جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷

ورزشی  /  رزمی

نتایج مسابقات مجازی ووشو اعلام شد

نتایج مسابقات مجازی ووشو که در سه بخش ساندا، تالو و آمادگی جسمانی برگزار شده بود، اعلام شد.

نتایج مسابقات مجازی ووشو اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از 700 نفر و ارسال بیش از 3 هزار دقیقه فیلم برگزار شد.

پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند:
* آمادگی جسمانی آقایان
- رده سنی نونهالان
1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی
2- علی نصیری از آذربایجان شرقی
3- عطا نصیری از آذربایجان شرقی

- رده سنی نوجوانان
1- امیرعلی کامیابی از تهران
2- شروین علیجانی از لرستان
3- علی ولی‌زاده از آذربایجان شرقی

- رده سنی جوانان
1- رضا فلاحی از البرز

- رده سنی بزرگسالان
1- ناصر اسلامی از تهران
2- ایمان برزگر از خراسان جنوبی
3- مظفر کاویان‌پور از مازندران

* آمادگی جسمانی بانوان
- رده سنی نونهالان

1- نیوشا حق‌زاده اشلق کندی از البرز
2- آوا حسن‌علی‌زاده از تهران
3- هلیا حرفتی از تهران

- رده سنی نوجوانان
1- پانی کلبادی از مازندران
2- آیلار قنبری سروینه باغی از مازندران
3- نازنین نرگس رئیسیان از مازندران

- رده سنی جوانان
1- فاطمه کیانی از هرمزگان
2- ریحانه جهانی از تهران
3- زینب دشت‌آبادی از یزد

- رده سنی بزرگسالان
1- سوگند سینکایی چتن از مازندران
2- ساناز چراغی از تهران
3- پریسا عزیزی از البرز

* تالو بزرگسالان آقایان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- فاتح حیدریان از کردستان
2- پوریا قربان‌پور از تهران
3- میر مهدی آنامقی از آذربایجان غربی

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- مصطفی حسن‌زاده از فارس
2- محمدعلی مجیری از اصفهان
3- مهدی خانی از اصفهان

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)
1- مهدی اخلاق عالی از فارس
2- ناصر اسلامی از تهران
3- رامیار احمدپور از آذربایجان غربی

* تالو بزرگسالان بانوان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- مهسا سادات سجادی از اصفهان
2- زهرا جلیلی پرنی از البرز
3- نرگس عسگری از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)
1- منیره پناهی از اصفهان
2- نوشین محمدپور از آذربایجان غربی
3- عاطفه کمالی روستا از البرز

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)
1- مریم طاهری از آذربایجان شرقی
2- ماه‌نوش سادات موسوی از تهران
3- آلا عسگری‌فر از خوزستان

* تالوی جوانان آقایان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- حسین قبله‌نما مقدم از گیلان
2- پارسا بهرام‌زاده از البرز
3- بردیا شیخ بهایی از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- شاهین بنی طالبی از اصفهان
2- امیرمهدی پرنده از اصفهان
3- بنیامین تنی از هرمزگان

* تالوی جوانان بانوان
- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- حنانه میرزایی از البرز
2- حانیه گلشن از اصفهان
3- الینا صالح نمدی از آذربایجان غربی

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)
1- هانیه احمدی از چهارمحال و بختیاری
2- زهرا چهری از کرمانشاه
3- سحر منوچهرآبادی از کرمانشاه

* تالوی نوجوانان آقایان
- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)
1- امیرعلی فتحیان دستگردی از اصفهان
2- محمدپارسا مددی از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)
1- پویا حاتمی از اصفهان
2- امیرحسین باقرزاده از هرمزگان
3- محمدصالح عظیمی دستگردی از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- یونس خدایی از اصفهان
2- امیرعلی میلابی از تهران
3- عرفان زارعی از اصفهان

* تالوی نوجوانان بانوان
- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)
1- نرجس ابراهیمی از تهران
2- نوا معینی‌فرد از مازندران
3- زهرا نظری از آذربایجان شرقی

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)
1- ترنم صادقی از اصفهان
2- نگار احمدی از اصفهان
3- فاطمه کریمی دهکردی از چهارمحال و بختیاری

* تالوی نونهالان آقایان
- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)
1- محمدهادی دهقانی از اصفهان
2- محمدرضا غرقابی از تهران

- بسته دوم( چانگ چوان-چیانگ شو)
1- ماهان مختارزادگان از اصفهان
2- محمدحسن حجی‌زاده از خراسان رضوی

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)
1- امیررضا طاهری از اصفهان
2- عرفان رحمت پناه از اصفهان
3- علی نصیری از آذربایجان شرقی

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)
1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی
2- سامیار صادقی از اصفهان
3- آریا قربانی از چهارمحال و بختیاری

* تالوی نونهالان  بانوان
- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)
1- ساره حسی مقدم از اصفهان
2- نیوشا حق‌زاده از البرز
3- هلنا متینی از تهران

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)
1- آنیسا کریمی‌زاد از البرز
2- ستایش احمدی‌پور از چهارمحال و بختیاری
3- سارا اکرامی از خراسان رضوی

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)
1- کیمیا کیوانی از اصفهان
2- پریا کریمی از تهران
3- آنا محمدشریفی از اصفهان

* ساندای آقایان
- رده سنی نوجوانان
1- ارشیا مردانی ریلمه از لرستان
2- شروین علیجانی از لرستان
3- علیرضا عزیزی از لرستان

- رده سنی جوانان
1- محمدعلی ایدی‌زاده از ایلام
2- کیان حصاری از خراسان رضوی
3- محمد توانا از خراسان رضوی

- رده سنی بزرگسالان
1- مظفر کاویان‌پور از مازندران
2- جواد قزلسوفلو از گلستان
3- پوریا حجازی از آذربایجان غربی

* ساندای بانوان
- رده سنی نونهالان
1- فاطمه جعفری از فارس
2- ریحانه قاسمی از البرز
3- حنانه میرزایی از البرز

- رده سنی نوجوانان
1- مائده رادمند از تهران
2- منا مرتضوی از مازندران
3- فاطمه کریمی زارچی از یزد

- رده سنی جوانان
1- ریحانه جهانی از تهران
2- فاطمه کیانی از هرمزگان
3- زهرا مهدی ویرانی از خراسان رضوی

- رده سنی بزرگسالان
1- ثریا حاجت اردجانی از گیلان
2- سیده نسیبه میرشهیدی بلالمی از گیلان
3- زینب خادمی از لرستان

 انتهای پیام/

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول