پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸

گلستان

رئیس اجرای طرح‫‌های شرکت گاز گلستان:

تمامی شهرک‫‌های صنعتی گلستان گازدار شدند

رئیس اجرای طرح‫‌های شرکت گاز گلستان گفت: تمام شهرک‫‌های صنعتی استان گازدار هستند و شهرک صنعتی اترک نیز اخیراً به مدار پیوست و آماده سرویس‫‌دهی است.

تمامی شهرک‫‌های صنعتی گلستان گازدار شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا قنبریان عصر امروز در گفت‫‌وگو با خبرنگاران استان گلستان، اظهار کرد: روستاهای کلاله تماماً گازدار شدند به جز دو روستایی که به دلیل برخی مسائل از جمله فقدان جمعیت کافی، گاز نداشتند که با اخذ مجوز در دهه فجر امسال گازدار می‌‫شوند.

وی با اشاره به وضعیت گازرسانی به شهرک‫‌های صنعتی گلستان تصریح کرد: تمام شهرک‫‌های صنعتی استان گازدار هستند و شهرک صنعتی اترک نیز اخیراً به مدار پیوست و آماده سرویس‫‌دهی است.

رئیس اجرای طرح‌‫های شرکت گاز استان گلستان با بیان اینکه گازرسانی ایمن و مستمر رسالت شرکت گاز است، اذعان کرد: برای تحقق این مهم باید به طور مداوم فشار و جریان شبکه رصد شود و مناسب با آن طراحی و اقدامات لازم صورت گیرد.

*مصرف 481 هزار متر مکعب گاز طی 24 ساعت گذشته در آق‫قلا

قنبریان با بیان اینکه در حال حاضر در شهرستان آق‫قلا دو ایستگاه 10 هزار مترمکعبی در سرویس است، افزود: 481 هزار مترمکعب مصرف گاز آق‫قلا در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی اضافه کرد: با قرارگیری ایستگاه شماره سه آق‫‌قلا در مدار ظرفیت جدید ایجاد می‫‌شود و گاز تقویت خواهد شد.

رئیس امور مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان گلستان نیز در گفت‫‌وگو با خبرنگاران با اشاره به حذف قبوض کاغذی شرکت گاز اظهار کرد: شرکت گاز استان گلستان درصدد است اکثر خدمات به مردم الکترونیک شود اما در برخی موراد زمینه‫‌های الکترونیکی شدن فراهم نیست.

رحمت محمد شفیع ادامه داد: در رابطه با قبوض طرحی را داریم که صدور آنی قبض است و با مراجعه کنتورخوان به درب منازل صدور قبض صورت می‌‫گیرد؛ این طرح در حال حاضر به صورت پایلوت اجرا می‌‫شود و در آینده به صورت فراگیر اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در آپارتمان‫‌ها یک اشتراک برای چند نفر است برای مسائل پرداخت و قانونی مشکلی پیش می‫‌آید لذا امکان حذف قبض وجود ندارد که با فراهم شدن شرایط این مهم انجام می‫‌شود.

انتهای پیام/83018

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول