يکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹

سیاسی  /  تشکل های دانشگاهی

امت اسلامی باید تفکر سردار سلیمانی را در جوانان و مردمان خود گسترش دهند

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران اعلام کردند: تمام امت اسلامی باید تفکر شهید سلیمانی را در جوانان و مردمان خود گسترش دهند تا دیگر مستکبرین جهان اجازه جسارت کردن به ما نداشته باشند.

امت اسلامی باید تفکر سردار سلیمانی را در جوانان و مردمان خود گسترش دهند

به گزارش حوزه دانشگاهی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه های شاهد، تهران، علوم و تحقیقات، امام صادق(ع)، شهید بهشتی، صنعتی شریف و علم و صنعت طی بیانیه‌ای به زبان های فارسی و عربی به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و برگزاری همایش « آشنایان آسمان» اعلام کردند: بر امت اسلامی واجب است که سلیمانی پرور باشد و تمام امت اسلامی باید تفکر سلیمانی را در جوانان و مردمان خود گسترش دهد تا دیگر مستکبرین جهان اجازه جسارت کردن به ما نداشته باشند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله قاصم الجبارین 

 یکسال از  فقدان سرباز وطن و امت اسلامی و دیگر یارانش گذشت و هنوز  این داغ فراق بر تمامی ملت ایران و امت اسلامی  تازه است . در این یک سال ملت ایران گاه با سخنانشان و گاه با تبسم و گریه هایشان، با آنها سخن گفتند و در برابر او و دیگر یارانش ،شب و روز بر روح آنها  درود فرستادند در برابر ایثار و اخلاص آنها سر تعظیم فرود آوردند.

ای جوانان سرزمین و ای جوانان  امت اسلامی، بدانید اگر شهید حاج قاسم سلیمانی را فقط به عنوان یک شخص نگاه کردید، همه به خود و هم به شهید  سر افراز ویارانش جفا کرده اید!

شهید سلیمانی و ابو مهدی المهندس و دیگر یارانشان  یک مکتب هستند، مکتبی الهی و انسان ساز.

ای جوانان دانشجو و نخبه ایران و امت اسلامی، بدانید امروز شما به عنوان افسران جنگ نرم، اگر در مکتب سلیمانی به ظهور و بلوغ برسید، با ولایت پذیریتان عالم را برای آمدن موعود آماده  می کنید و با اخلاصتان کارهای عظیم و درخشانی برای مظلومان عالم انجام می دهید.

تاسی به این  مکتب ما را در چشمان مظلومان عزیز می دارد و در چشمان ظالمان ، مکر و خشم  آن ها را پدید می آورد و ما  همچون خاری در چشمان مستکبران خواهیم شد.

امید است که همه جوانان در این راه حق ثابت قدم بمانند ، راهی که ما را در اطاعت از دستورات الهی ، امامان معصوم ودیگر بندگان مخلص خدا چون حضرت امام خامنه ای دعوت می کند. 

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمونه کامل تربیت شده مکتب انقلاب و امام (ره) بودند. که مردمی بودن و اخلاص و روحیه کار جهادی در کسوت یک مسئول از نشانه های بارز این مکتب و تربیت یافتگان امام (ره) بزرگوار ما است.

امروز  برتمامی مسئولین واحب است که راه سلیمانی را اسوه و نصب العین خود قرار دهند. خدمت برای خدا و به خلق خدا جایگزین نگاه های مادی  و منصب های دنیوی شود که  این زینت ها  بسیار زود گذر و فانی هستند . روزی همه منصب ها خواهند رفت اما چیزی که می ماند، نوع خدمت شما برای  خدا و به خلق خداست.

 ای خادمین ملت، این را در ذهن خود هک کنید که هیچ رنگ و بویی بالاتر و بهتر رنگ و بوی الهی نیست و خود را  دربند رنگ های جناحی و سیاسی که شما را از اصل دور می کند قرار ندهید.
 ای امت اسلامی بدانید که امروز دشمن خبیث اسلام و شیطان بزرگ دست به هر کاری خواهند زد تا تفرقه و نفاق بین امت اسلامی به وجود بیاورند ،آنها می خواهند امت اسلامی را به زانو در بیاورند و امت اسلامی هیچ راهی جز وحدت به معنای واقعی کلمه ندارند. وحدت نیاز امت اسلامی ، بیش از هر زمانی است. 

ای امت اسلامی آگاه و هوشیار باشید ، امروز متاسفانه بعضی از سردمداران کشورهای اسلامی با بی بصیرتی و ترس از دشمن و تکیه نکردن به وعده های الهی  و مردم خود، راه را برای دشمنان هموار کرده اند و این شما مردم کشور های اسلامی ،باید نگذارید که چنین  ذلتی رخ دهد.

 بر امت اسلامی واجب است  که سلیمانی پرور باشد و تمام امت اسلامی باید تفکر سلیمانی را در جوانان و مرمان خود گسترش دهد تا دیگر مستکبرین جهان اجازه ی جسارت کردن به ما نداشته باشند.

و به امید آن روزی که با رویش سلیمانی ها در جهان ظلم و جور  به صلح و آرامش رسیم و زمینه را برای روز ظهور یگانه منجی صلح و عدالت  مهیا کنیم.

درآخر اعلام می کنیم که جوانان و مرمان سرزمین مان و امت اسلامی تا روز انتقام، علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی که شیاطین زمان هستند ،اقدام خواهند کرد و آرام نخواهند گرفت و همه جوانان با بصیرت خود ،گوش به فرمان  فرمانده خود  مقام معظم رهبری هستند و آمریکا بداند  با لطف الهی خروج آنها از منطقه بسیار نزدیک است و ان شاءالله ما آن روز را که شما محقرانه از منطقه اخراج شدید را می بینیم چرا که این وعده الهی است و وعده ی الهی بدون شک محقق خواهد شد. 

والسلام علی من اتبع الهدی

انتهای پیام/

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول