شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
۱۱:۱۷  -  ۱۳۹۷/۲/۲۵
گزارش تمرین تیم ملی ایران: صحبت‌های اختصاصی کی‌روش و دژاگه / علی کریمی به دلیل مصدومیت نظاره‌گر بود

سرمربی تیم فوتبال ایران در کنار زمین با اشکان دژاگه و مک‌درموت به صورت اختصاصی صحبت کرد تا از آخرین شرایط کاپیتان تیم ملی مطلع شود.

صحبت‌های اختصاصی کی‌روش و دژاگه / علی کریمی به دلیل مصدومیت نظاره‌گر بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین تیم ملی فوتبال ایران با 5 بازیکن در زمین تمرین پژوهشگاه نفت از ساعت 10 صبح آغاز شد.

* 5 بازیکن در تمرین صبح امروز حضور داشتند اشکان دژاگه که به علت مصدومیت در ساختمان پک تمرین می‌کرد از امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد و پا به توپ شد.

* کاپیتان تیم ملی ایران جداگانه با مک‌درموت به صورت اختصاصی کنار زمین به دویدن پرداخت حتی در قسمت‌هایی از تمرین خود به حرکت‌های کششی مشغول شد تا آرام آرام به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر شود. 

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران ابتدا با خبرنگاران حاضر در تمرین صبح امروز گفت‌وگوکرد و در خصوص لیست 35 نفره و دعوت‌شدگان به تیم ملی نیز صحبت‌هایی را انجام داد.

* کی‌روش بعد از اینکه خبرنگاران انتقاد مربیان را به او انتقال دادند و از او سؤال کردند عصبانی شد و نسبت به صحبت‌های امیر قلعه‌نویی واکنش نشان داد. بعد از اینکه صحبت کرد با عصبانیت به کنار زمین رفت و روی صندلی نشست و با چهره‌ای درهم  نظاره‌گر تمرینات 5 ملی‌پوش شد.

* 4 ملی‌پوش حاضر در گوشه‌ای از زمین تمرین زیرنظر اوسیانو کروز و مارکار آقاجانیان مشغول پاس‌کاری و تمرین‌‌های کار با توپ بودند. 

* سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تمرینات اشکان دژاگه را زیرنظر داشت و حتی با مک‌درموت و اشکان دژاگه به صورت اختصاصی صحبت کرد. 

* بعد از صحبت‌های کی‌روش با دژاگه و مک‌درموت، کارلوس کی‌روش از صندلی خود بلند شد و به سمت دروازه رفت و نکاتی را به 4 بازیکن حاضر در تمرین تذکر داد. در قسمت‌هایی از تمرین کارلوس کی‌روش پا به توپ شد و نحوه شوت زدن از کناره‌ها و پشت محوطه جریمه را به بازیکنان تیم ملی گوشزد کرد.

* کاپیتان تیم ملی ایران بعد از اینکه نزدیک به نیم ساعت کنار زمین دوید و تمرینات خودش را انجام داد در گوشه‌ای از زمین به حالت خوابیده نظاره‌گر دیگر ملی‌پوشان حاضر در تمرین بود.

* علی کریمی دیگر ملی‌پوش تیم ملی ایران که در هفته‌های گذشته مصدومیت جزئی داشت بعد از اینکه با 4 بازیکن تیم ملی پا به پا تمرین کرد به گوشه‌ای از زمین رفت و به حالت نشسته نظاره‌گر تمرینات بود. 

* در قسمت‌هایی از تمرین تیم ملی، ملی‌پوشان از بین میله‌ها با سرعت حرکت می‌کردند و بعد از اینکه کروز به روی دروازه سانت می‌کرد ضربه سر به سمت دروازه را تمرین کردند.

* کارلوس کی‌روش و مک‌درموت در وسط زمین به صورت اختصاصی چند دقیقه‌ای گفت‌وگو کردند.

* علی کریمی کمی از ناحیه کمر احساس درد می‌کرد و به خاطر همین به کنار زمین آمد تا استراحت کند.

* در قسمت بعدی تیم ملی ایران دستیاران کی‌روش به همراه کروز به کنار زمین رفتند، بازیکنان به وسط آمدند تا این قسمت از تمرین را اجرا کنند، کارلوس کی‌روش تمام نکات مهم را در این قسمت از تمرین به بازیکنان تذکر داد، حتی خودش این قسمت از تمرین را انجام داد تا بازیکنان با دقت این حرکت را به درستی انجام دهند. 

* در این قسمت باز هم سانت از کناره‌های زمین انجام شد و بازیکنان با گذشتن از موانعی که مربیان تیم ملی در زمین قرار دادند با سرعت حرکت کردند و به سمت دروازه شوت زدند.

* اشکان دژاگه که نزیک به نیم ساعت کنار زمین دوید در کنار زمین استراحت کرد و پزشکان تیم ملی روی پای راستش یخ گذاشتند.

* کی‌روش به بازیکنان نحوه ضربه زدن دقیق توپ را به دروازه یاد داد که به چه سبکی و با چه دقتی به توپ ضربه بزنند.

* بعد از انجام این تمرینات ملی‌پوشان مشغول سرد کردن شدند.

*در بخش پایانی تمرین, ملی پوشان با استفاده از دستگاه پرتاب توپ سانتر از کنارها و ضربه زدن به دروازه را تمرین کردند

* تمرین تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر ساعت 17:30 در زمین تمرین پژوهشگاه نفت پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/ر

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول