دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰

ورزشی  /  سایر حوزه ها

با حضور علاقه مندان و مسئولین

نخستین همایش کمیته ورزش هاى معلق (TRX) برگزار شد

نخستین همایش بزرگ ورزشهای معلق (TRX) به همت کمیته ورزشهای معلق هیات ورزشهای همگانی استان تهران با حضور مسئولین ورزش همگانی، قهرمانان، هنرمندان و بیش از 800 نفر از مربیان ورزشی در سالن همایش بانک شهر برگزار شد.

نخستین همایش کمیته ورزش هاى معلق (TRX) برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری ورزشهای همگانی، در ابتدای این همایش که با استقبال علاقه مندان به رشته ورزشهای معلق و با حضور محمد صادق حسنى نایب رئیس، حمید نعمتیان مسئول کمیته ورزشهای معلق هیات ورزشهای همگانی استان تهران، شهرام علم ریاست انجمن آمادگى جسمانى کشور، مربیان، قهرمانان، هنرمندان، مقامات نظامى استانى و کشورى، روساى دانشکده هاى مختلف تربیت بدنى، انجمن ها، کمیته هاى ورزشى در کشور و استان، مدیران و پرسنل سازمان ورزش شهردارى تهران برگزار شد، محمدصادق حسنى نایب رئیس هیات ورزش هاى همگانى استان تهران ضمن تاکید به ارزش ورزش در حوزه سلامت گفت: ورزش هاى همگانى در جامعه دارای اهمیت و نقش بسیاربالایی می باشد که وظیفه ما مسئولین همگانی است که شرایطی را در جامعه فراهم کنیم که رشته های ورزش همگانی بتوانند در سطح جامعه رواج یافته و دربین شهروندان نهادینه شوند.

در ادامه حمید نعمتیان مسئول کمیته ورزشهای معلق هیات ورزشهای همگانی استان تهران طی سخنرانی به حضور هنرمندان و قهرمانان و مسئولین عالى رتبه دولتى و نظامى که در این حوزه فعالیت دارند اشاره و گزارشی از عملکرد این کمیته در شش ماه نخست سال 96 پرداخت.

از برنامه های برگزار شده نخستین همایش TRX استان تهران سخنرانی اساتید باتجربه این رشته از جمله مرتضى بهرامى نژاد بود که به معرفى و آشنایى وسایل و تجهیزات زیر مجموعه این کمیته با شرح کامل حرکات پرداخت. همچنین پرفسور حیدر صادقى پدر علم بیومکانیک کشور نیز در خصوص آموزش علمى و شناخت حرکتى در رشته TRX سخنرانی کرد.

در ادامه همایش، شهرام علم ریاست انجمن آمادگى جسمانى کشور با تاکید برآنکه چارت سازمانى این رشته زیر مجموعه فدراسیون ورزش هاى همگانى بوده و مجرى قانونى تمامى فعالیتها در این حوزه هیاتهاى ورزش هاى همگانى استان ها هستند، افزود: غیر از هیاتهاى ورزش هاى همگانى استانها هیچ جای دیگری نمی تواند کلاس برگزار کند مگر با مجوز فدراسیون. در انتهای همایش به شرکت کنندگان گواهی حضور اهدا شد.

انتهای پیام/س

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول