اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر

ویژه نامه ها  /  بازار

چرا بازسازی دکوراسیون اداری از اهمیت برخوردار می باشد؟

گفته می شود که بیشتر مردم دفتر خود را خانه دوم خود می نامند زیرا روزانه قسمت زیادی از وقت خود را در آنجا می گذرانند.

چرا بازسازی دکوراسیون اداری از اهمیت برخوردار می باشد؟

از آنجا که دفتر کار چنین مکان مهمی است، توجه به طراحی آن بسیار مهم، اساسی و حیاتی می باشد. این امر به کارمندان کمک میکند تا آنها بتوانند بهترین خود را در محیط کار ارائه دهند.

در این مقاله با موضوع بازسازی دکوراسیون اداری مدرن و جذاب با شما همراهیم.

تحقیقات متعددی گواه این مطلب هستند که همواره ارتباطی قوی بین طراحی دفتر کار، بهره وری کارکنان، تعامل میان آنها و همچنین خط مشی شرکت وجود دارد.

 اخیراً، تحقیقات شورای جهانی ساختمان سبز نشان داده که شواهد زیادی وجود دارد که نشان میدهد طراحی دفتر به طور قابل توجهی بر سلامت، بهره وری و رفاه کارکنان تاثیر می گذارد.

در این مطالعات آمده که تمام جنبه های مرتبط با دیزاین دفتر کار از نور طبیعی گرفته تا ارگونومی چیدمان مبلمان همگی باعث افزایش بهره وری می شوند.

به عنوان مثال جالب است بدانیم که غول های بزرگ فناوری مانند گوگل و فیس بوک به اهمیت محیط کار و بازسازی دکوراسیون اداری پی برده اند، بنابراین تلاش کردند تا دفاترشان را بر اساس فرهنگی که قصد جا اندازی آن را دارند بازسازی کنند.

بازسازی دکوراسیون اداری تنها یک گزینه نیست. بلکه یک امر مهم و حیاتی می باشد

از اینرو بازسازی دکوراسیون اداری تنها یک گزینه نیست. بلکه یک امر مهم و حیاتی می باشد که بایستی در میان گزینه ها در اولویت انجام قرار بگیرد. لذا در ارتباط با ایجاد مساعد ترین محیط برای کارمندانتان ما بهترین نکات را از طراحان داخلی خود گردآوری کرده ایم تا به شما بگوییم که برای بازسازی دفتر باید مراقب چه باشیم و چه کارهایی را باید انجام دهیم.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با گروه طراحی و ساخت ndk در ارتباط باشید.

 شما به منظور طراحی، اجرا و کسب اطلاع در ارتباط با قیمت دکوراسیون اداری، طراحی محیط اداری، دکوراسیون اتاق اداری،  دکوراسیون اداری اتاق مدیریت، دکوراسیون اداری فضای اشتراکی کار، دکوراسیون اداری دفتر وکالت، دکوراسیون اداری شیک، دکوراسیون اتاق کار اداری و ... میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 09122775966 ،09122375842 تماس حاصل نمایید.

در ارتباط با نکات لازم است به شما بگوییم که یکی از نکات مهم ولی همیشه نادیده گرفته شده در اینباره، پرسیدن نظر کارمندان می باشد. لذا توصیه می شود که قبل از شروع بازسازی نظرات کارکنان خود را جمع آوری کرده و آنها را در ارتباط با اجرای این امر مهم شرکت دهید. تحقیقات نشان داده است که وقتی به کارمندان اختیاراتی داده می شود تا تصمیم بگیرند که در کجا و چگونه کار کنند، آنها احساس رضایت بیشتری می کنند. کارمندان شادتر نیز یعنی افزایش بهره وری.

به عنوان یک دلیل دیگر نیز ثابت شده که پرس و جو از کارمندان زودتر شما را به مقصود می رساند چرا که کارمندان بهتر میدانند چه نوع چیدمانی زودتر و بهتر نیازهای آنها را برآورده می سازد.

شرکت بزرگ CISCO یک نمونه ی خوب برای مثال زدن در اینباره محسوب می شود. چرا که قبل از بازسازی دکوراسیون، مدیریت CISCO فکر می کرد که کارمندان برای اهداف کاری به اتاق های همگانی مانند اتاق جلسه احتیاج بیشتری دارند. در حالی که این خلاف واقع بود. بیشتر کارمندان، در بیشتر اوقات به دلیل شرکت در جلسات و میتینگ ها از میزهای شخصی خود دور بودند. برای حل این مساله، آنها یک حالت ادغام شده برای رسیدن به فضای کاری مشترک را در شرکت به وجود آوردند. این چنین هم کارمندان به میزهای خود دسترسی بیشتری داشتند و هم می توانستند راحت تر در فضای میتینگ حاضر شوند. این امر همچنین باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های CISCO شد.

در ارتباط با بازسازی دکوراسیون اداری لازم است نیازهای خودتان را بشناسید

در اینباره یادتان باشد که اگر نیازهای خود را نشناسید نمی توانید برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. از اینرو شناخت نیازها در ارتباط با برنامه ریزی برای فضا در اولویت قرار میگیرد. شما باید نیازهای خود مانند تعداد اتاق برای جلسات و تعداد افرادی که برای ملاقات با آنها برنامه ریزی می کنید و... را بشناسید تا طراح داخلی بتواند بر اساس نیاز شما برنامه ریزی فضایی را انجام دهد. یادتان باشد که حتما از کارمندانتان در زمینه ی بازسازی دکوراسیون اداری کمک بگیرید.

گام بعدی این است که بر اساس مقدار فضای موجود، چالش های احتمالی که ممکن است در هنگام نوسازی با آنها روبرو شوید را کشف کنید. میزان فضایی که در حال بازسازی آن هستید و همچنین نیازهای خاص شما، هزینه بازسازی را تعیین می کنند.

طراحان داخلی، تخمین می زنند که یک شرکت کوچک و متوسط  که تازه کار خود را شروع کرده است، با فضایی بین 1000 تا 2000 فوت مربع  تقریبا به 10000 دلار بودجه برای بازسازی سریع و اساسی نیاز دارد.

برای برآورد دقیق بودجه و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بازسازی دکوراسیون اداری و دیزاین اداری میتوانید از مشاوران ما کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های 09122775966 ،09122375842 تماس حاصل نمایید. 

یکی دیگر از نکات مهم اما مورد غفلت، در ارتباط با نوسازی، چگونگی استفاده بهینه از انرژی است. دلیل خوبی هم برای این کار وجود دارد. وقتی بهینه می شوید می توانید از پس انداز کردن لذت ببرید. همچنین خوشحال تر خواهید بود چون به نفع سیاره ی زمین یک کار مفید انجام داده اید. از اینرو بازسازی دکوراسیون اداری میتواند بسیار به صرفه و رضایت بخش باشد.

در بیشتر دفاتر اداری، تهویه مطبوع بیشترین انرژی را مصرف می کند. در حالی که طراحان پیشنهاد می کنند که از یک دفتر با معماری باز استفاده کنید. چرا که چنین دفتری می تواند مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش دهد. وقتی شما کارمندانی دارید که هر کدام در یک اتاق کار می کنند مسلما به تهویه های جداگانه ای نیاز خواهید داشت. در حالی که اگر دیوارها را بردارید و به جای آن از پارتیشن های کوتاه استفاده کنید می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و اینچنین خوشحال تر باشید که به نفع زمین یک کار مثبت انجام داده اید.

بازسازی دکوراسیون اداری سخت نیست، کافی است کمی اقتصادی فکر کرده و از مشاورین امر کمک بگیرید

همچنین روشنایی، عنصر دیگری است که می توانید در ارتباط با آن صرفه جویی کنید. شما می توانید از چراغ های LED استفاده کنید که هم روشنایی بیشتری دارند و هم میزان مصرف انرژی آنها کمتر است. بازسازی دکوراسیون اداری سخت نیست، کافی است کمی اقتصادی فکر کرده و از مشاورین امر کمک بگیرید.

یکی دیگر از مهمترین نکات در ارتباط با بازسازی به برنامه ریزی مربوط میشود. لذا بسته به هدف از بازسازی ، زمان مورد نیاز نیز متفاوت خواهد بود و این بر عملکرد دفتر و کارمندان شما تاثیر می گذارد.

از اینرو برای بازسازی در مقیاس کوچک بایستی منطقه به منطقه را نوسازی کنید تا از ایجاد اختلال در روتین اداری جلوگیری شود. همچنین برای بازسازی های گسترده ای که زمان قابل توجهی به طول می انجامد،  ممکن است لازم باشد یک مکان موقت را اجاره کنید یا به کارمندان اجازه دهید برای مدتی از خانه کار کنند. البته متاسفانه ممکن است بستن دفتر کار برای اکثر مشاغل قابل اجرا نباشد بنابراین ممکن است لازم باشد به فکر گزینه های دیگری مانند بازسازی در آخر هفته یا تعطیلات باشید تا اختلال را به حداقل برسانید.

از دیگر نکات مهمی که لازم است در ارتباط با آن بیشتر فکر شود جنبه ی هویتی و شخصیت محیط اداری می باشد. بدین وسیله سعی کنید در بازسازی به فکر نشان دادن المان ها یا هر آنچیزی که محیط شما را تعریف میکند باشید. چرا که وقتی شخصی وارد دفتر کار شما می شود. اولین چیزی که توجه او را به خود جلب میکند طراحی است. این جنبه نه تنها توجه افراد که حتی توجه شرکت ها را معطوف به خود خواهد کرد. لذا شرکت ها مشتاقند هویت شرکتی خود را از طریق طراحی داخلی به نمایش بگذارند. و این مورد مهم از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال شرکت های مرتبط با فناوری به طراحی های آینده نگرانه نیاز دارند در حالی که شرکت های خلاقیت محور به طرح هایی با احساس هنری نیازمندند.

یادتان باشد که بازسازی دکوراسیون اداری پروسه ای جالب و معمولا موفقیت آمیز است. اما این موفقیت حاصل نمیشود مگر اینکه از یک شخص کاربلد در همین زمینه کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دکوراسیون اداری میتوانید با گروه طراحی و ساخت ndk در ارتباط باشید.

 شما به منظور طراحی و اجرای دکوراسیون اداری کلاسیک،دکوراسیون اداری لاکچری، دکوراسیون اداری مدرن،

دکوراسیون اداری ارزان، دکوراسیون اداری سفید، و دکوراسیون داخلی منزل میتوانید با مشاورین NDK در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09122775966 ،09122375842 تماس حاصل نمایید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول