دوچرخه‌سواری

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان گفت: تیم سپاهان با اقتدار عنوان قهرمانی سوپر لیگ دوچرخه‌سواری باشگاه‌های کشور را به دست آورد.

قهرمانی تیم سپاهان در سوپر لیگ دوچرخه‌سواری

کیوان لیمویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: لیگ برتر پیست با قهرمانی تیم سپاهان اصفهان در شهر اهواز به انجام رسید تا پرونده لیگ برتر پیست در سال جاری بسته شود.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها با شرکت 12 تیم در سه مرحله برگزار شد، افزود: این مرحله به دلیل پیش‌رو بودن مسابقات قهرمانی آسیای ژاپن، حساسیت زیادی برای ورزشکاران داشت تا بتوانند امکان راه‌یابی به تیم ملی را پیدا کنند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان تاکید کرد: چهار رشته یک کیلومتر، کایرین، امنیوم و مدیسون پایان بخش لیگ برتر پیست باشگاه‌های کشور بود.

به گفته وی در پایان این مسابقات، تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، مس کرمان و ارکید تهران در مجموع سه مرحله بر سکوهای برتر قرار گرفتند.

لیمویی در ادامه نفرات برتر کل رشته‌های برگزار شده در سومین و آخرین مرحله این مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد:

رشته 200 متر:

1- محمد دانشور از تیم مس کرمان

2- علی عسگری از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

3- احسان خادمی از تیم مس کرمان

رشته تیم اسپرینت:

1- تیم مس کرمان با زمان 47 ثانیه و 96 صدم ثانیه

2- تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با زمان 49 ثانیه و 49 صدم ثانیه

3- تیم ارکید تهران با زمان 51 ثانیه و 81 صدم ثانیه

رشته 4000 متر تیمی:

1- تیم مس کرمان با زمان 4 دقیقه و 44 ثانیه و 53 صدم ثانیه

2- تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با زمان 4 دقیقه 45 ثانیه و 02 صدم ثانیه

3- تیم ارکید تهران با زمان 4 دقیقه 48 ثانیه و 12 صدم ثانیه

رشته 4000 متر انفرادی:

1- محمد اسماعیل چایچی از تیم تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با زمان 4 دقیقه و 48 ثانیه و 20 صدم ثانیه

2- صالح تفرشی با از تیم ارکید تهران با زمان 4 دقیقه و 53 ثانیه و 11 صدم ثانیه

3-علیرضا حقی از تیم مس کرمان با زمان 4 دقیقه و 53 ثانیه و 63 صدم ثانیه

رشته اسکرچ:

1- حسین ناطقی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

2- بهنام خسروشاهی از تیم مس کرمان

3- محمد اسماعیل چایچی از تیم تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

رشته امنیوم:

1- محمد رجبلو از تیم ارکید تهران

2- مرتضی رضوانی از تیم شهر خورشید میبد

3- سجاد کوکبی از تیم امیدنیا مشهد

رشته 1 کیلومتر:

1- احسان خادمی از تیم مس کرمان

2- حسین ناطقی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

3- مهدی امیرسرداری از تیم هیئت بروجرد

رشته کایرین:

1- محمد دانشور از تیم مس کرمان

2- علی علی عسگری از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

3- فرشید فارسی‌نژادیان از تیم مس کرمان

رشته مدیسون:

1- تیم ارکید تهران (محمد رجبلو، شهاب جدیدالاسلام)

2- تیم مس کرمان (علیرضا حقی، بهنام خلیلی خسروشاهی)

3- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان (حسین ناطقی، امیرحسین جمشیدیان)

مجموع تیمی سه مرحله:

1-  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با 4090 امتیاز

2- مس کرمان با 3755 امتیاز

3- ارکید تهران با 3314 امتیاز

انتهای پیام/63006/صا20/د1000

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

    پر بحث ترین ها

      بیشترین اشتراک

        همراه اول