اخبار فارس من فارس TV افکار سنجی توانا

سیاسی  /  تشکل های دانشگاهی

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نباید از روی کار آمدن مدیران انقلابی محروم بماند

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نامه‌ای از وزیر بهداشت خواستتد که تغییر و تحول در سطح مدیران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را سرعت بخشد.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نباید از روی کار آمدن مدیران انقلابی محروم بماند

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ۱۳۴۸ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نامه‌ای از عین اللهی وزیر بهداشت خواستتد که تغییر و تحول در سطح وزارتخانه به خصوص دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را سرعت بخشد.

متن این نامه به شرح زیر است:

سلام علیکم

ضمن عرض خداقوت خدمت جنابعالی به عنوان یکی از اعضای هیئت دولتی که مردمی و انقلابی بودنش نماد و برگ برنده ی آن است، آنچه امروز از فضای سیاسی و مدیریتی کشور به گوش می‌رسد تحول در مدیریت ها و ریاست نهاد ها اداره ها و به تبع دانشگاه‌های علوم پزشکی در گوشه و کنار کشور است که امید می‌رود تغییر در افراد و جایگاه‌ها مختوم به تحول در روند ها و نتایج شود پرواضح است که این تحولات در دولت‌ حضرت آیت الله رئیسی نزد مردم قابل پیش‌بینی و امیدبخش بوده و هست همانطور که در شعارهای دولت مردمی بدان اشاره شد و رویکرد جناب شان در مبارزه با فساد و مفسدین نوید یک خانه تکانی اساسی در دولت را می‌داد، حال با توجه به اهتمام ریاست محترم جمهور و و مدیران عالی‌رتبه این دولت به مسئله فسادستیزی و به کارگیری مدیران انقلابی چه کسی فکرش را می کرد که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در وزارتخانه منصوب به شما که به انقلابی بودن شناخته شده بود و داعیه عملکرد انقلابی را نیز دارد دستخوش هیچ تغییر و تحولی نشود و از روی کار آمدن مدیران انقلابی محروم بماند؟

چرا و با چه منطقی هیچ نشان امید به آینده و تحولی در خصوص دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ستاد فرماندهی کرونا استان تهران در سطوح عالی به چشم نمی‌خورد؟ حال آنکه امروز با توجه به اخبار واصله کشور در حالت آماده باش برای پیشگیری از پیک ششم کرونا قرار دارد و چشم مردم و دانشجویانی که با حضور در پای صندوق‌های رای امید و اعتماد خود را به دولت  مردمی نشان داده اند منتظر پای کار آمدن مدیران انقلابی هستند. مدیرانی که علاوه بر کارآمدی و پاکدستی در جهت پیشبرد منافع ملی و خدمت به مردم آماده عبور از منافع شخصی و توقف اشتغال خود در بخش خصوصی هستند تا در تصمیم گیری حول موضوعات تعارض منافع سبب مانع تراشی های گذشته نگردد و منافع ملی در نظر گرفته شود جناب دکتر چگونه باورمان شود که فسا ستیزی و جدیت در اصلاح روند ها در دولت کنونی همه گیر است  وقتی که هنوز توسط برخی مدیرکل ها انتصابات باور نکردنی صورت می‌گیرد و واکنش بایسته و شایسته از جنابعالی دیده نمی‌شود و عزل مدیران و رفع ساز و کارهای فشل دولت قبل در دستور کار قرار نمی‌گیرد؟

ما به عنوان دانشجویان فعال در عرصه سیاسی  و انقلابی و عدالتخواهی جامعه بر نمی تابیم افرادی که دغدغه آرمان‌های انقلاب و نظام انقلابی را نداشتند و در گوشه کنار این کشور پشت میزهای که پایه هایشان در تشت خون شهدای این آب و خاک ثبات گرفته اند به کارگیری شود و آن مدیری که مرجع این به کارگیری های به ناحق است مورد مواخذه یا محکوم به عزل قرار نگیرد؟

چراکه این دست مدیران ساکنان حیاط خلوت ها هستند و ارتباطشان طوری محکم است که ترسی از برکناریشان وجود ندارد.

مطالبه در جایگاه دانشجو یعنی دیدن واقعیت و مطرح کردن و پیگیری مداوم از جایگاه ذیربط که بر مر قانون و به استناد ظواهر جمهوری اسلامی حامی منافع ملی و اسلامی مردمی است و به قطع در انجام وظیفه خود که پیگیری مطالبه به حق است کوتاهی نخواهیم کرد و ما به عنوان جامعه نخبگانی که شما مسئولین کشوری در جایگاه مدیریت و مسئولیت اگر داعیه انقلابی بودن را داریم باید در وهله اول بدانیم که الناس علی الدین ملوکهم.

لذا در پایان از شما خواستاریم که تغییر و تحول در سطح وزارتخانه به خصوص دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را سرعت بخشیده و تصمیم انقلابی و بایسته را اتخاذ نماید.

انتهای پیام/

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول