اخبار فارس من فارس TV افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا

ورزشی  /  فوتبال ایران

اعلام آرای انضباطی فدراسیون فوتبال برای سه دیدار لیگ برتر

کمیته انضباطی آرای مرتبط با سه دیدار از لیگ برتر فوتبال کشور را صادر کرد.

اعلام آرای انضباطی فدراسیون فوتبال برای سه دیدار لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران از هفته بیست و دوم مسابقات در تاریخ 20 اسفند 1400 برگزار شد و بر اساس آرای صادره جواد برزکار مربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) که منجر به اخراج وی شد، به دو جلسه محرومیت و پرداخت سیصد میلیون ریال محکوم شد. محرومیت قابل تجدید نظر است.

همچنین تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل عدم رعایت مقررات بازی (حضور تماشاگران در ورزشگاه) و توهین و فحاشی به مقامات رسمی مسابقه از سوی عوامل منتسب به باشگاه (لیدرها) به ترتیب مبالغ سیصد میلیون ریال و پانصد میلیون ریال محکوم شد.

دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و آلومینیوم اراک از مسابقات هفته بیست و دوم در تاریخ 20 اسفند 1400 برگزار شد و مهدی رمضانی مدیررسانه تیم ذوب آهن به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج وی شد، به دو جلسه محرومیت و پرداخت سیصد میلیون ریال محکوم شد. محرومیت قابل تجدید نظرخواهی است.

مصطفی احمدی بازیکن و علی قلعه نوعی مربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی و رفتار غیر ورزشی هرکدام به یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات لیگ برتر به مدت شش ماه و به ترتیب به پرداخت دویست میلیون ریال و یکصد و پنجاه میلیون ریال محکوم شدند.

یوسف بخشی زاده مربی آلومینیوم نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراج شد به یک جلسه محرومیت از مسابقات لیگ برتر و پرداخت دویست و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار دو تیم هوادار تهران و مس رفسنجان از سری مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور در تاریخ 21 اسفند 1400 برگزار شد و تیم هوادار به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از اخذ پنج کارت به دویست میلیون ریال جریمه محکوم شد.

محمدحسن رجب زاده مربی تیم هوادار به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات لیگ برتر و پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسن مرادی مربی تیم مس رفسنجان نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات لیگ برتر و پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ابراهیم صادقی مربی تیم مس رفسنجان به دلیل تحریک منجر به درگیری نیمکت تیم‌ها و رفتار غیرورزشی به سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

انتهای پیام/

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول