يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳

نامشخص

راهنمای خرید لوستر ارزان

شاید این سوال اکثر افراد باشد که آیا می شود با هزینه کمی یک لوستر زیبا و با کیفیت را خریداری کرد ؟ یا بهتر است با بوجه کم به سراغ چه مدل لوستر هایی برویم ؟ و یا لوستر ارزان و با کیفیت را از کجا بخریم ؟

راهنمای خرید لوستر ارزان

امروز می خواهیم در این مقاله با هم بررسی کنیم که آیا می شود با یک بوجه کم یک لوستر با کیفیت و زیبا را خریداریم کنیم با ما همراه باشید .

همان طور که همه ی ما می دانیم در گذشته لوستر ها جزو محصولات لوکس به حساب می آمده اند و در خانه های قشر مرفه جامعه می توانستید این محصول تزیینی را ببینید ولی رفته رفته با گسترش صنعت تولید لوستر و تولید انواع مختلف لوستر با شکل ها و قیمت های مختلف این محصول پایش به خانه ی اکثر افراد جامعه باز شده است . لوسترها علاوه بر این که یک محصول تزیینی به حساب می آیند یک منبع نور نیز هستند و می دانیم برای هر دکوراسیون نور در نظر گرفته شده برای آن حرف اول را می زند . چرا که اگر برای طراحی دکوراسیون یک محیط تلاش های زیادی شده باشد ولی آن محیط نور کافی نداشته باشد نه زیبابی و نه هزینه های پولی و وقتی که صرف ان محیط شده است به چشم نمی آید .

پس یکی از نکاتی که قبل از خرید یک لوستر باید به آن توجه کنید علاوه بر داشتن یک قیمت مناسب و معقول این است که آن لوستر مناسب محیط شما باشد . منظور از تناسب لوستر این است که لوستر انتخابی باید دارای هارمونی های لازم با دکوراسیون محیط باشد برای مثال نمی توان یک لوستر مدرن را در یک دکوراسیون کلاسیک به کار برد و از همه مهم تر اندازه لوستر است برای مثال بهتر است قبل از خرید اندازه لوستر خود را مشخص کنید برای مشخص کردن اندازه لوستر باید چند پارامتر را اندازه گیری کنید یکی از این پارامتر ها ارتفاع مناسب لوستر برای محیط شما است که می توانید با مراجعه به مقالات قبلی که در این وب سایت در زمینه انتخاب لوستر مناسب ارایه شده است این پارامتر را محاسبه کنید و دیگرین معیار قابل سنجش این است که ارتفاع سقف خود را در نظر بگیرید البته این دو معیار یکی هستند ولی بسیار اهمیت دارند چرا که بسیار دیده شده است که افراد بدون توجه به ارتفاع لوستر انتخابی و ارتفاع سقف لوستری خریداری کرده اند و بعد از نصب لوستر نه تنها آن لوستر به محیط زیبایی نداده است بلکه از معیار های زیبایی محیط نیز کاسته است .

نکته بعدی که باید به هنگام خرید یک لوستر مناسب به آن توجه شود این است که ابتدا از جنس لوستر اطمینان حاصل کنید برای مثال بسیار دیده شده است که برخی خریداران به علت نداشتن آگاهی لازم در این زمینه  اعتمادشان به فروشنده مورد سواستفاده قرار گرفته شده است . شما بهتر است قبل از خرید با تفاوت های موجود در جنس های رایج لوسترهای موجود در بازار آشنا شوید برای مثال تفاوت های جنس برنز و برنج و آلومینیوم و حتی کریستال های به کار رفته در لوستر ها . شما می توانید برای بدست آوردن این آگاهی به مقاله موجود دراین وب سایت که در زمینه شناخت جنس فلز برنج و برنز و تفاوت های موجود در آن است مراجعه کنید .

از اهمیت نوع فروشگاهی که از آن لوستر را خریداری می کنید غافل نشوید بهتر است شما از فروشگاه یا کمپانی لوستر خود را خریداری کنید که از صحت گفته های فروشندگان آن اطمینان داشته باشید و فروشگاه مد نظرتان دارای خدمات پس از فروش باشد . ما به شما برای خرید یک لوستر زیبا به همراه قیمت های مناسب و باورنکردنی ، وب سایت دکورشاپ را معرفی می کنیم . این فروشگاه درگاه فروش اینترنتی کمپانی لوستر سازی چشمه ی نور می باشد و کلی محصولات موجود در این فروشگاه داری خدمات پس از فروش می باشد و در هر شرایطی محصولی که از این فروشگاه خریداری شده قابل مرجوع می باشد و همه ی محصولات موجود دارای گارانتی یک ساله می باشد و همچنین ارسال کلی محصولات رایگان می باشد . در ادامه می خواهیم با نمونه ای از لوسترهای ارزان ولی با کیفیت این فروشگاه آشنا شویم . قبل از هرچیز لازم به ذکر است که محصولاتی که در زیر به بررسی آن می پردازیم گوشه ای از هزاران مخصول این فروشگاه اینترنتی است شما می توانید محصولات بیشتر را در وب سایت فروش این فروشگاه مشاهده کنید .

لوستر فوق از دسته لوستر های مدرن چشمه نور می باشدکه بسیار مناسب فضاهایی با دکوراسیون مدرن و مینیمال می باشد . این   لوستر قابلیت جابه جایی حلقه های موجود در آن را دارد و ارتفاع این لوستر به ارتفاع مورد نظر شما قابل تغییر می باشد . شما می توانید این لوستر با قیمت حدودی یک میلیون و خرده ای از وب سایت دکورشاپ خریداری نمایید .

 

اگر شما داری یک فضا با دکوراسیون کلاسیک هستید این لوستر به زیبای تمامی المان های مورد نیاز بر ای یک دکوراسیون کلاسیک را دارا می باشد . برای مثال دکوراسیون کلاسیک براساس درخشش و اصالت و برق زدن پایه ریزی شده است . این لوستر نیز دارای کریستال هایی با جنسی مرغوب می باشد که با روشن شدن چراع ها همانند یک الماس نور را منعکس کرده و محیط شما کاملا رویایی و زیبا می کند . این تایپ  لوستر دارای سایز های مختلف است و در تعداد شعله های متنوعی در وب سایت موجو می باشد و همچنین داری رنگ  سیلور نیز می باشد شما این لوستر را با تعداد شعله ی ۵ تایی می توانید با قیمت حدودی یک میلیون و پانصد تومن می توانید خریداری کنید .

اگر به طرح های مدرن علاقه دارید و دوست دارید از لوستر خود به عنوان یک وسیله ی دکوراتیو استفاده کنید . این تیپ لوسترها بسیار مناسب سلیقه ی شما می باشد . لوسترهای دکوراتیو درزمان خاموشی نیز زیبایی زیادی به فضای شما می دهند . درطراحی این لوستر از طرح آینه استفاده شده است که به خوبی نور را منعکس کرده و شکوه خیره کننده ای به سالن شما می دهد. این مدل کمپانی چشمه نور که در سایت فروشگاه موجود می باشد قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و درسایز های بزرگ تر برای متراژ های بیشتر نیز موجود می باشد .شما می توانید این کار را در سایز کوچک به قیمت حدودی یک میلیون تومن و در سایز بزرگ تر درقیمت حدودی یک میلیون سیصد تومن خریداری نمایید .بایدگفت شما برای اطلاع بیشتر از قیمت ها بهتراست به سایت فروشگاه مراجعه کنید چرا که هر روزه تخفیف های شگفت انگیزی برای محصولات خود در نظر می گیرند و شما می توانید در صورت داشتن تخفیف محصول خود را با قیمتی مناسب تر تهیه نمایید .

اگر به کار های چوبی علاقه دارید و برای سالن خود ، راهرو و یا حتی آلاچیق و فضای باز خود به یک لوستر چوبی که دارای مرغوبیت نیز باشد احتیاج داریداین لوستر پنج شعله ی چشمه ی نور بسیار مناسب می باشد این کار دارای قیمت باور نکردنی 800 هزار تومن می باشد .

لوستر فوق که به جنس دایکاست می باشد و در دسته ی لوسترهای لهستانی طبقه بندی می شود بسیار مناسب فضاهایی با دکوراسیون مدرن و حتی کلاسیک است . این لوستر ۶ شعله می باشد و در وب سایت دکورشاپ این طرح لوستر با تعداد شعله ی بیشتر نیز موجود می باشد شما می توانید این لوستر با قیمتی باورنکردنی یک میلیون و صد و هشت هزار تومن از وب سایت دکورشاپ خریداری نمایید و از زیبایی آن لذت ببرید .

لوستر سه شعله فوق بسیار مناسب فضای آشپزخانه ، اتاق خواب ها ، راهرو و درب ورودی می باشد شما می توانید این محصول را با قیمت 453 هزارتومن از روی وب سایت دکورشاپ خرید نمایید.

 

اگر به دنبال یک لوستر مناسب برای فضای راهرو ، آشپزخانه، اتاق خواب و یا حتی فضای سالنی با متراژ کم می گردید که قیمت مناسبی هم داشته باشد ما این لوستر را به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید آن را با حدودی ۹۰۰ تومان از وب سایت دکور شاپ خریداری کنید .

شما می توانید با مراجعه به وب سایت دکورشاپ و با سرچ تایپ لوستر مورد نظر و قرار دادن فیلتر سایت برروی ارزان ترین ها هزاران لوستر با قیمت مناسب و اقتصادی این مجموعه را مشاهده کردهو در صورت پسند سفارش دهید .

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول