اخبار فارس من افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا فارس نوجوان

اقتصادی  /  بازار

چگونه تحولی در برنامه‌ریزی کنکور خود ایجاد کنیم؟

با افزایش روز‌افزون و پیچیده‌تر شدن سطح علم در دنیا و نیازمندی به نظم بالا برای یادگیری مطالب در دنیای سریع امروز شما نیازمند سامانه آموزشی هستید که بتواند با سرعت بالاتری نظم و کارایی در یادگیری شما را افزایش دهد.

چگونه تحولی در برنامه‌ریزی کنکور خود ایجاد کنیم؟

اکثر قریب به اتفاق دانش‌آموزان در ابتدای شروع مطالعات درسی خود در هر دوره زمانی دچار عدم ثبات در برنامه‌ریزی تحصیلی خود خواهند بود. دانو (دنیای آموزش نوین) تغییر بزرگی در نظم آموزشی و برنامه‌ریزی تحصیلی ایجاد کرده است. که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بحث آموزش یکی ازچالش برانگیزترین نیاز بشریت از ابتدای تاریخ تا به اکنون بوده است. در جهان به خصوص سازمان ملل توجه شگرفی به این نیاز وجود دارد. در ایران نیز به علت اهمیت دانش از گذشته و شدت گرفتن آن در قرن اخیر، نیاز به آموزش از نیازهای مهم خانواده‌های ایرانی است. که برای فرزندان خود مدارس، کتاب‌ها، آزمون‌ها، دبیران عالی، فیلم‌های آموزشی، آنلاین و کلاس خصوصی و .... را در همه ابعاد بررسی می‌کند و از طرفی تعداد کل دانش‌آموزان در سال تحصیلی 1400-1401 به گزارش خبرگزاری تسنیم برابر  15 میلیون و 613 هزار و 546 نفر در مقاطع مختلف گزارش شده است.

 اکثر قریب به اتفاق دانش آموزان (میل به 100 درصد) در ابتدای شروع مطالعات درسی خود در هر دوره زمانی دچار عدم ثبات در برنامه‌ریزی تحصیلی خود خواهند بود. مشکلی که موسسات آموزشی مختلف پاسخی گوناگون و غیرهمگون برای آن دارند. مرکز مشاوره و برنامه‌ریزی هوشمند دانو، شامل مشاورین تراز اول کشور، قدرتمند‌ترین تیم برنامه‌ریزی هوشمند تحصیلی و زندگی، یک تیم مجرب پشتیبانی نرم‌افزاری و کارگروه رتبه‌های برتر آزمون سراسری در رشته‌های مختلف تحصیلی است. که براساس موارد کلاس درس، مدرسه، کتاب‌های درسی، شرایط معدل، کتاب‌های کمک آموزشی، فیلم‌های آموزشی، کلاس کنکور، کلاس آنلاین، کتاب تست، آزمون آزمایشی و آزمون سراسری به شما مشاوره و برنامه‌ریزی کاملا شخصی و هوشمند همراه با هوش مصنوعی می‌دهد.

نرم افزار برنامه‌ریزی هوشمند دانو، با تحلیل بیش از 1,200,000 (یک میلیون و دویصت هزار) پارامتر مختلف به شما برنامه ریزی مختص شما خواهد داد. دانو، با بکارگیری هوشمندترین تکنولوژی های روز دنیا یک هوش مصنوعی ساخته است که برنامه‌ریزی هزاران رتبه برتر را تحلیل کرده است و پارامترهای شخصی شما از کلاس های مدرسه، کتاب‌های درسی،فصول کتاب، درس‌های کتاب، مباحث کتاب، کمک آموزشی، تست، بودجه‌بندی‌های سال‌های اخیر، زمان‌بندی‌های شما، کلاس کنکور، آنلاین، فیلم آموزشی، آزمون آزمایشی، هدف از آزمون سراسری، ویژگی‌های شخصیتی، مطالعاتی، شرایط مالی، شرایط خانوادگی، تحلیل رفتار و ... شما به صورت هوشمند تحلیل می‌کند و به شما برنامه‌ای منظم متناسب با هدف شما ارائه می‌دهد. دانو اولین نیاز هر شخص برای شروع تحصیل را پاسخ می‌دهد و آن نیاز به برنامه‌ریزی با حداقل امکانات آموزشی است.

نرم‌افزار برنامه‌ریزی دانو به دانش آموز منظم بودن واقعی را یاد می‌دهد و می‌دانند با همه دارایی‌های آموزشی خود چگونه رفتار کند و توانایی مدیریت زمان خواهد داشت و در کنار تحصیل ایده‌آل همراه با نمره عالی می‌تواند با زمان‌های باقی مانده در روز به استعدادهای دیگر خود برسد. دانو با هدف اینکه دانش آموزان علاوه بر تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف، توانایی و نظم لازم برای ظهور دیگر استعدادهای خود را شکوفا کنند، پایه گذاری شده است. مهم ترین بخش دانو ارزش تمام یاران دانو است که با تمام وجود بهترین‌ها را برای خودشان و مخاطبانشان رقم خواهند زد و به هر قول و وعده‌ای  که به مخاطبشان می‌دهند به صورت کامل و فراتر از حد انتظار عمل خواهند کرد..

یکی از ویژگی مهم دانو این است که دانش‌آموز با هر مجموعه آموزشی(حداقلی یعنی کتاب درسی) که متعلق به هر انتشاراتی را می‌پذیرد. و دانش‌آموز را محدود نخواهد کرد. دانو با هر شرایطی برنامه‌ریزی می‌دهد و نیازمند هیچ پیش شرطی نیست. در حال حاضر مهم‌ترین و اولین نیاز آموزش (برنامه‌ریزی تحصیلی) هر دانش‌آموزی فقط با دانو رفع می‌شود. هر دانش‌آموزی برای موفق شدن در کنکور و آموزش که نیاز به برنامه‌ریزی دارد، دانو با هوشمند سازی برنامه‌ریزی تمام نیازهای مطالعاتی، زمان‌بندی، تست‌زنی و مرور دانش‌آموز را به بهترین شکل ممکن و به روزترین حالت پاسخ می‌دهد.

چه چیز های بعد از استفاده از دانو بدست می آید؟

نظم یادگیری را از دانو بخواهید. مهم‌ترین چیزی هرکس از دانو بدست می‌آورد. نظم کامل در برنامه‌ریزی، اجرا درست برنامه به صورت هوشمند، عدم امکان عقب افتادن از سایر رقبا، نظارت کامل بر همه اتفاقات تحصیلی دانش‌آموز توسط تیم مشاورین و پشتیبانی و رتبه‌های برتر دانو، گزارشات کامل همراه با مستندات عددی و اجرایی برای والدین و دانش‌آموز، راحتی و سرگرمی کامل در هنگام تحصیل، وجود آزمون‌ها برای جلوگیری از خطای منبع آموزشی، مقایسه خود دانش آموز با خود و دیگر دانش‌آموزان به صورت لحظه‌ای، ارتباط آنلاین به صورت چت و تلفنی با تیم دانو و وجود کارگروه‌های خاص در گروه‌بندی‌های خاص، ارسال پیام هوشمند به دانش آموز و والدین از وضعیت فعلی است.

ویژگی ها و مزایا اپلیکیشن دانو

برنامه‌ریزی با هوش مصنوعی، شما توانایی کنار هم قرار دادن میلیون‌ها پارامتر دارید و می‌توانید با سرعت بالایی از این پارامترها خروجی دلخواه و متناسب را بگیرید که از توانایی‌های یک انسان با سرعت بالا خارج است، همین برنامه‌ریزی که دانو فقط به یک دانش آموز ارائه می‌دهد، اگر قرار است یک مشاور یا برنامه‌ریز اونو به شما ارائه دهد حداقل به 5 ساعت زمان روزانه لازم دارد تا بتواند در طول یک ماه به شما عرضه کند و برنامه سالیانه شمارو به صورت پیش فرض بنویسد کاری که دانو هرگز انجام نمی‌دهد و بصورت پیش فرض به شما برنامه فردا رو نخواهد داد چه برسد برنامه سالیانه شما را ارائه کند. ثبت هدف دقیق شما و نمرات و درصدهای شما تا دانو شناخت بیشتری به شما پیدا کند و متناسب با شرایط فعلیی به شما برنامه ارائه دهد. تمام زمان‌بندی‌های شما با نقاط ضعف و قوت شما چیده خواهد شد. ارائه برنامه اولیه، برای شروعی آسان و سریع تا بتونید خودتون رو برای برنامه ریزی حرفه ای و تمام متناسب با شخصیت و هدف شما آماده کند، ارائه برنامه آموزشی به صورت کنکور محور به ترتیب واصول تعریف شده سازمان سنجش و وزرات آموزش و پرورش است. ارائه برنامه آموزشی براساس آزمون های آزمایشی معتبر کشور، ارائه وظایف کتاب درسی که براساس تدریس مدرسه، کلاس کنکور و کلاس آنلاین که در حال پیشروی هستید، ارائه تست آموزشی برای هر وظیفه مطالعاتی درست و اصولی که بدانید بعد از مطالعه باید تست آموزشی همراه با یادگیری انجام دهید. ارائه تست سنجشی، تست هایی که باید برای سنجش یادگرفته های شما و رفع اشکال باید پیش‌بینی شود. این تست‌ها بعد از چند روز از اجرای برنامه شروع می‌شود. ارائه مرور ها به صورت مرور بالارد، لایتنر و منحنی مرور ابنیگهاوس که با هوش مصنوعی دقیقا برای شما چیده می‌شود در کجا و چگونه مرور کنید. انجام اینکار به شما اثبات می‌کند که هیچوقت مشکل حافظه نداشتید و اجرا این مرورها باعث می‌شود که مطالب وارد حافظه بلندمدت شما شوند و حتی در 80 سالگی کاملا آنها را بیاد داشته باشید.حجم برنامه تحصیلی شما به مرور زمان از کم به سمت حجم بیشتر حرکت می‌کنند. اما این به این منظور نیست که قرار است شما روزی 15 ساعت مطالعه کنید این کار خطا و کاملا نادرست است که بخواهید بیش از حد مطالعه کنید. کاملا براساس استعداد و تیپ شخصیتی شما این افزایش توسط دانو انجام می‌شود. نمراتی که شما به تکلیف، تست سنجشی ، مرور و فیلم آموزشی خود می دهید باعث می شود برنامه فردا آموزشی شما براساس نمرات و سطح رضایت خودتون از برنامه امروزتون ساخته شود. با اضافه کردن آزمون آزمایشی به برنامه‌ریزی‌تون متناسب با آزمون آزمایشی پیش خواهید رفت. و لحظه‌به‌لحظه همگام با آزمون خودتون خواهید بود. فیلم آموزشی، کلاس آنلاینی که برنامه اضافه می‌کنید در راستای اهدافی کنکوری شما خواهد بود. چیدمان برنامه هر فرد با فرد دیگری منحصر به فرد است. دقت کنید شما بعد از بهبود نمرات و درصد ها حتما آنها را در بخش پروفایل تغییر دهید تا هوش دانو نسبت به شما و شخصیت شما شناخت به‌روزتری پیدا کند. تمام اطلاعات نمره‌ای شما در دانو ثبت می‌شود تا در دوره‌های مختلف به شما یادآوری کنند که بهتر است چه کاری را در لحظه انجام دهید. در بخش گزارشات اتفاقات رخدادی خود را خواهید دید. هر موقع نیاز پشتیبانی اپلیکیشن دانو داشته باشید دانو به‌ صورت 24 ساعته پاسخگو شما خواهد بود در کمتر 15 دقیقه پاسخگو خواهد و تماما تلاش می‌کند در اسرع وقت مشکل شما را مرتفع کند.

بخش مشاوره حرفه‌ای شما می‌توانید با درخواست مشاوره حرفه‌ای از کمک مشاورین و رتبه برترهای دانو به صورت اختصاصی کمک بگیرید تا به شما در لحظات سخت سال آموزشی کمک کنند. ( تیم مشاورین: مشاوره تحصیلی، مشاوره انگیزشی، رتبه برتر، پشتیبان و روانشناس) دانو اولین و بهترین مرکز مشاوره و برنامه‌ریزی هوشمند ایران و جهان، با قرار دادن برنامه ریزی هوشمند در اختیار شما، کمک می‌کند از مسیر دبیرستان و کنکور خود لذت ببرید.

چرا دانو می تواند برنامه ریزی شما را فوق العاده کنند؟

عجیب‌ترین و مهم‌ترین فرآیند در جهان آفرینش نظم آشکار این کائنات است، و از همه مهم‌تر این است اگر زندگی تمام بزرگان جهان را مطالعه کنید، خواهید دید این افراد بشدت منظم‌ترین انسان‌های جهان هستند و اولین قدم برای داشتن زندگی منظم داشتن برنامه‌ریزی بشدت منظم و قابل اجراست، دانو بهترین نظم آموزشی را به شما هدیه خواهد داد تا تجربه متفاوت موفق بودن را حس کنید و صددرصد تغییر شگفت انگیز خود را در کوتاه‌ترین زمان مشاهده کنید.

دانو، با بکارگیری هوشمندترین تکنولوژی‌های روز دنیا یک هوش مصنوعی ساخته است که برنامه‌ریزی هزاران رتبه برتر را تحلیل کرده است و پارامترهای شخصی شما از کلاس‌های مدرسه، کتاب‌های درسی، کمک آموزشی، تست،زمان‌بندی‌های شما، کلاس کنکور،آنلاین، فیلم آموزشی، آزمون آزمایشی، هدف از آزمون سراسری، ویژگی‌های شخصیتی، مطالعاتی و….  شما به صورت هوشمند تحلیل می‌کند و به شما برنامه‌ای منظم متناسب با هدف شما ارائه می‌دهد.

دانو با بکارگیری هوش مصنوعی پیشرفته ابتدا برای شما یک برنامه موقت براساس هدف شما می‌سازد سپس با ورود به بخش پروفایل و شخصی سازی کردن کلاس‌های مدرسه، آنلاین، کنکور، آزمون‌های آزمایشی، فیلم‌های آموزشی برنامه شما را کاملا شخصی خودتان می‌سازد، برنامه دانو به مانند برنامه‌های پیشفرض که یک هفته یا چند هفته‌ای به شما برنامه می‌دهند نیست برنامه دانو برنامه امروز شما را با استفاده از فعالیت قبلی شما خواهد ساخت، و بصورت پیشفرض بشما نمی‌گوید تا هفته آینده چه بخوانید دقیقا به شما می گوید با توجه به آنچه که انجام داده‌اید در این پله چه باید انجام دهید این تفاوت هوش مصنوعی با برنامه های دیگر است.

مشکل برنامه‌ریزی معمولی چیست؟

این نوع برنامه‌ریزی به صورت برنامه‌ریزی های آماده و از قبل طراحی شده هستند که به عموم دانش‌آموزان داده می‌شود. دانو برای هر فرد متناسب با شرایط خودش برنامه ارائه می‌دهد. دقت کنید که برنامه‌ریزی های معمولی از شبیه سازی یک برنامه‌ریزی یک رتبه برتر الهام گرفته شده است و این برنامه فقط عامل موفقیت همان فرد است و دیگر افراد تاثیر ندارد.

ما شما را دعوت می‌کنیم که از برنامه‌ریزی رایگان دانو استفاده کنید. و به یاد داشته باشید تمام نظام هستی از واژه نظم ساخته شده است پس برای موفقیت، نظم اولین لازمه است. موفق‌ترین افراد منظم ترین افراد هستند.

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

    پر بحث ترین ها

      بیشترین اشتراک

        همراه اول