پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴

ورزشی  /  سایر حوزه ها

هفته چهاردهم مسابقه اسبدوانی نوروزآباد

سوارکاران برتر مشخص شدند

نوروزآباد میزبان هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی تهران بود.

سوارکاران برتر مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون سوارکاری مسابقه اسبدوانی در 7 دور برگزار شد. در این هفته اسب هایی با نژاد تروبرد داخلی و دوخون و عرب شرکت کردند و در 6 دور مسافت 1000 متر و یک دور مسافت 1400 متر چابکسواران با هم به رقابت پرداختند.

دور اول با 12 شرکت کننده با اسبهای عرب 3 تا 4 سال با امتیاز مبتدی و نبرده متین جرجانی با لیون بنگالی اول و عبدالخالق چپرلی با ورگلاس سردار دوم و کمال دالیچه عطا با نادر عرفان سوم شدند.

دور دوم با 7 شرکت کننده با اسبهای نژاد دوخون 2 سال با امتیاز مبتدی و نبرده محمد خوجملی با اسب طهران و نادر صالحپور با اسب  کایزن و عبدالرحیم آرمیده با اسب سویلای به ترتیب اول تا سوم شدند.

دور سوم با 7 شرکت کننده با اسبهای نژاد دوخون  3 تا 4 سال با امتیاز 16 تا 22 بنیامین جرجانی با تاتلیس اول و کمال دالیچه عطا با وی وی تو دوم و عبدالحلیم قبادی  با دراگل  سوم شد.

دور چهارم با 6 شرکت کننده با اسبهای نژاد تروبرد داخلی 4 تا 5 سال با امتیاز 38 تا 44  بنیامین جرجانی سوار بر هیمالیا و کمال دالیچه عطا سوار بر بالاهج و نادر صالح پور سوار بر آرس به ترتیب اول تا سوم شدند.

دور پنجم با 8 شرکت کننده با اسبهای نژاد تروبرد داخلی 3 تا 4 سال با امتیاز16 تا20 کمال دالیچه عطا با اسب هج کوکو اول و بنیامین جرجانی با اسب کوچینی دوم شد و محمد خوجملی با اسب هج مامبو سوم شد.

دور ششم با 9 شرکت کننده با اسبهای تروبرد داخلی 3 تا 4 سال با امتیاز 8  نادر صالح پور با اسب بست ترایدر و محمد خوجملی با مستر واندرفول و کمال دالیچه عطا سوار بر جنی وان به ترتیب اول تا سوم شدند.

دور هفتم با11شرکت کننده با اسبهای نژاد عرب 3 تا 5 سال با امتیاز 2 تا 6 متین جرجانی با اسب نیرو ایلخانی و علی رضا سپهوند با وشن تاف و ابوالفضل دهقان با والاس رشید به ترتیب اول تا سوم شدند.

انتهای پیام/س

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول