اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر

اجتماعی  /  مسئولیت های اجتماعی

آمادگی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی برای کمک به مدیریت شهری تهران

دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران آمادگی این جبهه را برای نقش آفرینی در به میدان آوردن همشهریان به ویژه جوانان مومن، انقلابی و کارآمد جهت ایفای نقش در یاری رساندن به مدیریت شهری اعلام کرد.

آمادگی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی برای کمک به مدیریت شهری تهران

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس، حمیدرضادانایی، دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران در یادداشتی خطاب به منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران که در اختیار این خبرگزاری قرار داده، بیان داشت: نقش آفرینی مردم عزیز کشورمان برای تحقق مردم سالاری دینی که امروز مصداق بارز آن، شرکت در انتخابات بوده، همواره راهگشای بسیاری از مسائل سخت و پیچیده فرهنگی، اجتماعی ،سیاسی ،اقتصادی و...است.

این حضور از یک سو امید دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را به یاس و ناامیدی مبدل کرده، همواره آنان را با سرخوردگی و اضطراب مواجه نموده وبه زنده بودن انقلاب و حرکت آن در مسیر اهداف ترسیم شده معترف کرده است. 

از سوی دیگر نهال انقلاب نوپای اسلامی را تبدیل به شجره طیبه‌ای نموده که مایه ی امید و دلخوشی مستضعفان عالم است.

از این جهت انتخابات شورای اسلامی شهر نیز که با سرنوشت عمران، پیشرفت و آبادانی شهرها عجین شده، از اهمیت بالایی برخوردار است و برگزیده شدن شما خواهران و برادران ارجمند در کلانشهر تهران به عنوان نمایندگان شورای اسلامی پایتخت حکومت اسلامی،گویای نقش موثر و تکلیف سنگین آن حضرات است.

منتخبین ارجمند ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تهران؛حال که شهروندان عزیز تهرانی با بررسی کارنامه و برنامه‌های شما، افرادی صالح و پرتلاش را برای اداره ی شهر خود برگزیده‌اند، 

توقع دارند که با استفاده از گفتمان مردم محوری و ترویج ادبیات "حل مسایل  مردم با مشارکت  خود مردم"، ظرفیت‌های حلقه‌های میانیِ فعال و خودجوش و انقلابی را برای تسریع در رسیدن به اهداف بلند تمدن اسلامی به‌کار گیرید و راهبردهای موثر محله محوری را برای حل مسائل شهر تهران مورد توجه قراردهید.

از این رو جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی تهران نیز که کارنامه درخشان اثرگذاری آن دربه میدان آوردن نیروهای آتش به اختیار و خودجوش مردمی در خصوص مهار ویروس منحوس کرونا به تایید مسئولین کشوری، لشگری و فرماندهی ستاد کرونای تهران رسیده و در مناطق و محلات این کلانشهر، دارای شبکه منسجم، جهادی، دغدغه‌مند و واقعی محله محوری است،ضمن تبریک به شما سروران گرامی مراتب آمادگی خود را برای نقش آفرینی در به میدان آوردن همشهریان گرامی به ویژه جوانان مومن، انقلابی و کارآمد جهت ایفای نقش در یاری رساندن به مدیریت شهری، آمادگی خود را اعلام می‌دارد و از خداوند متعال پیروزی، سربلندی و توفیقات روزافزون شما را مسئلت دارد.

انتهای پیام/

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول