اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی

ورزشی  /  سایر حوزه ها

یک دوتابعیتی در فدراسیون بدنسازی چه می کند؟

حضور یک فرد دوتابعیتی در فدراسیون بدنسازی که گذشته قابل انتقادی نیز دارد، شائبه هایی را به وجود آورده است.

یک دوتابعیتی در فدراسیون بدنسازی چه می کند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی تبریزی قهرمان سابق پرورش اندام که خیلی از عناوین خود را در دوران قهرمانی با پرچم قطر به دست آورد که در همان دوره نیز انتقادات فراوانی را نیز در پی داشت، هم اکنون عضو هیات رئیسه فدراسیون بدنسازی است، اما در هیچ کدام از جلسات حضور ندارد. دلیل این اتفاق هم مشخص است چون وی در آمریکا اقامت دارد و قصد دارد از راه دور مدیریت کند و همچنان در عرصه باشد.

اخیرا نامه انتقادی او خطاب به رئیس فدراسیون بدنسازی در انتقاد از مدیر تیم های ملی منتشر شده که بررسی موارد مطرح شده در آن برعهده کارشناسان و نیازمند فرصتی دیگرست، اما سوال اینجاست که چطور یک فرد قصد دارد از آن سوی دنیا، در فدراسیونی که همه ورزشکاران، عوامل و مخاطبانش در ایران هستند، مدیریت کند؟ اساسا چرا باید یک فرد دوتابعیتی در هیات رئیسه حضور یافته و البته بخش عمده ای را نیز غایب باشد. با توجه به منع اشتغال دوتابعیتی ها، چرا فدراسیون در این باره سکوت کرده است؟ آیا شخصی که حتی حاضر نیست در کشورمان اقامت داشته باشد و در آن سوی مرزهاست، صلاحیت اشغال سمت ها را دارد؟

حکم عضویت تبریزی در هیات رئیسه فدراسیون بدنسازی مربوط به دوران مدیریت ناصر پورعلی‌فرد بوده، اما به نظر می‌رسد در دوران سرپرستی امیری خراسانی و ریاست نصیرزاده هم تداوم داشته که جای تعجب دارد. البته وی در هیچ کدام از جلسات این فدراسیون، خبری از علی تبریزی نیست!

با توجه به منع قانونی و غیبت طولانی تبریزی که در ینگه دنیا اقامت دارد، به نظر می رسد بایستی با وسواس بیشتری اقدام کرد و فدراسیون بدنسازی باید فردی را که شرایط قانونی دارد، جایگزین وی کند.

انتهای پیام/

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول